با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Bahay Na Pula 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Bahay Na Pula 2022 فیلم ترسناک «Bahay na Pula» از بهترین کارگردان جشنواره فیلم کن بریلانت مندوزا، هم اکنون در Vivamax در دسترس است. اگر چیز جدیدی از پلتفرم استریم خود Viva می‌خواهید #BahayNaPula ارزش تلاش را دارد تا تلاش‌هایش چنین باشد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/bahay-na-pula-2022/

Random Review: Brillante Mendoza's 'Bahay Na Pula' starring Julia Barretto,  Xian Lim, and Marco Gumabao – Random Republika

زیرنویس فیلم Bahay Na Pula 2022 سومین پروژه دیرک دانته برای ویوامکس، با شرکت تولید فیلم برنده جایزه خودش، سنتر استیج پروداکشنز، نفسی تازه است (و فقدان آن در طول صحنه های شبح آور لبه صندلی). او با “پالیتان” با اشاره ای به عشق دخترانه (با بازی جلا کوئنکا، کارا گونزالس، لوئیس هونتیروس، راش فلورس) شروع کرد و سپس “سیسید” (به رهبری کایلی ورزوسا، پائولو گومابائو، وینس ریلون) با تمرکز دقیق تر. در مورد عشق پسران

این بار، او دوباره به داستان خانه تسخیر شده ای که در یک خانه جن زده واقعی در پولا، اورینتال میندورو می پردازد، می افزاید. لحن به خودی خود ترسناک است، سه شخصیت اصلی که توسط جولیا بارتو، ژیان لیم و مارکو گومابائو ایفای نقش می‌کنند. هر کدام از آنها صحنه های هولناک خود را در فیلم دارند که آنها را از نقش های معمول خود متمایز می کند. دیدن جولیا بارتو در این ژانر شاداب است، جایی که او به عنوان همسر تازه ازدواج کرده شخصیت Xian عمل می کند. از سوی دیگر، مارکو گومابائو، که نقش دوست پسر سابق شخصیت جولیا را بازی می کند، با شکم و باسن خود آرام تر است – اسپویلر در پیش است! – هیچ جا در چشم نیست. همچنین، به بازی همیشه قابل اعتماد ارلیندا ویلالوبوس، که از ابتدا تا انتها خزنده بی پایان است.

WATCH: Julia Barretto, Xian Lim move into haunted house in 'Bahay na Pula'  teaser | Inquirer Entertainment

زیرنویس Bahay Na Pula 2022 درست مانند دو عنوان اول بریلانت مندوزا در Vivamax، «Bahay na Pula» حس همیشگی خود را از پیشگویی در بیشتر قسمت‌های فیلم دارد تا زمانی که به پایانی تکان‌دهنده برسد. برای یک فیلم ترسناک، این فیلم به میزان مناسبی از ترس را ارائه می‌کند، هرچند تا آنجا که به داستان‌های فرعی مربوط می‌شود.

به عنوان یک کل، هنوز هم کشش کافی برای جالب کردن آن را از طریق و از طریق ارائه می دهد. پس از چندین سال دیدن آثار بریلانته مندوزا، دانستن بیشتر در مورد اینکه او چگونه کار خود را انجام می دهد، بسیار جذاب است، به خصوص زمانی که ما در مورد تولید او صحبت می کنیم که هیچ فیلمنامه ای برای بازیگرانش برای حفظ کردن ندارد.

WATCH: Julia Barretto stars in horror film 'Bahay Na Pula' | PUSH.COM.PH

«Bahay na Pula» داستان زوج‌های تازه ازدواج کرده جین (جولیا بارتو) و مارکو (ژیان لیم) را روایت می‌کند که به میندورو سفر می‌کنند تا خانه اجدادی را که جین از مادربزرگش به ارث برده است بفروشند. سرایدار به آنها گشت و گذار در اطراف ملک می دهد، اما جین ناگهان با رسیدن به زیرزمین احساس عجیبی می کند.

در آن شب، این زوج با یکدیگر عشق ورزی می کنند که ناگهان جین متوجه می شود که به نظر می رسد کسی به آنها نگاه می کند. روز بعد، جین و مارکو مطلع شدند که خریدار ملک عقب نشینی می کند، زیرا شورای شهرداری با تصویب قطعنامه ای روند اعلام خانه اجدادی را به عنوان یک مکان تاریخی ملی آغاز می کند. جین سعی می کند با شهردار شهرداری صحبت کند تا او را متقاعد کند که مصوبه شورا را وتو کند. اما در کمال تعجب، دوست پسر سابقش آنتون (مارکو گومابائو) که اکنون منشی شهردار است، با او روبرو می شود. در حالی که آنها با هم لابی می کنند تا قطعنامه شورا را معکوس کنند، شعله های قدیمی دوباره شروع به شعله ور شدن می کنند. در همان زمان، شر در شرف متولد شدن است زیرا جین حوادث وحشتناکی را در داخل خانه اجدادی تجربه می کند که منجر به بزرگ شدن شکم او روز به روز بزرگتر و سریعتر می شود، گویی باردار است.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها