با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Battle of the Classes 2019 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Battle of the Classes 2019 “مدارس خصوصی نقض پیمان جمهوری خواهان و فرصت های برابر هستند.” واکنش اولیه زوج پیشرو در نبرد طبقات ، فیلم جدید میشل لکلرک (که توسط UGC Distribution در سینماهای فرانسه اکران شد)، زمانی که بهترین دوست پسرشان مدرسه ابتدایی محلی را ترک می‌کند، همینطور است. کارگردان نام‌های عشق با در هم آمیختن کمدی بدون عارضه و تحلیل اجتماعی، با افزودن یک پیام سیاسی، این بار به موضوعی پرداخته است که باعث نارضایتی بسیاری از افراد شده است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/battle-of-the-classes-2019/

Review: Battle of the Classes - Cineuropa

زیرنویس فیلم Battle of the Classes 2019 طبقات متوسط ​​آزاد اندیش – یا “بوبوس” (“بوهم های بورژوایی”) – در کلان شهرهای بزرگ، طرفداران ذوب و اختلاط اجتماعی که دو بار به رفتن به مناطق ناهموار فکر نمی کنند، اما اغلب در نهایت به عقب نشینی می کنند. این ارزش ها زمانی که موضوع تحصیل فرزندانشان در آینده روی میز باشد. نبرد طبقات این گرایش را با رویکردی طنز آمیز تشریح می‌کند و هرگز خود را خیلی جدی نمی‌گیرد و به تماشاگر اجازه می‌دهد از رئالیسم سنگین فیلم عقب‌نشینی کند. این نور بر تعداد زیادی از تضادها می تاباند و پرتره بسیار پیچیده تری از حومه داخلی پاریس را ترسیم می کند که هرگز نمی توان تصور کرد.

Battle of the Classes / La Lutte des classes (2019) - Trailer (French) -  YouTube

زیرنویس Battle of the Classes 2019 سوفیا (لیلا بختی) و پل (ادوارد بائر) تصمیم می‌گیرند آپارتمان کوچک خود را در پاریس بفروشند تا خانه‌ای در آن سوی جاده کمربندی شهر، در باگنولت بخرند. پنج سال بعد، این زوج و دو فرزندشان یک زندگی اجتماعی شاد و رضایت بخش را پیش می برند که شامل نوشیدنی با همسایگان، بازدید از باغ مشترک، مطالعه در هنرستان و سفرهای مدرسه می شود.

پل یک نوازنده حرفه ای تا حدودی فقیر است، محصول پانک راک که هنوز مانند یک آنارشیست شورشی صحبت می کند. در همین حال، سوفیا در باگنوله بزرگ شد و از نردبان اجتماعی حداکثر استفاده را کرد تا در یک شرکت پاریسی وکیل شود، جایی که او همچنان در سلسله مراتب بالا می رود (او ارتقای خود را به معلم دبیرستانی اختصاص می دهد که به او پیشنهاد کرد باید سوزن دوزی را مطالعه کند) . اما زمانی که دوستانشان در آن منطقه شروع به بیرون آوردن فرزندانشان از مدرسه ابتدایی محلی ژان ژورس و قرار دادن آنها در مدرسه خصوصی کاتولیک، سنت-بنویت، می کنند، این آسمان بی عیب به زودی ابری می شود. دلایل آنها: تحصیل متوسط ​​و نگرانی در مورد آینده فرزندانشان. اما توجیهات نه چندان قابل ستایش نیز شروع می شود (“سیاهان و اعراب زیاد”، “زمان تغییر کرده است”). به نوبه خود، پل و صوفیا ارزش های جمهوری خواه خود را مجدداً تأیید می کنند. اما شک ایجاد می‌شود و خیلی زود متوجه می‌شوند که پسرشان، کورنتین، تنها پسر سفیدپوست کلاسش است و طرد شده است، نه تنها به این دلیل که تنها فرزندی است که هیچ اعتقاد مذهبی ندارد، بلکه به این دلیل که او را ثروتمند می‌دانند. اختلاف نظر بین دو والدین در مورد نحوه رفتار پسرشان به وجود می آید (“باید به یاد داشته باشید که کمی منزوی هستید. باید سعی کنید خود را با دیگران هماهنگ کنید” مادرش می گوید: “نباید بر خلاف خود رفتار کنید. باورهای خود” پدرش پاسخ می دهد) در مدرسه ای مخروبه که دانش آموزان در آن مزاحم هستند، بخش بزرگی از بودجه مدرسه صرف امنیت می شود، و کورنتین اکنون ناراضی است. هنگامی که سوفیا و پل مجبور به انتخاب بین ارزش های خود و حمایت از فرزندشان شوند، چه تصمیمی خواهند گرفت؟

Review: Battle of the Classes - Cineuropa

نبرد طبقات با کاوش در طیفی از موضوعات فرعی، پرتره هشدار دهنده ای از روند رو به رشد به سمت دو نوع مدرسه را ترسیم می کند: مدارس برای ثروتمندان و مدارس برای فقرا. اما این فیلم همچنین وسوسه‌ای را که برای عقب‌نشینی در جوامع خود احساس می‌کنیم، شکاف‌های فرهنگی که پر کردن آن بسیار دشوار است، گفتمان خوش‌نیتی که کاملاً از واقعیت جدا شده است، ترس‌های بی‌معنا از امنیت، بی‌اعتنایی، قلدری در مدرسه و غیره را بررسی می‌کند. اغلب خنده‌دار، این فیلم ما را به حومه‌های داخلی، اما همچنین در جریان لغزش ایده‌آل‌های چپ که در برابر تضادهای خود دست و پا می‌زنند، فرو می‌برد و علی‌رغم تفسیرهای اجتماعی سازش ناپذیری که توسط لکلرک ارائه می‌شود، با این وجود، کار او همچنان قابل تحمل است.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها