با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Bushwhacked 1995 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Bushwhacked 1995 یک فیلم کمدی ماجراجویی آمریکایی است که در سال ۱۹۹۵ منتشر شد، با بازی دانیل استرن، جان پولیتو، آنتونی هیلد و براد سالیوان. این فیلم به کارگردانی گرگ بیمن آخرین فیلم تئاتری او بود قبل از اینکه در سال 1997 به کارگردانی فیلم‌های تلویزیونی برای کانال دیزنی ادامه داد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/bushwhacked-1995/

Bushwhacked (1995) - IMDb

زیرنویس فیلم Bushwhacked 1995 تحویل‌دهنده «دیوانه» مکس گرابلسکی (دانیل استرن) متهم به تحویل بسته‌هایی به میلیونر راینهارت براگدون (آنتونی هیلد) در ازای 50 دلار انعام است. مکس در هنگام زایمان در اواخر شب به طور تصادفی با آتشی در عمارت براگدون برخورد می‌کند و توسط مامور اف‌بی‌آی پالمر (جان پولیتو) به گوشه می‌رسد، اما به طور تصادفی اسلحه مامور پالمر را برمی‌دارد و موفق به فرار می‌شود.

مکس بعداً گزارش خبری می بیند که در آن پالمر ادعا می کند که براگدون در آتش سوزی کشته شده است، آتشی که توسط مکس برای جلوگیری از افشای یک توطئه پولشویی تنظیم شده بود. اکنون که از قانون فرار کرده است، مکس با رئیس خود تماس می گیرد و می فهمد که بسته نهایی قرار است به براگدون تحویل داده شود، اما در کلبه کوه او در Devil’s Peak.

مکس برای پاک کردن نام خود به سمت قله شیطان می رود، اما یک کارمند فروشگاه و پیشاهنگ جک اریکسون (براد سالیوان) چهره او را می شناسد و او مجبور می شود هر دو را با اسلحه خود تهدید کند، اریکسون را به فرمان ماشینش بچسباند و به او دستور دهد که به سمت ماشین برود. هنگام سرقت ون اریکسون، پلیس را فریب دهید. او متعاقباً با یک پیشاهنگ اشتباه گرفته می شود که قرار است گروهی از پیشاهنگان پسر را در یک اکسپدیشن رهبری کند. مکس با این ترفند به سمت قله شیطان ادامه می دهد. اف‌بی‌آی اریکسون را پیدا کرده و آزاد می‌کند، و یک پایگاه عملیاتی را در کابینی در نزدیکی راه‌اندازی می‌کند در حالی که پالمر و اریکسون مکس و پیشاهنگان را تعقیب می‌کنند. اگرچه آنها تقریباً دستگیر می شوند، مکس پل بین دو صخره را قطع می کند و پالمر و اریکسون را مجبور می کند که مسیر طولانی تری را انتخاب کنند.

Bushwhacked (1995) - IMDb

زیرنویس Bushwhacked 1995 در طول راه، پیشاهنگان یک رادیو موقت می سازند و یاد می گیرند که مکس واقعا کیست. آنها آب او را با قرص های خواب می بندند و از علائم دود استفاده می کنند تا مکان خود را به اریکسون نشان دهند.

مکس در نهایت آرام می شود، اما پالمر اریکسون را به درختی دستبند می زند و مکس را به تنهایی دستگیر می کند و به پیشاهنگان قول هلیکوپتر نجات می دهد، اما پیشاهنگان مشکوک مخفیانه دنبال می کنند. مکس از خواب بیدار می شود و پالمر او را به سمت هلیکوپتری می برد، جایی که مکس متوجه می شود که براگدون زنده است و نشان می دهد که او یک جنایتکار است و پالمر یکی از سرسپردگان او است و نقشه آنها این بود که پول های شسته شده را از مقامات بدزدند و براگدون پس از مرگ او جعل کرد. برای قاب زدن مکس مورد سوء ظن قرار می گیرد. قبل از اینکه بتوانند مکس را بکشند، پیشاهنگ ها مداخله می کنند و پالمر را ناک اوت می کنند، اما مکس به داخل رودخانه می افتد و پیشاهنگان دنبال می کنند. آنها به امن می رسند و کوله پشتی های خود را در رودخانه می اندازند تا پالمر و براگدون را از آنجا دور کنند. تمام منابع، پیشاهنگان تصمیم می گیرند با مکس بمانند و به او کمک کنند تا به قله شیطان برسد. در همین حین، خانم پترسون (آن داود)، یکی از مادران پیشاهنگ، دستمال دور ریخته شده مکس را کشف می‌کند و متوجه می‌شود که او آنها را به قله شیطان هدایت می‌کند و در ون خود به تعقیب می‌پردازد که دستیار پرشور پالمر، مامور مک موری (توماس میلز وود)، از کمک به او امتناع می کند او ابتدا می رسد، اما توسط Bragdon دستگیر می شود.

زمانی که براگدون بسته نهایی را دریافت می کند، مکس و پیشاهنگان می رسند. پالمر می رسد و آماده می شود تا آنها را بکشد، اما توسط اریکسون، که خود را آزاد کرد و مکس را دنبال کرد، تسلیم شد. مکس مخفیانه وارد کابین می شود تا خانم پترسون را آزاد کند. براگدون ظاهر می شود و آنها را به زور اسلحه به لبه صخره مجبور می کند. پسر خانم پترسون، گوردی (بلیک باشوف)، براگدون را متهم می‌کند، اما بر فراز صخره‌ای سقوط می‌کند و برای جانش به شاخه‌ای آویزان می‌شود. مکس براگدون را ناک اوت می کند و از صخره پایین می رود و گوردی را به مکان امن می کشاند.

Bushwhacked (1995) — The Movie Database (TMDB)

نسخه اصلی ویرایش نشده “PG-13” فیلم در سال 1996 در VHS منتشر شد و نسخه VHS دیگری تحت پرچم “انتخابات” کمپانی فاکس قرن بیستم منتشر شد. یک نسخه عریض نیز در Laserdisc منتشر شد. در 6 فوریه 2001 دوباره در VHS به عنوان بخشی از سری Feature Feature به عنوان یک فیلم با درجه PG منتشر شد، زمانی که Beeman برخی از توهین‌های استفاده شده در آن را دوبله کرد. دی‌وی‌دی که دارای رتبه‌بندی PG نیز بود، در 11 مارس 2002 منتشر شد و بعداً در سال 2009 دوباره منتشر شد. علی‌رغم اینکه Beeman بیشتر لعن‌هایی را که در ابتدا در آن گفته می‌شد دوبله کرد تا امتیاز PG را دریافت کند، VHS و VHS دوباره منتشر شد. در نسخه DVD کلمه “fuck” دوبله نشده بود.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها