با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Castle in the Ground 2019 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Castle in the Ground 2019 سخت است که نسبت به الکس وولف غمگینی که هنوز هم مترادف با این منتقد با درد وحشتناکی است که در فیلم «ارثی» آری آستر بر چهره‌اش می‌کشید، بی‌تفاوت ماند. بازیگر جوان که بار دیگر با مشکلات شدید مادری روبه‌رو شده است، به نظر می‌رسد با فیلم «قلعه در زمین» با موضوع اعتیاد نویسنده/کارگردان جوی کلاین، یک تریلر طاقت‌فرسا برای دوران بلوغ، در زمینه‌هایی آشنا است، با فیلمی کم‌رنگ. قلاب برای ارائه به غیر از حضور دردناک ولف روی صفحه نمایش.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/castle-in-the-ground-2019/

Castle in the Ground - movie: watch streaming online

زیرنویس فیلم Castle in the Ground 2019 در حالی که بازی وولف بر ویژگی های عاطفی لنگر انداخته است، فیلم در ترسیم غوطه ور شدن شخصیت او به سوء مصرف مواد در پاشنه مرگ یکی از عزیزان بسیار گسترده است، و نمی تواند عدالت را در مورد دقت بازیگر رعایت کند.

تعداد انگشت شماری از لحظات تاثیرگذار مادر و پسر در داستان مالیاتی کلاین وجود دارد و هنر دوربین کلاستروفوبیک بابی شور در مواقعی قابل لمس است. اما با وجود تلاش های ایموگن پوتس، همبازی مغناطیسی وولف، که تمام تلاش خود را می کند تا شخصیت نازک تصور خود را بدون سفر جدی خودش، ارتقا بخشد، «قلعه در زمین» که در نهایت پرزحمت است، چیز بیشتری نمی آورد.

داستان کلین در گوشه‌های آغشته به مواد افیونی و آپارتمان‌های کثیف سادبری، انتاریو، داستان پسر یهودی خوش‌قلب و فداکار هنری (وولف) را دنبال می‌کند که عاشقانه از مادر مجرد و بیمار لاعلاج خود ربکا (نیو کمپبل) مراقبت می‌کند. هنری آنقدر به پدر و مادرش فداکار است که با وجود اعتراض مادرش، زندگی خود را به حالت تعلیق در می آورد و برنامه های خود را برای دانشگاه به تعویق می اندازد تا اینکه ربکا بهتر شود. اما ثابت می شود که این یک رویا غیر واقعی است، زیرا سرطان ربکا که اخیراً عود کرده است به نظر می رسد فقط در یک جهت حرکت می کند. با این حال، این مانع از این نمی شود که هنری در اتاق کم نور خود برای معجزه دعا کند و به غیرممکن ها امیدوار باشد.

زیرنویس Castle in the Ground 2019 کلاین به طرز شیرینی به تعهد هنری به مراسم مذهبی خود و همچنین ریتم های داخلی این دو در اولین اقدام فیلم توجه دارد. چشم صمیمی فیلمساز موفق می شود جوهر دلخراش رابطه بین یک والدین بیمار و فرزندان درمانده اش را با تعادل قدرت معکوس ببیند، جایی که مراقب سابق اکنون باید به آن توجه شود.

و هنری فداکار ناامیدانه تلاش می‌کند تا با چالش روبرو شود و تلاش می‌کند تا با وجود مشکلات، آرامش و راحتی را برای مادر در حال مرگش فراهم کند. اما به نظر می‌رسد که هر گونه آرامشی در دنیای او کم است و طبیعت طاقت‌فرسا محیط اطراف هنری در زمان مناسبی بر او حاکم می‌شود. از جمله عواملی که استرس نوجوان را چند برابر می‌کند، روابط عاشقانه متزلزل (و ضعیف) او با ریچل (استار اسلید) و همسایه‌ای بی‌ملاحظه و بداخلاق به نام آنا (پوتس) است که رفتاری تند و تیز دارد و موسیقی او را با صدای بلند دوست دارد. ممکن است.

با مقصر دانستن خود برای مرگ تصادفی مادرش ناشی از ترکیبی مرگبار از داروها – یک عارضه جانبی احتمالی که او در واقع به خاطر حرف یک داروساز نگران به ربکا هشدار داده بود – هنری به همین ترتیب با آنا درگیر می شود و به طرز خود ویرانگر آنا درگیر می شود. در میان یک نوع برنامه بازپروری اعتیاد است. تا آن زمان، هنری که از فاصله دور در داروخانه یا در ساختمان آن‌ها معاملات پنهانی آنا را مشاهده می‌کند، به زودی به ابزار دیگری برای زن جوان دستکاری‌کننده تبدیل می‌شود و در میان گروهی شلوغ از نوازندگان، به بزرگ و کوچک او لطف می‌کند. در میان آنها فروشنده پولو بوی آنا (کیر گیلکریست) و یک جفت دوست به نام جیمی (تام کالن) و استیوی (کیووا گوردون) هستند که درگیری عاشقانه ظاهری آنها با یکدیگر تبدیل به یک پسنوشت نادیده گرفته شده در داستان می شود.

CASTLE IN THE GROUND Trailer (2020) Imogen Poots - YouTube

و کل طرح به طور قابل پیش‌بینی اشتباهی پیش می‌رود که شما انتظار دارید – دزدی‌ها، مسابقات خشونت‌آمیز، جلسات مواد مخدر و برخوردهای نادرست، بسته‌بندی شده با ویرایش مفید خورخه وایس و انتخاب سبک سنگین از قطع کردن صحنه‌های خاص با محو شدن به سیاهی بین نماها وجود دارد. گذر زمان را منتقل کند در پایان، آنچه که به عنوان یک داستان انعکاسی درباره غم و اندوه شروع می شود، به یک داستان هشدار دهنده بی حوصله در مورد مواد مخدر و تأثیر نوع نادرست تبدیل می شود. وولف تمام توانش را به مواد می دهد. کاش تلاش های او می توانست نزول تدریجی فیلم را به سمت پیش پاافتادگی جبران کند.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها