با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Deadly Seduction 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Deadly Seduction 2021 مگی و همسرش ریچارد هر دو استاد دانشگاه هستند و یک دختر به نام جنی 17 ساله دارند. ازدواج آنها در حال فروپاشی است و وقتی ریچارد اعتراف می کند که با یک دانش آموز رابطه دارد، آنها از هم جدا می شوند. مگی و بهترین دوست آلیسا قصد دارند یک شب دخترانه داشته باشند. در بار با کایل، خوش تیپ و جذاب آشنا می شود و از توجه او لذت می برد. بعد از یک نوشیدنی بیش از حد، آنها یک شب پرشور را به اشتراک می گذارند. او بعداً از دیدن کایل در کلاس خود که ادعا می کند از طرفداران کتاب پرفروش او در مورد قاتل سریالی کوردل کولتون است، شگفت زده می شود. تنها پس از آن است که ما شروع به کشف راز تکان دهنده کایل می کنیم، زیرا او قصد دارد زندگی و حرفه مگی را با متهم کردن شوهرش به قتل و اغوا کردن دخترش نابود کند. لیندسی هارتلی، اندرو فیلیپ راجرز و کیتی کلی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/deadly-seduction-2021/

Deadly Seduction (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Deadly Seduction 2021 فیلم در یک ابزارآلات شروع می شود (جایی که هرگز نمی روم!) تخم مرغ هایی در ظرف ابزار وجود دارد که برای من عجیب بود. حتی عجیب‌تر دختری است که روی تختی با ملحفه‌های پلاستیکی پوشیده شده است. مردی وارد می‌شود و به زن، مگی، می‌گوید که به او نگاه کند در حالی که او چکش را بالا می‌برد تا او را بزند. حمله به لطف یک تماس تلفنی کوتاه می شود و مگی از فرصت استفاده می کند و با یک اره گره های خود را باز می کند. او با چکش به صورت مرد می زند و برای آزادی خود می جنگد و فریاد کمک می خواهد. او یکی از بازماندگان قاتل سریالی ایستویل قصاب است.

فلش به مگی (لینندسی هارتلی) بالغ، که اکنون یک استاد/نویسنده است که در کلاسی درباره قاتلان زنجیره ای تدریس می کند. همسرش ریچارد نیز در دانشگاه کار می کرد و با یک دانشجو رابطه نامشروع داشت. این زوج اکنون از هم جدا شده اند و این رابطه را از دختر نوجوان خود، جنی، حفظ می کنند.

دوست مگی، آلیسا، او را متقاعد می کند که با مارگاریتاها و مردی که نگاه می کند، بیرون برود تا بخار را از بین ببرد. (چشم انداز باریک است.) این تا زمانی است که یک پوست شبنم دار به نام کایل ظاهر شود. او برای او یک دور نوشیدنی می‌خرد، و آن‌ها حرف‌های کوچکی می‌زنند، و چیزهای زیادی درباره قربانی شدن او در یک حمله قاتل زنجیره‌ای می‌داند. مگی وقتی دختری را می بیند که ریچارد او را به خاطرش رها کرده بود، ناگهان خارج می شود. کایل او را تعقیب می‌کند و آنها در پارکینگ به میدان می‌روند.

هشدار شلوار بدون پیراهن، مگی و کایل آن را می‌پوشند و بعد از آن در آغوش می‌گیرند. مگی گیج شده است که چرا کایل در یک هتل زندگی می کند. او همچنین کتاب او را کنار تخت خود دارد و سوالات زیادی درباره قاتل زنجیره ای می پرسد. مگی متوجه می شود که او دیوانه است و باید او را جستجو کرده باشد. کایل اعتراف کرد که پس از رابطه جنسی، شاگرد او بوده است.

Deadly Seduction (2021) - IMDb

زیرنویس Deadly Seduction 2021 روز بعد، در ماشین مگی یک پوسوم مرده وجود دارد. او متقاعد شده است که دوست دختر ریچارد است و در پارکینگ مدرسه با دختر روبرو می شود. او به او می گوید که نیمه های شب با او تماس نگیرد و او را تعقیب کند. سارا به مگی می گوید که نباید دانش آموزی را تهدید کند و رفتار مگی را گزارش می کند.

مگی به ریچارد می‌گوید که «عزیه‌اش را عقب نشینی کند»، او به سارا که با دوستانش عکس می‌گیرد پیام می‌دهد. سارا مست و تنها به خانه می رود و ربوده می شود و بعداً مرده در کنار جاده پیدا می شود. او مانند قصاب ایستویل غمگین است. یک کارآگاه مو قرمز می داند چه خبر است و از آن خوشحال نیست!

کارآگاه سرخ پوست از دوستان دانشگاهی سارا سوال می کند و آنها همه چیز را درباره ریچارد و مگی برای تهدید سارا می ریزند. این یک بد بیاری است. مگی فکر می کند که ریچارد AF گناهکار به نظر می رسد. او سر او فریاد می زند و متوجه می شود که باید به دخترشان جنی بگوید.

ریچارد در یک بار مشروب می نوشد و با کایل روبرو می شود که در مورد همسرش حرف های بدی می زند تا ریچارد آنقدر عصبانی شود که به او حمله کند. کایل اتهامات حمله را مطرح می کند و باعث می شود ریچارد گناهکارتر به نظر برسد.

کایل دوباره مگی را پیدا می کند و می خواهد بداند چگونه از قاتل سریالی فرار کرد. او به او می‌گوید که او داستان را می‌داند، اما او تمام جزئیات بد را می‌خواهد، و اگر به او بگوید، او از اتهاماتش صرف‌نظر می‌کند. مگی موافقت می‌کند و وقتی به او می‌گوید، کایل روشن می‌شود و درخواست یک بوس می‌کند. مگی با او کنار می آید و او برای باج گیری عکس می گیرد.

مگی کارآگاه مو قرمز را که وحشی است ردیابی می کند! (خدایا، من او را دوست دارم.) او با اکراه در مورد پرونده با مگی صحبت می کند. کارآگاه مو قرمز در ادامه با کایل در اتاق هتلش صحبت می کند و صراحتاً سؤال می پرسد. او تحقیقات کایل را در مورد قاتلان زنجیره ای پیدا می کند، اما او قبل از اینکه بتواند به اسلحه اش برسد او را می گیرد. کایل کارآگاه مو قرمز را می‌کشد و می‌کشد.

Prime Video: Deadly Seduction

جنی و کایل اوقات جذابی دارند و فکر می کنم او ممکن است زیر بغل خود را بتراشد. من با این فیلم اینجا هستم به نوعی کشیدن است. مگی حرفش را قطع می کند و جنی را از آنجا بیرون می کند. او به جنی می گوید که او نیز با کایل خوابیده است و او پسر یک قاتل زنجیره ای است. جنی گیج و ناراحت است، اما مگی فقط برای امنیت با آلیسا کنار می‌گذارد. (آنها مگی را در دوربین مدار بسته تماشا می کنند.)

مگی خانه اش را با پرستار بچه تدی بیرز مسلح می کند و کایل را دعوت می کند تا او را اغوا کند. او به کایل می گوید که او عامل حواس پرتی بود که به او اجازه داد فرار کند. او یک نوزاد بیمار بود و مادرش او را با خود برد تا سعی کند پدرش را مخفی نگه دارد. کایل سگ خانواده را کشت و مادرش آنقدر ناراحت شد که خودش را کشت. کایل خودش را متهم می کند و جلوی دوربین به همه چیز اعتراف می کند.

مگی وارد سر کایل می شود و او را یک کپی رقت بار خطاب می کند. سپس چاقویی را می گیرد و به شکم او می کوبد. کایل یک تفنگ ساچمه ای برمی دارد و مگی را تعقیب می کند تا به محوطه کالج برگردد، چرا که نه. هر دو دور تالار تاریک دانشگاه کمین کرده اند. آنها تا سر حد مرگ می جنگند و مگی او را در آخرین راه دختر می کشد و می گوید: “به تو گفتم که مرا اینطور صدا نکن.” بعد از اینکه او را چیزی صدا می کند که من نمی توانم تشخیص دهم.

ریچارد از زندان آزاد می شود و دوباره به خانواده اش می پیوندد. آری؟ قاتل سریالی یک بریده خبری مربوط به پسرش را بریده و در دفترچه خود می گذارد. تصادفی.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها