با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Dragon Knight 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Dragon Knight 2022 شوالیه اژدها یک فیلم فانتزی تاریک بریتانیایی در مورد یک شوالیه تنها است که باید برای یافتن آخرین اژدها تلاشی خطرناک را آغاز کند. با انجام این کار، او امیدوار است که پادشاهی آگونوس را از یک نیروی بدخواه نجات دهد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/dragon-knight-2022/

DRAGON KNIGHT (2022) Review of dark fantasy - now with 2nd trailer - MOVIES  and MANIA

زیرنویس فیلم Dragon Knight 2022 جوآن گارنت، امیلی لوئیز کناتسون، مگان ترمتیک، مایکل داویو، رایان لیوینگستون، ریگان واکر و جوک فرگوسن در تولید استودیوی هکس ایفای نقش می‌کنند.

سال‌ها پس از از دست دادن جنگ و کشته شدن همه اژدهاها، یک شوالیه تنها به سرزمین‌های آگونوس سفر می‌کند تا ارتشی را علیه شیطان لرد ابادون جمع کند. اما پادشاهان انسان‌ها ترسیده‌اند، از اینکه تحت حکومت آبادون رنج ببرند، خوشحال‌تر از این‌که خطر قیام علیه او را داشته باشند، و تاکنون، تلاش شوالیه بی‌ثمر بوده است.

با این حال، هنگامی که رویای یک شفا دهنده نشان می دهد که یک اژدها هنوز زنده است، امید وجود دارد. شوالیه همراه با یک جوان مشتاق و یک قاتل اصلاح‌شده آبادون، به جستجوی موجود افسانه‌ای می‌رود. همانطور که ارتش آبادون بر روی پادشاهی های بشری فرود می آید، اژدها آخرین امید آنها برای دفع گروه ترکان و مغولان است، قبل از اینکه سرزمین های انسان را ویران کند. اما آیا اژدها اصلا وجود دارد؟ و اگر این کار را کرد، آیا یک بار دیگر برای آنها می جنگد؟

«شوالیه اژدها و سازندگانش باید به خاطر جاه‌طلبی‌هایی که در اینجا نشان داده‌اند و مقدار زیادی از آن را انجام داده‌اند، اعتبار داشته باشند. فیلم‌های فانتزی کم‌هزینه معمولاً مملو از CGI هستند اما این فیلم از آن اجتناب می‌کند و برای آن بهتر است و بیشتر روی شخصیت‌ها و سبک خود تمرکز می‌کند. دو نفره کارگردان و نویسنده همچنان تحت تاثیر قرار می‌دهند.»

Dragon Knight (2022) - IMDb

زیرنویس Dragon Knight 2022 به گفته کارگردان/تهیه کننده لاوری بروستر: «شوالیه اژدها از فیلم‌های فانتزی دهه‌های 70 و 80 و ادبیات فانتزی کلاسیک مانند سری کتاب‌های Conan the Barbarian و Excalibur اثر جان بورمن الهام می‌گیرد. ما می‌خواهیم حس شگفتی و هیبتی را که فانتزی می‌تواند به ارمغان بیاورد، با داستانی کاملاً بدیع اما بی‌زمان به تصویر بکشیم. و مانند همه پروژه‌های ما، فیلم هم حاشیه‌ای تاریک خواهد داشت، بنابراین ما از ریشه‌های ترسناک خود دور نمی‌شویم!»

نویسنده سارا دالی درباره این پروژه می‌گوید: «فانتزی، مانند ترسناک، فرصتی عالی برای انعکاس دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم، ارائه می‌کند. از طریق منشور ژانر، می‌توانید مسائل دنیای واقعی را با درجه‌ای از جدایی کشف کنید که می‌تواند به ما اجازه دهد آنها را ببینیم. عینی تر شوالیه اژدها هر آنچه از یک فیلم فانتزی انتظار دارید را خواهد داشت: اژدها، قهرمانان، نبردهای حماسی، اما در عین حال چیزی برای گفتن دارد و باید احساس کند که مربوط به دوران عجیبی است که در آن زندگی می کنیم.

پیش از این، تیم استودیو هکس یک کمپین سرمایه گذاری جمعی Kickstarter برای کمک به تامین مالی پس از تولید فیلم با در دسترس قرار دادن مجموعه ای از جوایز انحصاری در اختیار حامیان، از جمله نسخه های ویژه فیلم، تی شرت های انحصاری Kickstarter و مینیاتورهای 28 میلی متری از بازیگران فیلم راه اندازی کرد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها