با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Easter Killing 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Easter Killing 2021 کشتار خرگوش عید پاک، با نام مستعار کشتار عید پاک، جدیدترین برشی از ترسناک بریتانیایی کم‌هزینه از فیلم Jagged Edge Productions اسکات جفری است. این بار ما به وضوح در قلمرو فیلمسازی در بازار ایالات متحده هستیم با فیلمی که اساساً شبیه بازسازی «من می دانم چه کردی تابستان گذشته» است، تنها با یک قاتل لباس خرگوش به جای روانی که لباس مک از آن اسلشر دهه 90 دارد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/easter-killing-2021/

Easter Killing Soundtrack Tracklist | Easter Bunny Massacre / Easter Killing  (2021) - YouTube

زیرنویس فیلم Easter Killing 2021 اسکات جفری در حال حاضر به دلیل ماهیت کم بودجه تولیداتش شناخته شده است. چیزی که او به آن نیز معروف است، استفاده حداکثری از پولش است. و مطمئناً در اینجا چنین است. اگرچه برای انصاف در مورد ژانر، می‌توانید یک فیلم اسلشر را با پولی بدون پول فیلمبرداری کنید و اگر از فرمول پیروی کنید و آن را درست فیلمبرداری کنید، برنده خواهید شد. که 100٪ در مورد Easter Bunny Massacre صادق است.

این فیلم درباره گروهی از «نوجوانان» است که به سمت دانشگاه می روند (با توجه به ظاهرشان حدس می زنم منظورشان نسخه آمریکایی کالج است، با نام مستعار دانشگاه اینجا در بریتانیا – که باز هم به این واقعیت مرتبط است که به نظر می رسد این فیلم مستقیما ساخته شده است. برای بازار ایالات متحده)، که در جنگل جشن می گیرند – نوشیدنی می نوشند، می نوشند، وقتی – صبح روز بعد – یکی از آنها، هدر (با بازی آنتونیا ویلانز، بازیگر معمولی جفری)، مرده می شود. همه گروه تصمیم می گیرند از شر شواهد خلاص شوند… جسد. چند سال بعد برای همه آنها دعوت نامه های ناشناس فرستاده می شود تا در یک مهمانی عید پاک شرکت کنند. کاری که همه آنها انجام می دهند. اشتباه بزرگ.

بله، ما در قلمرو فیلم‌های اسلشر کلاسیک با کشتار خرگوش عید پاک هستیم – با کمی رمز و راز در ده سرخپوست کوچک آگاتا کریستی (داستانی که اغلب در فیلم‌های ژانر زیادی نیز استفاده می‌شود). و این زاویه رمز و راز در اینجا عالی عمل می کند. به نظر می رسد همه کسانی که مسئول مرگ هدر بودند، خاطرات کاملاً متفاوتی از وقایع پیش آمده دارند… ما می دانیم که یکی از گروه ها هدر را کشت و می دانیم که یکی از گروه بدون شک قاتل اینجا نیز است. فقط موضوع کشف کیست.

با این حال، آشکارسازی کمتر رضایت بخش است. یک داستان باورپذیر در مورد هدر و یکی از اعضای دیگر گروه وجود دارد – داستانی که در نهایت هیدر را یک عوضی کامل نشان می‌دهد و، IMHO، احتمالاً شایسته یک ضربه خوب است. البته او بیشتر از اینها را دریافت کرد، اما او آنقدر شخصیت نامناسبی است که شما هیچ احساس همدردی با او ندارید. در واقع اگر این واقعیت نبود که قاتل به کشتن افراد بیشتری ادامه داد، من در واقع نسبت به آنها احساس همدردی می کردم!

EASTER BUNNY MASSACRE 2021 movie trailer - YouTube

زیرنویس Easter Killing 2021 در حالی که طنین احساسی برخی دیگر از تولیدات اسکات جفری را ندارد (و بله، برخی از آنها خیلی بیشتر از فیلم های ترسناک هستند – برای مثال به نفرین هامپتی دامپی نگاه کنید) قتل عام اسم حیوان دست اموز دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که من مطمئن هستم. فیلمسازان تصمیم گرفتند این کار را انجام دهند. یک فیلم اسلشر عالی را به موقع برای فصل هالووین ارائه دهید. با این حال، در میان کلیشه‌ها و کلیشه‌های این ژانر، Easter Bunny Massacre جواهری ارائه می‌دهد…

برای مثال یک صحنه مرگ “شوک” عالی وجود دارد که تأثیر قابل توجهی دارد. این فیلم با مفاهیم فیلم اسلشر مطابقت ندارد و به همین دلیل – همراه با نحوه معرفی آن در یک نقطه آرام در فیلم – کاملاً غافلگیرکننده است. و غافلگیر شدن با یک فیلم اسلشر این روزها نادر است. با این حال، Easter Bunny Massacre شگفتی‌های بیشتری در آستین ضرب المثل دارد – حداقل از نظر داستان‌گویی بصری.

Easter Killing (2021) - IMDb

کارگردان جک پیتر موندی و رابین کین کارگردان فیلم مطمئناً به دراماتیک توجه دارند که لایه‌ای اضافی به فیلم می‌افزاید و به آن کمک می‌کند تا بالای دریای فیلم‌های اسلشر بالا برود – با صحنه‌ای فوق‌العاده گرفته شده که سارا تی کوهن را در پشت یک فیلم پنهان کرده است. درخت در حالی که قاتل به دنبال او مشعل می‌تابد – ترکیب فوق‌العاده است، کوهن در قاب سمت راست پایین صفحه، لباس سفیدش او را از شاخ و برگ اطرافش متمایز می‌کند. و این حس بصری در لحظات پایانی فیلم با ظاهر قاتلان به همان اندازه قابل توجه به نظر می رسد – صحنه ای تقریباً شبیه به صلیب کشیده شدن در یک جنگل مه آلود با نور پس زمینه!

قبلاً گفته‌ام و بدون شک دوباره آن را تکرار می‌کنم، اما همیشه چیزهای جالبی برای فیلم‌های تهیه‌کننده اسکات جفری وجود دارد، اگر بتوانید به ماهیت کم بودجه تولید نگاه کنید. فقط ای کاش بیشتر طرفداران ژانر به فیلم های او نگاهی عادلانه می دادند.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها