با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Firstness 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Firstness 2021 که در مناظر باز نیومکزیکو اتفاق می‌افتد، جایی که همه چیز لمسی و در عین حال بی‌اهمیت به نظر می‌رسد، اولین فیلم بلند هنرمند برجسته بریل برلیانت است و یکی از غیرمعمول‌ترین آثار امسال Outfest لس آنجلس است. این کتاب که از بسیاری جهات به عنوان نقد شکل تثبیت شده عمل می کند، سه روح گمشده را دنبال می کند که به دنبال راه های خود برای درک، درک و برقراری ارتباط با جهان اطراف خود هستند، فرآیندی که بر وضعیت آنها به عنوان افراد خارجی تأکید می کند، اما در نهایت می تواند به شکلی منجر شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/firstness-2021/

FIRSTNESS - Trailer - #NewFest2021 - YouTube

زیرنویس فیلم Firstness 2021 کیت (تیم کینزلا) مردی شکننده است که سعی می‌کند با فشارهای پدری مجرد کنار بیاید، در حالی که خودش را تحت نمایش‌درمانی قرار می‌دهد تا زندگی‌اش را به مسیر اصلی بازگرداند.

جولیان (کالب کابررا) زندانی به تازگی آزاد شده است که با پشتکار به دنبال خانه و شغلی می گردد، علیرغم اینکه به نظر می رسد هیچ کس نمی خواهد شانسی برای او داشته باشد. و تاوی (اسپنسر جوردینگ) فرزند کیث است، یک بچه غیر باینری که با صبر و حوصله سعی می کند در دنیای بزرگسالان به چیزهایی که نسل خود آنها مثل روز می بینند سرنخی بزند، در حالی که در حال کاوش در جهان و همه اشکال یادگیری است.

تاوی خیلی طرفدار مدرسه نیست. در یکی از تلاش‌های محکوم به فنا که کیت با آن‌ها در برابر آن‌ها مواجه شد، با بالا انداختن شانه‌ها می‌گویند: «من کارهای دیگری برای انجام دادن دارم». در حالی که کیت دائماً خودش را حدس می‌زند و آشکارا به بسیاری از جنبه‌های زندگی فرزندش توجه نمی‌کند، تاوی مطمئن است و بی‌سر و صدا اعتماد به نفس دارد و از تجربیات جدید و در ابتدا لذت می‌برد. یک ناظر دقیق مردم، پس از دیدن جولیان که در خیابان به زمین افتاده، به سمت او کشیده می شوند و یک دوستی کنجکاو شکل می گیرد. جولیان به شدت به تماس انسانی همدلانه نیاز دارد، و اگرچه آن دو زیاد صحبت نمی کنند، زمان زیادی را با هم می گذرانند و هیچ کار خاصی انجام نمی دهند. طبیعتاً این مسئله برخی از بزرگسالانی را که با آنها روبرو می شوند نگران می کند، و اگرچه بیشتر آنها مایلند آن را کنار بگذارند، اما بیش از حد سرگرم هستند که برای کودکی که ممکن است در معرض خطر باشد، قدم بگذارند، اما در نهایت منجر به رویارویی می شود.

Firstness Trailer - YouTube

زیرنویس Firstness 2021 چه چیزی ما را به سمت برخی افراد می کشاند و ارتباط با دیگران را سخت می کند؟ در گروه درمانی خود، کیت سناریوهایی را بر اساس انواع مختلف ارتباط یا عدم ارتباط انجام می دهد.

به نظر می رسد هیچ کدام از اینها به دشواری اساسی او نمی پردازد. او دائماً آنچه را که شبیه معاشقه از سوی یکی دیگر از اعضای گروه به نظر می‌رسد نادیده می‌گیرد و به نظر می‌رسد نمی‌تواند بفهمد که چگونه نقش تعیین‌شده‌اش به عنوان پدر را با طرف ضعیف‌تر در رابطه‌اش با تاوی تطبیق دهد. او که قادر به درک برخی از انتخاب های فرزندش نیست، در مورد نحوه مشارکت در آن غافل است، شاید درک نمی کند که چگونه برای او ارزش قائل است.

Firstness - Rotten Tomatoes

ثبت اختراع و حساس در کاوش این روابط متقاطع، اولیت به آرامی در زیر آسمان های رنگ پریده، مملو از احتمال باز می شود. اجراها آرام و طبیعی هستند، تمرکز کمتر بر روی انجام دادن است تا روی بودن. از طریق مشاهده ساده، Brilliant به ما ارتباط نزدیکی با شخصیت هایی می دهد که تازه شروع به کشف پتانسیل خود کرده اند.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب

برترین ها