با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Gold for Dogs 2020 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Gold for Dogs 2020 اگر دهه 40، دهه 30 جدید است، به این دلیل است که بیست و چند سالگی هنوز مانند نوجوانان فکر می کنند. به عنوان مثال به استر، شخصیت اصلی فیلم Gold for Dogs نگاهی بیندازید، که فعال است و به اندازه کافی بزرگ است که بتواند کار کند، اما مانند یک نوجوان سیزده ساله خشمگین رفتار می کند که نمی فهمد چرا، ناگهان زندگی می کند. خیلی خیلی ظالمانه و، اوه، ناعادلانه است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/gold-for-dogs-2020/

Gold For Dogs de Anna Cazenave Cambet (2020) - Unifrance

زیرنویس فیلم Gold for Dogs 2020 مانند فیلمی است که در اواخر به بلوغ می رسد که در آن استر فقیر و ساده لوح سفری بداهه به پاریس را آغاز می کند تا ژان، دختر جذاب تابستانی خود را پیدا کند. او وقتی متوجه می شود که ژان شاهزاده جذاب نیست، بلکه یک لوتاریو است و پاریس در واقع شهر نورها است، اما همچنین مکانی پر از خیابان های تاریک و خطرناک است، او به سختی یاد می گیرد که زندگی بدون گل رز است.

Gold for Dogs

زیرنویس Gold for Dogs 2020 استر در تلاشی مذبوحانه به صومعه ای در همه مکان ها ختم خواهد شد. اما درگیری بین او و راهبه‌ها وجود نخواهد داشت، زیرا استر نه ووپی گلدبرگ در Sister Act است و نه کریستینا سانچز پاسکوال در Dark Habits Almodóvar و راهبه‌ها نیز خواهر Magdalene نیستند. استر روال زندگی آنها را مختل نمی کند و خواهرها در ازای آن اعتقادات آنها را تلقین نمی کنند.

De l'or pour les chiens Gold for dogs | La Semaine de la Critique of  Festival de Cannes

در حالی که Gold for Dogs آنقدر ساده و بی‌صدا است که نمی‌تواند تأثیر زیادی داشته باشد، اولین فیلم خوش‌گذرانی برای کارگردان آنا کازناو کامبت است که کنترل کامل داستان را در دست دارد و هرگز تسلیم سنگینی نمی‌شود. کازناو کامبت حتی به فیلم‌برداری پر زرق و برق و موسیقی آرام متوسل نمی‌شود و با این حال، هاله‌ای مغناطیسی ایجاد می‌کند که فیلم را شبیه خلسه و ماورایی می‌کند. اما بالاتر از همه، Gold for Dogs یک فیلم آرام و متواضع است که با لمس ظریف، توسعه شخصیت قوی و اجرای ظریف و افشاگرانه تالالله کاساوتی تازه وارد ساخته شده است. استر ممکن است کودکانه و خودمحور باشد، اما به اندازه کافی واقعی است که این زن جوان را در سفر خود در مسیر خودیابی دنبال کند.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها