با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Home Front 2020 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Home Front 2020 لوکاس بلوو با یازدهمین فیلم بلند خود، Home Front که توسط برچسب کن 2020 هاله شده و در پیش نمایش در جشنواره فیلم فرانسوی زبان آنگولم ارائه شده است، پرتره متحرک یک نسل کامل از مردان را ارائه می دهد. برگرفته از رمان همنام لوران ماوینیه، با آتشی که در شومینه می سوزد آغاز می شود – شعله ای رشته ای که بازتاب شعله ای است که آرام آرام قلب برنارد، معروف به Feu-de-Bois (ژرار دوپاردیو) را می بلعد. برنارد ژاکت نخی خود را می‌پوشد، در مزرعه قدیمی و بی‌خطر خود را می‌بندد و سوار موتورش می‌شود تا به جشن تولد خواهرش، سولانژ (کاترین فروت) برود. حضور تهدیدآمیز او از میان جمعیت روستائیانی که برای این مناسبت جمع شده بودند، زیر نگاه‌های کنجکاوشان می‌کُرد، تا اینکه فاجعه‌ای رخ می‌دهد که برنارد کلماتی را که هیچ‌کس نمی‌خواهد بشنود، به گوش می‌رساند: «کروی، بوگنول». «انگار که باید اتفاق بیفتد، لزوما. گویی نوشته شده است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/home-front-2020/

Review: Home Front - Cineuropa

زیرنویس فیلم Home Front 2020 بازگشت به الجزایر چهار دهه قبل، Feu-de-Bois، Rabut، Février و رفقای گردان آنها 20 نفر هستند. کشور آنها را به الجزایر فرستاده است. آنها در آنجا جای دیگری، زندگی دیگر، احساسات جدید را کشف می کنند… اما ناگفتنی ها را نیز کشف می کنند، آنچه را که نمی توان گفت، آنچه را که کلمات برای بیان کافی نیستند – و حتی غیرقابل تصور، وحشت، جهنم. وقتی به خانه برگشتند، نمی توانستند صحبت کنند و هیچ کس صدای آنها را نمی شنید.

Home Front، از طریق اعمال و سخنان Feu-de-Bois، وقایع نگاری از نژادپرستی معمولی و ریشه های عمیق آن در تاریخ فرانسه را ترسیم می کند. «فکر می‌کردم که با کار کردن با تو، زندگی با تو، مثل هم شده‌ایم. سعید اعتراف می کند که اشتباه کردم.

این همچنین داستان فرانسه است که توسط جنگ ها از هم پاشیده شده است. سه نسل از مردان – پدربزرگ در Verdun، پدر در سال 1940 اسیر، پسر در حال مبارزه با فلاقا. این تاریخ که مستلزم بازجویی از مردان اعزامی به جبهه است. در نهایت آیا فلقاها مقاوم نبودند؟ وجدان بدی داشتم و نمی‌توانستم دلیل آن را بفهمم.»

سولانژ می‌گوید، داستان خانواده‌ای است، «خانواده‌ای دیوانه»، که با طبقه دهقانی‌اش که برنارد آرزوی بیرون کشیدن خود را از آن‌ها در سر می‌پروراند، و با قید مذهب، رازها و خیانت‌ها مشخص می‌شود. برای درک برنارد، برای درک رفتار و سخنان او، کارگردان با انبوهی از سخنرانی‌ها، تار عنکبوت بسیاری از کینه‌ها را که به قلب برنارد سرازیر می‌شود – نسبت به خانواده، طبقه، پول، مذهب، سیاست، آشکار می‌کند. .

Home Front de Lucas Belvaux (2020) - Unifrance

زیرنویس Home Front 2020 این داستان صداهاست مانند یک بافندگی ظریف و گرانبها، روایت از طریق درهم تنیدگی صداها خارج از صفحه نمایش آشکار می‌شود که به ما اجازه می‌دهد کلیدوسکوپ تأثیرات مختلف برخورد را بشنویم. البته صدای Feu-de-bois بین صدای یوآن زیمر که نقش برنارد 20 ساله را ایفا می کند و صدای ژرار دوپاردیو، و همچنین صدای ربوت، سولانژ، سعید، و هارکی که در آن حضور دارد، تقسیم می شود.

خانه برنارد می رود تا غذا بخورد و چه کسی به او در مورد جنگ سنگر خود می گوید، جنگ میریل، جنگ فوریه… دیدگاه های بسیاری که پیچیدگی باورنکردنی تروما را نشان می دهد، شعله ای که نه تنها قلب Feau-de- را می سوزاند. bois، بلکه همه کسانی که مانند او الجزایر را تجربه کرده اند.

بالاخره اینها مرد هستند. مردانی خسته از سنگینی مردانگی سمی که بر شانه های خود حمل می کنند. کسانی هستند که تجاوز می کنند، کسانی که می کشند، کسانی که صحبت نمی کنند، همچنین کسانی هستند که شورش می کنند. این جنگ های پی در پی وجود دارد که برای نسل ها به انسان ها شکل می دهد و آنها را با بدترین ها روبرو می کند بدون اینکه کلماتی برای التیام زخم هایشان به آنها ارائه دهد.

Home Front (2020) - IMDb

در طول این شب خاطره ای که بلوو ما را می برد، ما این مردان را کمی بهتر درک می کنیم، آنهایی که فرو می ریزند و کسانی که پنهان می شوند تا رنج بکشند، جنگی دیگر بعد از جنگ، جنگی که آنها را از درون نابود می کند و سپس به آرامی مصرف می کند.

این فیلم که توسط Synecdoche (فرانسه) و Artemis Productions (بلژیک) تولید شده است، در فرانسه و در بلژیک در تاریخ 11 نوامبر اکران می شود و به ترتیب توسط Ad Vitam و Cinéart توزیع می شود. این فیلم همچنین جشنواره بین المللی فیلم بروکسل را در 3 سپتامبر افتتاح می کند.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها