با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Jockey 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Jockey 2021 کلیفتون کالینز جونیور، ستاره درام پیست مسابقه ای “جوکی” در خون خود سوار شده است، اگرچه این مهارت آنقدر به ندرت برای آن خوانده می شود که تقریباً هرگز نتوانسته ایم او را در حال انجام آن ببینیم. کالینز با نام کلیفتون گونزالس گونزالس، نوه یکی از بازیگران سینما و تلویزیون وسترن، پدرو گونزالس گونزالس، و برادرزاده دیگری، خوزه گونزالس-گونزالس است. کالینز نقش کوچکی در صحنه‌های وسترن «روزی روزگاری در هالیوود» داشت و تا لحظه نگارش این مقاله به طور منظم در «وست ورلد» حضور داشت. شخصیت «جوکی» او، جکسون سیلوا، سوارکار کهنه کار، توسط نویسنده و کارگردان اولین بار فیلم، کلینت بنتلی، خلق شد که در اطراف مسیرهای اسب بزرگ شد، زیرا پدرش جوکی بود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/jockey-2021/

Jockey Trailer Features Clifton Collins Jr. Going Back For One Last Race

زیرنویس فیلم Jockey 2021 این اطلاعات پس‌زمینه به‌منظور توضیح این است که با تماشای «جوکی» به چه چیزی دچار می‌شوید: فیلمی که طرح چندانی برای گفتن ندارد، که شما را به وسط دنیایی پرجزئیات که بر اساس مشاهدات دست اول ساخته شده است فرو می‌برد. و این خود را حول کار گروهی بنتلی و کالینز متحد می کند. ذهن آنها یک فیلم مستقل است که برای اعصار مختلف در هم آمیخته شده است.

کالینز از فریم اول قانع کننده است. وقتی در حالت سیلوئت دیده می‌شود (که اغلب دیده می‌شود) طرح کلی یک رودئوسوار یا کابالرو از فیلم‌های قدیمی را دارد که مردان با سیگار یا تیغه‌ای از علف بین دندان‌هایشان خمیده‌اند. او شایستگی پولادینی را که استیو مک‌کوئین در درام‌های غربی مانند «نوادا اسمیت»، «جونیور بونر» و «تام هورن» به ارمغان آورد، پرتو می‌دهد. جکسون یک سوارکار با تجربه است که به پایان دوران حرفه ای خود نزدیک می شود. او یک ماچو اما راحت است. او در تلاش برای تحت تأثیر قرار دادن کسی، سینه‌اش را پف نمی‌کند، زیرا این نوع خودآگاهی باعث کاهش دردسر می‌شود، و آنقدر اضطراب دارد که بتواند با آن مبارزه کند.

از نظر داستانی نمی توان شگفتی زیادی پیدا کرد: مربی اسبی به نام روث (مولی پارکر ستاره سریال “ددوود”) وجود دارد که سال ها دوست جکسون بوده و به نظر می رسد که او ممکن است تمایل داشته باشد که چیزها را به دسته دیگری منتقل کند. . و یک پسر جوان جدید به نام گابریل (Moisés Arias) در اطراف پیست آویزان است. او تقریباً اندازه مناسبی برای سوارکاری دارد. او در نهایت اعتراف می کند که جکسون را در اطراف پیست سوارکاری تعقیب کرده است تا به او نزدیک شود، زیرا (او می گوید) او محصول پرتگاهی است که جکسون 19 سال قبل با زنی داشت و معتقد است که سرنوشت او این است که به دنیای پدرش بپیوندد.

Jockey (2021) - IMDb

زیرنویس Jockey 2021 همچنین یک اسب با استعداد درخشان، و مسابقه بزرگی در راه است، و یک تشخیص برای جکسون وجود دارد که همان عملکرد صحنه‌های تمام فیلم‌های «راکی» را دارد که در آن یک پزشک به راکی ​​بالبوآ هشدار داد که اگر دوباره وارد رینگ شود ناشنوا یا کور شوید یا دچار آسیب مغزی شوید یا یک کلیه را از دست بدهید (یا آدونیس کرید بود؟). به نظر شما مردی مثل جکسون با چنین اخباری چه خواهد کرد؟ بگویید، “از صداقت متشکرم، دکتر” و محصول سوارکاری او را تحویل دهید؟

پارکر و کالینز شیمی دارند. اوج آن یک مکالمه طولانی، آرام و شدید در تریلر جکسون است که درسی است در مورد چگونگی ایجاد احساس بزرگ در یک فضای کوچک: با قاب‌بندی محیط به گونه‌ای که به شما این حس را بدهد که تنها زندگی کردن در آن با انرژی فرد چه می‌کند. آن را نشان می دهد، سپس نشان می دهد که چگونه وقتی فرد دومی را با حال و هوای متفاوت اضافه می کنید، این انرژی تغییر می کند.

شما چنین فیلمی را برای پیچش داستان تماشا نمی کنید. این حال و هوا بیشتر شبیه به یکی از آن عکس‌های کلینت ایستوود با بودجه متوسط ​​است که در آن نقش یک کهنه‌کار کهنه‌کار حرفه‌ای را بازی می‌کرد که تمام تلاشش را کرد و چند لحظه طلایی داشت اما به دهه پنجاه سالگی می‌رسید. دهه شصتی متوجه شد که در تمام مدت او خیلی خوب بود، نه عالی، و اینکه مهمترین چیزی که باید در تمام این سال‌ها کار سخت نشان دهد، شغلی است که او را راضی کرده است.

همچنین اندکی از فیلم ورزشی که توسط ران شلتون (“بول دورهام”، “جام حلبی”) تمرین می‌شود، وجود دارد، که دوست داشت روی افرادی تمرکز کند که زمانشان گذشته است، و هیچ‌وقت برایشان اهمیتی قائل نبود که چه کسی برنده یا باخته است، زیرا او همیشه همینطور بود. بیشتر به فرهنگ ورزش و نحوه ارتباط ورزشکاران با یکدیگر و دوستان، خانواده و حمایت از متخصصان در دنیای کوچکشان علاقه مند هستند. ما واقعاً هیچ مسابقه‌ای در این فیلم نمی‌بینیم – حداقل مانند سایر تصاویر پیست مسابقه. بودجه ای برای آن وجود نداشت، و آنها نمی خواستند خطر زخمی کردن ستاره خود را به خطر بیندازند، بنابراین راه های ابداعی پیدا می کنند تا مسابقه ها را شبیه رویدادهای درونی، احساسی یا بیضی در داستان کنند، مانند زمانی که سربازان در یک نمایشنامه درباره سر جنگ. قبل از وقفه به نبرد بروید و بعد از آن برگردید و می‌توانید از طریق نحوه تحمل خود پیروز شوید یا شکست.

Jockey - Rotten Tomatoes

این فیلم در یک پیست مسابقه کار فیلمبرداری شده است و غیر بازیگران را با افراد حرفه‌ای ترکیب می‌کند، که از همه مهم‌تر در صحنه‌ای دوست‌داشتنی است که مسابقه‌دهنده‌ها دور هم جمع می‌شوند و درباره آسیب‌های خود بحث می‌کنند. جکسون می نشیند و به دیگران گوش می دهد که هزینه تصمیم خود را برای اختصاص دادن به شغلی که دوست دارند و هزینه کمی دارد و بسیار می طلبد را توصیف می کنند.

این یک درام است که به ارزش های روزنامه نگاری یا مستند و همچنین «ناتورالیسم حماسی» فیلم های کارگردانانی مانند ترنس مالیک و کلوئه ژائو که در آن دوربین ممکن است به همان اندازه به آب روان، غروب خورشید، گله ای از پرندگان علاقه مند باشد، جایزه می دهد. صفی از اسب‌های شبح‌شده مانند آنچه که شخصیت‌ها انجام می‌دهند یا می‌گویند. موسیقی متن، توسط برایس و آرون دسنر از The National، در همین راستا است، با استفاده از کوبیدن، زمزمه کردن، و جلوه‌های مناظر صوتی نفوذی به نظر می‌رسد که زمان فشرده یا گسترش یافته است یا دیگر قابل اندازه‌گیری نیست.

فیلمبرداری قابل توجه آدولفو ولوسو از یک قاب حماسی و باریک برای انتقال فروتنی زندگی شخصیت ها استفاده می کند. نماها واکنش‌ها و زبان بدن بازیگران را به گونه‌ای قاب می‌کنند که آنها را بخشی از منظره می‌سازد تا اجراکنندگانی که روی صحنه‌های دنیای واقعی قدم می‌زنند. ما معتقدیم که آنها در این مکان زندگی و کار می کنند و از ما دعوت شده است که نزدیک بنشینیم و وجود آنها را تماشا کنیم.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها