با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Jurassic Island 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Jurassic Island 2022 اگر Dinosaur Hotel و Hatched برای شما کافی نبود، اسکات جفری و Proportion Productions با دایناسورهای بیشتری بازگشته اند. اینها به اندازه کافی در جزیره ژوراسیک قرار دارند، جزیره ناشناخته ای که پدربزرگ آوا (سارا تی کوهن، باغبان، جادوگران آکادمی آمیتیویل) کشف کرد و هرگز از آن برنگشت. حالا پدر و مادرش لیندسی (نیکولا رایت، جک در جعبه: بیداری، زیر سطح) و ادوارد (تونی گودال، مرد هیچی، اسطوره خونی) به نظر می‌رسد به همین سرنوشت دچار شده‌اند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/jurassic-island-2022/

Jurassic Island (2022) Review - Voices From The Balcony

زیرنویس فیلم Jurassic Island 2022 برخلاف گرامپس، مامان و بابا نقشه‌ای گذاشتند، بنابراین او یک قایق از مایکل (ریکاردو فریتاس، قلعه گرگینه، مدوسا) کرایه می‌کند، علی‌رغم این واقعیت که او مدام در فلاسک مشروب خود را بالا می‌برد. و همراه با دوست پسرش لوک (آلیستر استونمن) و دوستان دانشمند، کسی (جمیلا وینگت، پادشاه جنایت، دارک دیتی ها «پدر» را تقدیم می کند) و تامی (ری ویلان، آیا هنوز مرده ایم؟، حکومت هرج و مرج) به راه افتادند تا آنها را پیدا کنند. .

کارگردان دومینیک الیس (خون در آب) و تام جولیف همکار نویسنده (افسانه جک و جیل، پری دندان: ریشه شیطان) از الگوی استاندارد یکی از فیلم‌های جفری پیروی می‌کنند. در دقایق ابتدایی فیلم جزیره ژوراسیک با چند هیولا روبرو می شویم و سپس در هنگام تنظیم طرح فیلم و آوردن بازیگران به جزیره، به سرعت با یک تری سراتوپ و ردیابی چیزی بسیار خطرناک تر برخورد می کنند، صحبت های زیادی می شود.

اما با دیدن مقدمه می دانیم که خطرناک ترین موجودات جزیره ردی از خود نمی گذارند. این زالوهای سبز روشن هستند که مردم را به زامبی تبدیل می کنند که باید مراقب آنها باشند. بله، جزیره ژوراسیک دایناسورها و زامبی ها دارد، به این معنی که به جای اینکه پول خرج کنند برای CGI خنده دار، تنها کاری که باید انجام دهند این است که برخی از بازیگران را آرایش کنند و آن ها را شبیه اعضای یک گروه موسیقی بلک متال درجه یک کنند.

همه اینها به اندازه ایده ناشناخته ماندن یک جزیره عظیم در این عصر نقشه برداری ماهواره ای احمقانه است. اما همه بازیگران به‌طور مناسبی ترسیده به نظر می‌رسند، زیرا از هر تهدیدی فرار می‌کنند. و جزیره ژوراسیک انواع مختلفی از دایناسورها را دارد که شامل چند دایناسور می شود. متأسفانه در بیشتر موارد آنها واقعاً کار زیادی انجام نمی دهند جز اینکه چند زامبی بخورند و اجازه دهند بقیه بازیگران کمی ورزش کنند و از آنها فرار کنند.

Jurassic Island (2022) - IMDb

زیرنویس Jurassic Island 2022 در مورد دایناسورها، CGI در جزیره ژوراسیک از به سختی قابل تحمل تا کاملاً خنده دار متغیر است. این هم برای موجودات صدق می کند و هم برای کمی اسپری خون. با توجه به اینکه موجودات موجود در H.P. به نظر می رسد پورتال هیولاهای لاوکرافت، این یا یک فیلم قدیمی است که مدتی در قفسه بوده یا یک گام بزرگ به عقب برای تیم جفری است.

Jurassic Island (2022) Review - Voices From The Balcony

همچنین می توانید سلاح های سنگین و خط “Contain and Destroy” روی پوستر را نادیده بگیرید. هیچ اسلحه ای در فیلم وجود ندارد و مطمئناً هیچ مأموریتی وجود ندارد. نزدیک ترین جزیره ژوراسیک به آن پیشینه نظامی آوا است. و در حالی که می‌دانم این احتمالاً سال گذشته با گوش دادن به صحبت‌های او گرفته شده است، بدون هیچ دلیل مشخصی، وقتی اخبار مملو از گزارش‌هایی درباره تجاوز و قتل غیرنظامیان اوکراینی توسط سربازان روسی است، افسوس درباره سربازان آمریکایی که مرتکب جنایات می‌شوند بسیار دلخراش است.

اگر بتوانید با معایب آن کنار بیایید، جزیره ژوراسیک به اندازه کافی در جریان است که ممکن است آن را کمی سرگرم کننده بدانید. اما جلوه‌های پایین‌تر همراه با پلان‌های ضعیف و قابل پیش‌بینی، صبر بیشتر بینندگان را مدت‌ها قبل از پایان فیلم تمام می‌کند. یک بار دیگر من شگفت زده شدم که هر کسی می تواند دایناسورها را خسته کننده کند، به خصوص با اضافه شدن زامبی ها به ترکیب.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها