با ما همراه باشید

اخبار 59

دانلود زیرنویس فیلم Kung Fu Stuntmen 2020 – زيرنويس آبي

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Kung Fu Stuntmen 2020 مستند بدلکاران کونگ فو کار وی جونزی دقیقاً درباره همان چیزی است که می گوید: افرادی که در 60 سال گذشته سینمای اکشن هنگ کنگ را به نفس گیرترین سینمای جهان تبدیل کردند. همچنین درباره افول و سقوط آن سینما است، درباره نوستالژی. برای دوران طلایی گذشته و یک سوگواری که دیگر هیچ چیز مشابه آن دیده نخواهد شد. برای بخش بزرگی از قرن بیستم، هنگ کنگ خانه یکی از بزرگترین سینماهای جهان بود. فقط ژاپن، هند و ایالات متحده آمریکا بدلکاران (و زنان) که به سینمای اکشن هنگ کنگ انرژی خلاقانه منحصربه‌فرد دادند، برای هر دو ضروری بودند: آنها بخش بزرگی از دلیل این هستند که بسیاری از بهترین فیلم‌های هنری هنگ‌کنگ نیز فیلم‌های اکشن هستند.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/kung-fu-stuntmen-2020/

Kung Fu Stuntmen: Never Say No! (2021) 龙虎武师 - Movie Trailer - Far East  Films - YouTube

البته هنوز فیلم های بسیار خوبی در هنگ کنگ ساخته می شود، اما من پیشنهاد می کنم که سال 2014 آخرین سال برای سینمای واقعاً متمایز و مستقلی بود که در پی جنگ جهانی دوم و جنگ داخلی چین در آنجا توسعه یافت. جذب سینمای هنگ کنگ به سرزمین اصلی چین با واگذاری در سال 1997 آغاز شد و به آرامی در طی چند دهه آینده شتاب گرفت، با نگهبانانی مانند فیلم Milkyway Image جانی تو و کارگردانانی مانند Herman Yau و Fruit Chan تا زمانی که می توانستند نقش آفرینی کنند. فرسایش آهسته صنعت، که توسط پتانسیل عظیم بازار سرزمین اصلی و منابع تقریباً نامحدود اقتصاد در حال شکوفایی آن بلعیده شده بود، اجتناب ناپذیر بود، به خصوص زمانی که سینمای محبوب چین در دهه 2010 به طور جدی شروع به کار کرد. کارگردانان بزرگ هنگ کنگ، به طور فزاینده ای وابستگی به سرزمین اصلی هم برای تماشاگران و هم برای تامین بودجه تولید بر اساس ضرورت، منحصر به فرد بودن فرهنگ هنگ کنگ را در کار خود کاهش داد و مطابق با سانسور و فرهنگ سرزمین اصلی بود. هنجارهای واقعی، تا جایی که اکنون تعداد بسیار کمی از فیلم‌ها وجود دارند که طعم آن ترکیب شگفت‌انگیز شرق و غرب، شمال و جنوب را که مستعمره دوران شکوفایی خود بود حفظ کنند. ‘t Go Breaking My Heart 2 آخرین نفس های یک صنعت رو به مرگ بود. تقریباً هر چیزی که دنبال می شود یا یک تقلید کم رنگ است یا یک اشاره آگاهانه به افتخارات گذشته.

Kung Fu Stuntmen (Wei Junzi, 2020) | by Sean Gilman | The Chinese Cinema |  Nov, 2021 | Medium

اما چه گذشته باشکوهی. بدلکاران کونگ فو مصاحبه با مجموعه‌ای از بدلکاران و کارگردانان خوب انجام می‌دهند که احتمالاً در یک مکان پیدا می‌شود. تعدادی از ستاره‌ها و کارگردانان کلیدی گم شده‌اند، اما در اینجا تاکید بر نام‌های بزرگ کمتر است. با طراحان رقص بزرگ (سامو هونگ، یوئن وو پینگ، استفن تونگ) مصاحبه می‌شود، و همه درباره لاو کار-لئونگ صحبت می‌کنند، اما ما نمی‌بینیم که جان وو یا آن هوی یوئن واه درباره همکاری با بروس لی و جکی چان صحبت می‌کنند. و ما از چندین نفر از اعضای تیم بدلکاری چان می شنویم، اما از خود چان چیزی نمی شنویم. همکار با فورچون کوچولو، یوئن بان، مصاحبه شده است، اما نه مردی که او صحنه های اکشن بسیار خوبی را برای او طراحی کرده است، جانی تو. داستان های آنها در مورد دنیایی از ورزشکاران و هنرمندان کم سواد و کم‌آموزش دیده می‌شود، بچه‌هایی از مدارس اپرای پکن که مجبور شدند در استودیوهای فیلم‌سازی کار پیدا کنند، زیرا سینما جایگزین اپرا به‌عنوان سرگرمی رایج رایج در دوران پس از جنگ شد. بارها و بارها داستان‌هایی از شیرین‌کاری‌های دیوانه‌کننده و بسیار خطرناک وجود دارد که با اندکی تردید و برای غرور فردی و جمعی و تک‌تک‌رویی به‌عنوان هنر سینما انجام می‌شود. خلاصه داستان گروه بزرگی از دیوانه‌ها است که از روی غرور انجام می‌شوند. قاطعیت و اراده که در فیلم کارهای مضحک که هیچ انسانی تا به حال انجام نداده بود و احتمالا دیگر هرگز انجام نخواهد داد.

Kung Fu Stuntman [TRAILER] (China 2021) | Various | Documentary 龙虎武师 -  YouTube

این فیلم اساساً یک قطعه تبلیغاتی برای انجمن بدلکاران هنگ کنگ است که چیزی شبیه به اتحادیه و محل تمرین برای نسل جدیدی از بدلکاران است. انجمن تلاش می کند با آموزش مردان و زنان جوان شکاف تولید را پر کند. چرخه معیوب افول این صنعت شرح داده شده است: تولید کمتر به معنای کار کمتر به معنای بدلکاران کمتر به معنای اقدام کمتر جالب است که به معنای مخاطبان کمتر است که به معنای تولید کمتر است. هیچ اشاره ای به تصاویر تولید شده توسط کامپیوتر، مقصر واقعی مرگ هنر بدلکار نیست. همانطور که سینمای هنگ کنگ توسط سرزمین اصلی بلعیده شده است. همچنین توسط تصاویر دیجیتال ارزان قرن بیست و یکم بلعیده شده است: هیولاها و مجموعه های CGI، به صورت دیجیتالی حرکات و محیط های دستکاری شده در هکتار به اندازه دستگاه سانسور PRC به شخصیت فیلم هنگ کنگ آسیب رسانده‌ایم. فکر کنید ما احتمالاً دوباره چیزی به شادی‌آوری اکسپرس میلیونر هانگ را خواهیم دید، آن قصیده عاشقانه برای شگفتی تماشای سقوط مردم از ساختمان‌های بسیار بلند.

اخبار 59

دانلود زیرنویس فیلم Texas Chainsaw Massacre 2022 – زيرنويس آبي

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Texas Chainsaw Massacre 2022 کشتار با اره برقی تگزاس یک فیلم اسلشر آینده به کارگردانی دیوید بلو گارسیا، با فیلمنامه ای از کریس توماس دولین، بر اساس داستانی اصلی به نویسندگی مشترک فده آلوارز و رودو سایاگوس است. (1974) و نهمین قسمت از مجموعه فیلم قتل عام با اره برقی تگزاس (TCM) که چندین دهه پس از فیلم اصلی شروع شد، بر روی قاتل سریالی Leatherface تمرکز دارد که گروهی از تاجران را هدف قرار می دهد و با یک بازمانده انتقام جو وارد درگیری می شود. این پروژه یک تولید مشترک بین Legendary Pictures، Bad Hombre، و Exurbia Films است که در آن سارا یارکین، السی فیشر، مارک برنهام، جیکوب لاتیمور، مو دانفورد، اولون فوئره، آلیس کریج، جسیکا آلن و نل هادسون ایفای نقش می‌کنند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/texas-chainsaw-massacre-2022/

Texas Chainsaw Massacre Sequel Gets R-Rating and Official Title

پس از اکران Leatherface در سال 2017، Lionsgate برنامه هایی برای پنج فیلم دیگر در این فرانچایز داشت. با این حال، استودیو به دلیل زمان زیادی که برای اکران آن صرف شد، حقوق آن را از دست داد. Legendary حقوق فرنچایز را به دست آورد و آلوارز و سایاگوس به عنوان تهیه کننده در کنار آن فعالیت می کردند. پت کسیدی، ایان هنکل، و کیم هنکل که نویسنده فیلم اصلی بودند. رایان و اندی توهیل فیلمسازان دوتایی ابتدا به عنوان کارگردان قرارداد داشتند، اما به دلیل اختلافات خلاقانه با گارسیا جایگزین شدند. فیلمبرداری در بلغارستان در آگوست 2020 انجام شد.

Texas Chainsaw Massacre Parents Guide | Filmy Rating 2021

در ابتدا در طول ساخت Leatherface (2017)، تهیه کنندگان حق فیلم و قصد ساخت پنج فیلم دیگر از کشتار با اره برقی تگزاس را داشتند. در آوریل 2015، تهیه کننده کریستا کمپبل اظهار داشت که سرنوشت دنباله های احتمالی تا حد زیادی به مسائل مالی و انتقادی بستگی دارد. استقبال از Leatherface.

Texas Chainsaw Massacre is coming as a multiplayer horror game for  PC/consoles | VentureBeat

در آگوست 2018، گزارش شد که لجندری پیکچرز وارد مذاکرات مقدماتی برای خرید حقوق فیلم برای کشتار با اره برقی تگزاس شده است و استودیو قصد دارد قسمت‌های تلویزیونی و فیلم را اقتباس کند. سال بعد، فده آلوارز قراردادی را امضا کرد. پروژه به عنوان تهیه کننده. در نوامبر 2019، کریس توماس دولین به عنوان فیلمنامه نویس به تولید ملحق شد. در فوریه 2020، رایان توهیل و اندی توهیل برای خدمت به عنوان کارگردان برای فیلم، با آنگوس استخدام شدند. میچل پس از همکاری در فیلم The Dig (2018) به عنوان فیلمبردار قرارداد امضا کرد. چهره چرمی قدیمی، به ویژه شبیه رویکردی است که Blumhouse Productions با فیلم های هالووین خود در پیش گرفت.

ادامه مطلب

اخبار 59

دانلود زیرنویس انیمیشن Robot Carnival 1987 – زيرنويس آبي

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن Robot Carnival 1987 یک انیمیشن ویدیویی اورجینال گلچین ژاپنی است که در سال 1987 توسط A.P.P.P منتشر شد. در آمریکای شمالی، در سال 1991 توسط Streamline Pictures در سینماها با ترتیب قسمت‌ها کمی بازآرایی شده بود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/robot-carnival-1987/

Robot Carnival (1987) ORIGINAL TRAILER [HD 1080p] - YouTube

این فیلم متشکل از 9 فیلم کوتاه از کارگردانان سرشناس مختلف است که بسیاری از آن ها به عنوان انیماتور با تجربه اندک یا بدون تجربه کارگردانی شروع به کار کردند. جو هیسایشی و ایساکو فوجیتا با تنظیم جو هیسایشی، ایساکو فوجیتا و ماساهیسا تاکیچی.

Robot Carnival - Wikipedia

پسری پوستر کوچک “به زودی” را در تبلیغات کارناوال ربات ها پیدا می کند و ترسیده و آشفته می شود. او به مردم دهکده خود هشدار می دهد که به احتمال زیاد فرار می کنند. زمانی که ویترین مسافرتی باشکوهی بود، اکنون به شدت زنگ زده است و به دلیل چندین دهه هوازدگی در بیابان آسیب دیده است، در حالی که ماشین‌های متعدد آن ویران می‌کنند، زیرا روستا در زیر قدرتش ویران می‌شود.

Robot Carnival (Video 1987) - IMDb

در بخش “پایان” (پایان، پایان) (بخش نهم OVA)، کارناوال ربات توسط تپه ای در بیابان متوقف می شود. کارناوال قادر به بالا رفتن از مانع شنی نیست، در پایه خود متوقف می شود. با غروب خورشید. بر فراز یادگار سفر، عکس‌های فلاش بک عظمت کارناوال را در اوج وجودش به یاد می‌آورند – موتوری بی‌نظیر از شادی که شادی ابدی را به شهرهای مختلفی که بازدید می‌کرد به ارمغان آورد. در طلوع خورشید، ماشین غول‌پیکر با انفجاری از قدرت به جلو حرکت می‌کند. و بر تپه شنی غلبه می‌کند. ثابت می‌کند که فشار نهایی برای ابزار سالخورده بیش از حد است، و در نهایت در بیابان تکه تکه می‌شود. سپس بخش عمده‌ای از اعتبارات OVA با پایانی نشان داده می‌شود.

ادامه مطلب

اخبار 59

دانلود زیرنویس فیلم Demon Pond 1979 – زيرنويس آبي

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Demon Pond 1979 یک محصول صحنه ای فیلمبرداری شده از حوض شیطان است، نمایشنامه ای از Keishi Nagatsuka بر اساس نمایشنامه 1913 ایزومی کیوکا. تماشاگران و در 25 می 2005 در ژاپن به صورت DVD منتشر شد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/demon-pond-1979/

Demon Pond (Yashagaike) by Masahiro Shinoda in restored version: tradition  turned on its head - Festival de Cannes

مردی از توکیو به نام گاکوئن یامازاوا هنگام بازگشت از یک سفر صحرایی تابستانی از یک روستای کوهستانی می گذرد.منبع تنها رودخانه این روستای کوچک حوض شیطان است.مردم محلی معتقدند اژدهایی در آنجا زندگی می کند و آب سم است. در آنجا با یوری هاگیوارا ملاقات می کند، زنی که از او می خواهد داستانی را برای او تعریف کند، داستان دوم او او را ناراحت می کند و او حاضر نمی شود بماند، اما شوهرش آکیرا بیدار شده و از یامازاوا، دوست قدیمی خود از توکیو استقبال می کند.

Demon Pond (1979) - IMDb

آکیرا برای جمع‌آوری داستان‌هایی از حومه شهر ترک کرده بود، اما معتقد است که در نهایت به یکی از داستان‌ها تبدیل شده است، زیرا او اکنون به جای سرگردانی، مسئول به صدا درآوردن زنگ محلی برای دهکده در تشریفات، عشایر و نیمه‌شب است. او به مردی هفتاد و نه ساله در حال مرگ به نام یاتابعی که پنجاه سال همان وظیفه را انجام داده بود، قول داد که بر اساس این اعتقاد که آب حوض شیطان مناطق پرجمعیت دره کوتوهیکی را زیر آب خواهد گرفت. قله سه استان اچیزن اگر زنگ در زمان های صحیح به صدا درآمده نشود. آکیرا اکنون خود را یاتابی می نامد، با یوری ازدواج کرده است و علیرغم اصرار یامازاوا از بازگشت به توکیو امتناع می ورزد. یامازاوا تصمیم می گیرد به دمون پوند صعود کند و آکیرا او را همراهی می کند و یوری را ترک می کند.

Yasha-ga-ike (1979) – rarefilmm | The Cave of Forgotten Films

خرچنگ غول پیکر کانیگورو و کپور کویشیچی توسط لیدی میریاد، پرستار شاهزاده خانم شیرایوکی دراگون پاند، از حوض شیطان فرستاده می‌شوند تا به روستاییان بگویند که با وجود سفال‌های شکسته و سر سگ‌ها و گربه‌ها، باران نخواهد بارید. کویشیچی نقل می کند که شاهزاده خانم عاشق شاهزاده سرپنت پوند در قله شمشیر در پای کوه هاکوسان است، اما اگر به سمت او پرواز کند سیل ایجاد می شود که روستاییان را می کشد بنابراین او تا زمانی که زنگ در حوض شیطان می ماند. در زمان های مناسب پخش می شود

یک کشیش گربه ماهی به نام بلک به نمایندگی از شاهزاده سرپنت پاند همراه با نامه ای از شاهزاده به شاهزاده خانم حوض شیطان می آید. او دستور تحویل آن را در زمانی که در زندان بود دریافت کرد و باعث ترس او شد که ممکن است نامه حاوی دستورالعمل هایی برای شاهزاده خانم باشد. خرچنگ غول پیکر کانیگورو آن را برای او باز می کند اما درون جعبه نامه کوچکی که گربه ماهی حمل می کند فقط آب وجود دارد.

 

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها