با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Moonshot 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Moonshot 2022 مهتاب یک فیلم کمدی رمانتیک علمی-تخیلی آمریکایی به کارگردانی کریس وینترباوئر و نویسندگی مکس تکس است. در این فیلم کول اسپروس، لانا کندور، میسون گودینگ، امیلی راد و زک براف به ایفای نقش پرداخته اند. خلاصه داستان یک دانشجوی کالج (کاندور) است که به یک باریستا (اسپروس) کمک می‌کند تا سوار یک شاتل فضایی به مریخ شود. این فیلم در 31 مارس 2022 از شبکه HBO Max منتشر شد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/moonshot-2022/

Moonshot (2022) Teaser, Cole Sprouse, Emily Rudd - YouTube

زیرنویس فیلم Moonshot 2022 در سال 2049، والت به عنوان باریستا در محوطه کالج کار می کند. رویای او برای رفتن به فضا با معرفی برنامه دانشجویی مریخ صنایع کووی، سازمانی که دانشجویان کالج را به مریخ می فرستد، دست یافتنی می شود.

برنامه اما ده ها بار او را رد می کند. در یک مهمانی، او به طور تصادفی گوی وای فای سوفی را می شکند، دانش آموزی که دوست پسرش، کالوین، در مریخ است. والت همچنین عاشق دانش آموز دیگری به نام جینی می شود که روز بعد به مریخ فرستاده می شود.

والت در کافه با سوفی صحبت می کند. او متوجه می شود که پول کافی برای خرید بلیط مریخ دارد و ناخواسته او را متقاعد می کند که با وجود ترس از پرواز، بلیط را بخرد. روز بعد، او سوفی را دستکاری می کند تا به او کمک کند مخفیانه سوار یک شاتل فضایی به سیاره سرخ شود. او وانمود می کند که دوست دختر او است زیرا معتقد است که او مسئول شناخته خواهد شد. والت نقشه او را دنبال نمی کند و سعی می کند با جینی صحبت کند و او را در معرض خطر گرفتار شدن قرار می دهد. او عذرخواهی می کند.

والت در مورد موضوعی که هیچ اطلاعی از آن ندارد ارائه می دهد و دو مسافر را متقاعد می کند که با هم ازدواج کنند. والت و سوفی نسبت به یکدیگر احساس می کنند. او به او کمک می کند تا با ترسش از پرواز مقابله کند. هنگامی که شاتل به مریخ نزدیک می شود، او به او می گوید که با کالوین می ماند. والت سوفی را ترسو خطاب می کند. در مریخ، سوفی و ​​کالوین دوباره متحد می شوند در حالی که نیروهای امنیتی والت را دستگیر می کنند. جینی به والت می گوید که نمی خواهد با او باشد. روز بعد، والت با رهبر برنامه مریخ، لئون کووی، ملاقات می کند. لئون به والت می‌گوید که شرکتش از هر کاری که او انجام می‌داد از طریق دوربین‌های امنیتی می‌دانست و اجازه می‌دهد به عنوان یک آزمایش امنیتی، با برنامه‌ای برای شکایت از والت پس از بازگشت به زمین، از آن استفاده کند. با این حال، لئون فیلم امنیتی را فاش کرد که در فضای مجازی منتشر شد. لئون برای جلوگیری از واکنش‌های منفی، به والت قراردادی پیشنهاد می‌کند تا از هرگونه مشکل قانونی جلوگیری کند و در صورت تبلیغ شرکت، در مریخ بماند. والت موافق است.

والت از زندگی در مریخ خوشحال نیست. لئون به والت توهین می کند. سوفی از کالوین جدا می شود. سوفی و ​​والت با هم به زمین برمی گردند و می بوسند.

Moonshot (2022) - IMDb

زیرنویس Moonshot 2022 مهتاب دومین فیلم از قرارداد چهار فیلمی بین HBO Max و شرکت سازنده Berlanti-Schechter Films است. بین آوریل و ژوئیه 2021، کول اسپروس، لانا کندور، میسون گودینگ، امیلی راد، لوکاس گیج، و زک براف برای بازی تایید شدند. تولید در آتلانتا، جورجیا در ژوئن 2021 آغاز شد.

Moonshot movie review & film summary (2022) | Roger Ebert

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، 83 درصد از نظرات 6 منتقد، با میانگین امتیاز 5.8/10 مثبت هستند. متاکریتیک، که از میانگین وزنی استفاده می کند، بر اساس 5 منتقد، امتیاز 60 از 100 را به فیلم اختصاص داد که نشان دهنده «بررسی های مختلط یا متوسط» است. منتقدان این فیلم را «قابل پیش بینی» و در عین حال سرگرم کننده و ارزش تماشا خواندند. آنها همچنین اجراهای Sprouse و Condor و همچنین کارگردانی Winterbauer را ستودند.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها