با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Mousa 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Mousa 2021 موسی بدون شک یکی از جذاب ترین فیلم های اخیر است زیرا اولین فیلم روباتیک مصر است. برخی از بزرگترین شخصیت های سینما در این فیلم ظاهر می شوند. کریم محمود عبدالعزیز، ایاد نصار، اسماء ابوالیزید، سارا الشمی و … بازیگران این فیلم هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/mousa-2021/

Mousa (2021) - Where to Watch It Streaming Online Available in the UK |  Reelgood

زیرنویس فیلم Mousa 2021 ما این امتیاز را داشتیم که جزو اولین کسانی باشیم که آن را در اولین نمایش مشاهده کردیم. ما از همان ابتدا برای دیدن فیلم هیجان‌زده بودیم و طرفداران و رسانه‌ها همه‌جا حضور داشتند.

ما به وجد آمدیم و به جرأت می‌توانیم بگوییم، مفتخریم که جزو اولین کسانی بودیم که اولین فیلم رباتیک مصری را دیدیم. و پس از سال‌ها تماشای همین نوع فیلم‌های مصری، پیتر میمی، فیلمساز به ما اجازه داد تا ژانر جدیدی را در مصر کشف کنیم که عصر جدیدی را در خاورمیانه آغاز خواهد کرد!

به کارگردانی و نویسندگی پیتر میمی، یک دانشجوی دانشکده مهندسی اولین ربات از نوع خود را در خاورمیانه اختراع می کند تا انتقام مرگ پدرش را بگیرد و به عدالت دست یابد، که باعث تعقیب او توسط مقامات می شود.

Mousa (2021) - Release Dates — The Movie Database (TMDB)

زیرنویس Mousa 2021 بله، صحنه های تراژیک زیادی در آن وجود دارد و بدون شک پر از اکشن است. با این حال، بیشتر در مورد ترومای “فرد” است. داستان یحیی (کریم محمود عبدالعزیز) در این فیلم روایت می شود.

یکی از جنبه های مورد علاقه ما از موسی این است که چگونه آنها زمان صرف کردند تا کل داستان را برای ایجاد یک تصویر کامل پوشش دهند. علاوه بر این، فیلم موفق شد تمام جزئیات مهمی را که برای به تصویر کشیدن یک فیلم متفاوت باید گنجانده شود، جمع آوری کند.

همچنین ارتباط دو فیلم موسی و الحرام الرابه نقطه برجسته و تاییدی بود که مجموعه فیلم در همان دنیای داستانی اتفاق می افتاد.

پیتر میمی در مصاحبه خود با مونا الشازلی بدون افشای هیچ اسپویلری فاش کرد که آخرین سکانس موسی ما را با قسمت بعدی سریال آشنا می‌کند و پسر این کار را انجام داد!

آره، همه ما با شنیدن این حرف میمی مشکوک بودیم، اما تماشای موسی باعث شد فکر کنیم که او ممکن است این کار را انجام دهد. اما از نظر واقع بینانه، این یک فیلم مارول یا هالیوود نیست. بنابراین تا زمانی که انتظارات درستی داشته باشید، ممکن است از آن لذت ببرید.

Film “Mousa” Gets Digital Release Date - Sada El balad

ما با گفتن این نکته شروع می کنیم که در حالی که فیلم تماماً در مورد CGI است، بازیگری همچنان بهترین بخش در مورد آن بود. بازیگران فیلم خوب انتخاب شده و تماشایی بودند که چیزهای زیادی به فیلم اضافه کرد و آن را به دنیای دیگری برد!

اگرچه همه آنها شخصیتی تراژیک را به تصویر می کشیدند که سرشار از انتقام و خشم است، اما هر کدام به نقش خود حس منحصر به فرد خود را دادند.

شروع از کریم عبدالعزیز که نقش خودش را با احساسات و بازی بسیار حرفه ای اش به جای دیگری برد. کریم عبدالعزیز همه ما را به دنیای انتقام خود برد و ما را در کل فیلم که دیوانه کننده بود نگران او کرد. ما فکر می کنیم که این قطعاً بهترین نقش او تا به امروز است و او را در مسیری کاملاً جدید قرار می دهد و او را به یک نیروی قابل حساب تبدیل می کند.

با حرکت به سمت اسماء ابوالیزید، نقش او جدید و متفاوت بود و او این کار را فوق العاده انجام داد که کل نقش را فوق العاده ایفا کرد! بنابراین مطمئن شوید که انتظار یک شخصیت تازه و جدید از اسماء را دارید که قبلاً انجام نشده بود!

ما همیشه از ایاد نصار انتظار عملکرد فوق العاده ای داریم و او هرگز ما را ناامید نمی کند! شخصیت بازپرس آنقدر با ایاد نصار جور در می آید که یادم رفته در حال تماشای فیلم هستیم و این واقعیت است! حرکات و قیافه و کلا بازیگری از این دنیا بیرون بود!

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها