با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Nr. 10 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Nr. 10 2021 یکی از قوانین ناگفته سینمای روایی تجاری این است که باید قابل قبول باشد، اما یکی دیگر از قوانین به ظاهر متناقض این است که یک فیلم باید مخاطب خود را غافلگیر کند. کارگردان هلندی الکس ون وارمردام در فیلم فریبنده‌اش با هر دو انگیزه بازی می‌کند. 10 که برای اولین بار در رقابت رسمی جشنواره فیلم شب های سیاه تالین امسال به نمایش درآمد، به همان اندازه گیج کننده و هیجان انگیز بود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/nr-10-2021/

NR. 10 | Fantastic Fest

زیرنویس فیلم Nr. 10 2021 این فیلم به‌عنوان یک درام نسبتاً کوچک شروع می‌شود، که بر پویایی بین فردی بین اعضای یک گروه بازیگری متمرکز است که آنها برای اجرای آینده‌شان تمرین می‌کنند. گونتر (Tom Dewispelaere) تنها زندگی می کند، و روال معمول او شامل هر روز برخی از همکاران دیگرش در ماشینشان برای رفتن به تئاتر است.

جدیت همه دست اندرکاران و فقدان صمیمیت بین همه شخصیت ها بلافاصله قابل توجه است: آنها در فضایی استریل پر از تلخی سطح پایین تکامل می یابند که به نظر می رسد در همان نمایشنامه ای که در حال تمرین هستند بازتاب پیدا کند. صحنه‌های پرخاشگری، اختلافات و درگیری‌های روزمره، هسته اصلی درام را تشکیل می‌دهند که همه آنها هر روز اجرا می‌کنند، و ساخته‌های با دقت ساخته شده توسط فیلمبردار تام اریسمن و همچنین تدوین تیز و دقیق توسط Jobter Burg به ساختن یک هوشیار و هوشیار کمک می‌کند. دنیای سرد که از لبه های تیز و فعل و انفعالات روباتیک تشکیل شده است.

این فیلم که ساختار یک درام گروهی را به عهده می گیرد، به نوبت گونتر، همکار میانسالش ماریوس (پیر بوکما)، کارگردان نمایشنامه، کارل (هانس کستینگ) و همسرش ایزابل (آنیک فیفر) را دنبال می کند. در این نمایشنامه نیز مجری است. اینگونه است که می‌فهمیم همسر ماریوس بسیار بیمار است و او را شب‌ها بیدار نگه می‌دارد و یادگیری خطوط او را برای او دشوار می‌کند و گونتر و ایزابل با هم رابطه دارند. همه عناصر به یک درام رابطه مستقیم اشاره دارند، به جز سبک بصری دقیق فیلم و رویکرد مرده کاراکترها به همه چیز. حضور غیرقابل توضیح مردی که در ماشینش از گونتر جاسوسی می کند، رفتار عجیب لیزی (فریدا بارنهارد) دختر خود گونتر، این واقعیت تصادفی که ظاهراً او فقط یک ریه دارد و آگاهی از اینکه گونتر یک ریه دارد، می افزاید. یتیمی که تنها در جنگل پیدا شد.

Nr. 10 (2021) - IMDb

زیرنویس Nr. 10 2021 وقتی یک غریبه روی پل گونتر را متوقف می کند تا کلمه ای عجیب را در گوش او زمزمه کند، اوضاع برای عجیب تر تغییر می کند. به نظر می رسد این رویداد باعث ایجاد چیزی در بازیگری می شود که پس از درگیری خشونت آمیز با ماریوس، شهر را ترک می کند. از این لحظه به بعد، خود فیلم تئاتر، بازیگران و کارگردانش را به کلی رها می کند: آنها دیگر هرگز دیده نمی شوند.

پس تصور این است که کاملاً در تاریکی هستید. نشانه‌هایی که به ما اجازه می‌داد در مورد ژانر فیلم و بنابراین درباره آنچه ممکن است در آن اتفاق بیفتد، فرضیاتی داشته باشیم، همگی ناپدید شده‌اند. 10 در این چند لحظه هیجان‌انگیزترین حالت خود را دارد تا در نهایت به قلمروی قابل پیش‌بینی‌تر بازگردد. گونتر سرنخ‌هایی را دنبال می‌کند که توسط مردان عجیب و غریبی که از او جاسوسی می‌کردند، دنبال می‌کند، زیرا به او گفته می‌شود که به او کمک می‌کنند درباره مادرش بیشتر بداند. جایی که او در آن به پایان می رسد و افشای منشأ او کاملاً غیرمنتظره است، اما فیلم به هیچ وجه کیفیت هیجان انگیز این خبر را بازی نمی کند و ما را به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آن را بخریم یا نه. در واقع، به نظر می‌رسد که واکنش‌های آرام گونتر و لیزی و سبک مستقیم و بدون تغییر خود فیلم به‌طور هدفمند انتظارات روایی را تضعیف می‌کند. اما در سطحی کمتر مفهومی، آنها همچنین می‌توانند دنیایی را منعکس کنند که در آن شخصیت‌ها آنقدر از اطلاعات کمی که واقعاً دارند آگاه هستند، که هیچ چیز واقعاً آنها را شگفت‌زده نمی‌کند.

Nr. 10 - The Film Verdict

ون وارمردام در ارائه جهانی که در آن هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد، اما هیچ چیز واقعاً غیرمنتظره نیست، به نظر می رسد قصد دارد قوانین معمول داستان سرایی را تضعیف کند. این که آیا این فیلم بسیار عجیب و غریب فقط یک تمرین فیلمسازی است یا به عنوان رساله ای در مورد واقعیت امروزی ما که عقل سلیم و حقیقت گویی دیگر صادق نیست و تئوری های توطئه محتمل تر از همیشه به نظر می رسند، به نظر می رسد سؤالی است که ون وارمردام ترجیح می دهد اجازه دهد. مخاطب به فکر خودش است

شماره 10 توسط فیلم Graniet هلند و Czar Film & TV بروکسل از بلژیک تولید شد. توزیع هلندی توسط Cinéart Netherlands B.V انجام می شود و تصویر توسط Nine Film در سطح بین المللی فروخته می شود.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها