با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Paper Spiders 2020 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Paper Spiders 2020 سیستو با نسبت ابعاد جعبه‌ای برای کل «جان و سوراخ» کار می‌کند – یک ساختار بصری به طور فزاینده محبوب و اغلب اضافی که در فیلم‌هایی مانند «لوسی در آسمان» و «بازگشت به خانه» آزاردهنده به نظر می‌رسد. به جز، این فیلمساز باعث می‌شود که باریکی بیگانه‌کننده قاب برای تصویرش ضروری به نظر برسد، زیرا آن را در اطراف طرح تولید نازک، استریل و آرام‌بخش فیلم می‌پیچد. در کنار فیلمبردارش پل اوزگور که داستان را با خطوط تمیز، رنگ‌های بی‌صدا (اما نه تند) و نماهای نظارتی که عمداً یکی را در فاصله‌ی کوتاه‌تر نگه می‌دارند، به تصویر می‌کشد، کارگردان نوعی احساس قابل احتراق را در اینجا فرا می‌خواند. این یکی از مواردی است که او هوشمندانه آن را منفجر نمی کند، بیش از حد توضیح نمی دهد، یا زیاده روی نمی کند، حتی زمانی که داستان او در یک نقطه از طریق یک جفت شخصیت جدید یک انحراف ناگهانی را طی می کند. این چیزهای هیجان‌انگیز و بی‌صدا فراری است که با طراوت عمیقی در ترس‌های ژانر دوران بلوغ می‌کاود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/paper-spiders-2020/

PAPER SPIDERS (2021) - Official Trailer [HD] - YouTube

زیرنویس فیلم Paper Spiders 2020 برای داون، به سرعت مشخص می‌شود که مادر نگران همیشگی شما نیست. نگرانی او در مورد تجاوزات و صداهای همسایه در شب از مرز اضطراب بیش از حد روزمره به اختلال هذیانی می گذرد – به نظر می رسد قبلاً مهار شده بود، اما با تهدید قریب الوقوع تنها ماندن به شدت شیدایی فرستاده شد. آنچه که به عنوان داستان جنجالی یک خانواده در حال بلوغ در جریان تلخ و شیرین آغاز می شود، به طور غیرقابل پیش بینی به مطالعه زندگی با بیماری شدید روانی می پردازد، همانطور که هم مبتلایان و هم نزدیک ترین و عزیزترین آنها که به تدریج از خود بیگانه شده اند، تجربه می کنند.

با انجام این کار، فیلمنامه که توسط شامپانیر به همراه همسرش ناتالی نوشته شده است، در بدترین سناریوهای کابوس‌آمیز فرو می‌رود و ناراحتی شخصیت‌ها و تماشاگران را به صورت پشت سر هم افزایش می‌دهد. اگر معاشقه‌های فیلم با ملودرام تمام عیار گهگاه اعتبار را کاهش می‌دهد، یک جفت اجرای شهودی و متفکرانه هر بار روند را از لبه خارج می‌کنند.

به‌ویژه دیدن تیلور بزرگ – وقتی که لازم است شدت و عدم تعادل را به نسبت مساوی ارائه دهد – پرچ می‌کند – که ویترینی برجسته از این آزمایش و سخاوتمندی است، لذت بخش است. او نقش سحر را بازی می‌کند، مادر خوبی که هنوز از مرگ نابهنگام شوهرش می‌لرزد، با یک عمل‌گرایی دلسوز اما نازک که هسته‌ای از اعتقاد معقول را به هذیان‌های پیشرونده عجیب و غریب او می‌بخشد: ظاهراً او در مورد خیلی چیزها در زندگی حق داشته است، بنابراین می‌توان او در این مورد خیلی اشتباه می کند؟

Paper Spiders (2020) | MUBI

زیرنویس Paper Spiders 2020 حداقل این دلیلی است که وقتی داون که اخیراً با مرد همسایه بر سر یک تخلف جزئی در حیاط خانه مشاجره کرده بود، مدعی شد که از آن زمان او را تعقیب کرده و او را مورد آزار و اذیت قرار داده است، حداقل این دلیلی است که ملانی را محتاطانه ابراز همدردی می کند. اما آیا او واقعاً می تواند از پشت بام آنها بالا برود تا از آنها جاسوسی کند؟ آیا او واقعاً بدون شکستن حتی یک شیشه به سمت پنجره آنها سنگ پرتاب می کند؟ زمانی که داون ادعا می کند که از فناوری الکترومغناطیسی برای ایجاد میگرن به او استفاده می کند، ملانی مجبور می شود به این نتیجه برسد که همه چیز در ذهن اوست.

عاقلانه، شامپانیرها با سایکودرام پرپیچ و خم در مقابل تماشاگران مقاومت می‌کنند: اگرچه لنزهای زیبای زک کاپرشتاین بر فضاهای داخلی و سایه‌های گرگ و میش سنگین است، اما وحشتی که گلو را تنگ می‌کند در اینجا به شکلی غیرعادی‌تر ظاهر می‌شود، از درک تدریجی یک دختر از واقعیتی خطرناک. دور از تنش، و اینکه او نمی داند چگونه کمک کند.

Paper Spiders' Review – The Hollywood Reporter

این یک فضای خالی عجیب در فیلمنامه است که به نظر می رسد ملانی هیچ اقوام یا دوستان خانوادگی ندارد که نگرانی های خود را با آنها در میان بگذارد. تنها متحد بزرگسال او، یک مشاور راهنمایی مدرسه ای است که به نظر می رسد در این فیلم صمیمانه همدلانه، عبوس بودنش در سبک کمدی نابجاست. با این حال، این تنها بودن ملانی است که یک فیلم میانی به محورهای ناکارآمدی وحشتناک تر تبدیل می شود: اگر فیلم تلاش می کند از پشت سر هم پلان های شدید با مونتاژهای غمگینی که به موسیقی پاپ آکوستیک زده می شوند، بگذرد، اجرای آرام و درهم و برهم اوون تمایل کمتری دارد. چنین راه های کوتاه احساسی

کمتر موفقیت آمیزتر از این بن بست پرتنش والد-کودک، داستان فرعی عاشقانه ای است که ملانی را با مجموعه ای بسیار متفاوت از مشکلات جفت می کند: بچه پولدار شیک و دنیل الکلی جوان در حال بهبودی (ایان نلسون مهربان)، که مسائل مربوط به سوءمصرف مواد در کوتاه نویسی مختصر به تصویر کشیده شده است. که آنها را در کنار نمایش دقیق تر بیماری روانی در فیلم، چندان قانع کننده نمی کند. این یک ملودرام نوجوانانه است که به طرز ناخوشایندی با یک بحران غیرمعمول تر و نگران کننده تر از ناامنی داخلی همراه شده است. «عنکبوت های کاغذی»، مانند دو شخصیت اصلی زخمی اش، به اندازه کافی برای مقابله با آن ها وجود دارد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها