با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس مستند River’s End: California’s Latest Water War 2021

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس مستند River’s End: California’s Latest Water War 2021 یک فیلم مستند آمریکایی محصول سال ۲۰۲۱ به نویسندگی و کارگردانی جاکوب موریسون است. این به دنبال رقابت بر سر منابع آبی محدود کالیفرنیا در میان تشدید خشکسالی ها و همچنین کاهش اکوسیستم های آب شیرین در دلتای کالیفرنیا است. این مستند شبیه به جنگ های آبی کالیفرنیا است که در فیلم محله چینی ها در سال 1974 به نمایش درآمد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/rivers-end-californias-latest-water-war-2021/

River's End: California's Latest Water War (2021): Official Trailer |  Documentary - YouTube

زیرنویس مستند River’s End: California’s Latest Water War 2021 این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم وحشی و منظره 2021 در 14 ژانویه 2021 داشت، جایی که جایزه هیئت داوران و جایزه انتخاب مردم را از آن خود کرد. سپس در جشنواره بین‌المللی فیلم حیات وحش بازی کرد و در بخش خود برنده شد. در 2 نوامبر 2021 به صورت ویدئویی توسط Giant Pictures منتشر شد. این فیلم مورد تحسین منتقدان قرار گرفت، با تمجید از داستان، مصاحبه ها، فیلمبرداری، انیمیشن، و موضوع.

Film Review: RIVERS END: CALIFORNIA'S LATEST WATER WAR (2021) — Musée  Magazine

زیرنویس River’s End: California’s Latest Water War 2021 این فیلم مبارزه بر سر منابع محدود آب شیرین کالیفرنیا را در دوره‌های اخیر خشکسالی، با تمرکز ویژه بر گسترش باغ‌های بادام در ناحیه آبی Westlands بررسی می‌کند. این فیلم ارتباط بین افزایش مصرف آب برای کشاورزی و کاهش اکوسیستم های آب شیرین در دلتای رودخانه ساکرامنتو-سان خواکین را بررسی می کند. این مستند همچنین تشابهاتی را بین ساخت قنات لس آنجلس در طول جنگ‌های تاریخی آبی کالیفرنیا و تونل‌های انتقال پیشنهادی در دلتای رودخانه ساکرامنتو-سن خواکین ترسیم می‌کند.

River's End: California's Latest Water War (2021) - IMDb

این فیلم نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد. Film Threat به فیلم امتیاز 9/10 داد و نوشت که River’s End “…به طور موثر از عکاسی منظره زیبا، مصاحبه های خوب اجرا شده، تصاویر آرشیوی و انیمیشن مفید استفاده می کند.” End یک نمای کلی از مسائل آب کالیفرنیا و نیاز به دستیابی به یک منبع آب پایدار ارائه می‌دهد.” کانترپانچ نوشت: “من از شما می‌خواهم که این فیلم به موقع، بسیار مهم و واقعاً عالی را ببینید: River’s End.”  نشنال آبزرور (کانادا) نقد مثبتی به فیلم داد و نوشت: «این یک مستند با لقمه است… هر کسی که محصولی از کالیفرنیا می‌خرد، اساساً، اکثر ما، باید به این فیلم علاقه‌مند باشند». در چندین فهرست پایان سال به عنوان یکی از بهترین فیلم های محیطی سال 2021.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها