با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Romeo and Juliet Killers 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Romeo and Juliet Killers 2022 «قاتلان رومئو و ژولیت» بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده است. آن را با بازیگرانی پر کنید – که بنا به تعریف بسیار زیباتر از ما انسان های فانی هستیم – و به سختی مجبورید چیزهای زشت بازی کنید تا یک فیلم هیجان انگیز و مهیج در مورد جنایت بدنام “برگرفته از سرفصل های امروزی” بسازید. سرفصل ها یک چیز بود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/romeo-and-juliet-killers-2022/

Tubi Sets Premiere Date for 'Romeo & Juliet Killers', Starring Kelly  Sullivan and Directed by Lindsay Hartley - PREVIEW | Soap Opera Network

زیرنویس فیلم Romeo and Juliet Killers 2022 لیگا سینوت نقش تایلار ویت، یک نوجوان حومه ای کالیفرنیا را بازی می کند که توسط مادر مجرد خشمگین خود (کلی سالیوان) کاملاً مهار نشده است. تایلار با فریادهای فحاشی، شلاق زدن و هجوم آوردن با هر لباسی که به خلق و خوی مرکور او برخورد می کند، یک دستکاری چیره دست است.

مامان جوآن حتی نمی‌تواند به اندازه کافی او را مهار کند تا او را مجبور کند که آخرین ناک‌داون و کش‌آوت‌شان را تمام کند. این بچه ظالم ادعاهای آزار و اذیت را با صدای بلند فریاد می زند تا همسایه ها و پلیس بشنوند.

از آنجایی که همسایه وال (آلیسیا زیگلر) یک بازپرس کلاهبرداری بیمه است که با یک پلیس (دارن دوپری واشنگتن) ازدواج کرده است، این می تواند مشکل ساز باشد. اما وال درست از طریق این جهنم می بیند. سخنرانی‌های او «زمان عشق سختی است» بر گوش جوآن می‌افتد.

Romeo and Juliet Killers - IMDb

زیرنویس Romeo and Juliet Killers 2022 دوران اشتباهات تایلار شامل خوردن هر چیزی که به دستش می رسد و رسیدن به سمت هر کسی که به او علاقه دارد می شود. این پسر جدید در حلقه او، “بوستون (زاکاری روزن)؟” او کمی بزرگتر، تندخو و خوش تیپ است که علاقه او را برانگیزد.

«مطمئناً او همجنس‌گرا است» و «به عنوان یک گل نرگس»، نه کمتر. اما او در مورد چنین چیزهایی بسیار بازتر از آنچه که «دسته‌بندی‌ها» نشان می‌دهند، است. علاوه بر این، با هدایای مناسب از “کیف چیزهای خوب” او، بازداری های جنسی همه از بین می رود.

«قاتل‌های رومئو و ژولیت» روایتی است تا حدودی طولانی از ماجرای وحشتناک آن‌ها، شیوه جذب کردن خود در زندگی جوآن، زنگ خطر فزاینده وال و تقابل‌های شدیدتر که شخصیت‌ها را به سمت برچسبی که مطبوعات به آن‌ها می‌دادند سوق می‌دهد. عنوان فیلم شد.

لیندسی هارتلی، بازیگری که به کارگردانی تبدیل شده است، داستان را یکی پس از دیگری آشکار و گسترده تعریف می کند. این احساس را تقویت می کند که همه این آمدن را دیدند، مگر برای مادری که برخوردهای مکرر “من احمق نیستم” نشان می دهد که بله، شاید او بوده است.

سومین عمل فیلم مانند یک پایان طولانی است، زیرا هیچ کس درگیر به شیوه ای منطقی به محض اینکه مرتکب جنایت فجیعی شده باشد، یا احساس کند کسی که می شناسد، عمل نمی کند.

قبلاً مستندی در مورد پرونده Tylar Witt ساخته شده است و تقریباً مطمئناً توسط تعداد زیادی پادکست پوشش داده شده است. اما اگر «جنایت واقعی» مورد شماست و دوست دارید همه برهنگی‌ها و سکس‌ها و «دوستت دارم» غیرصادقانه‌ای را که رونوشت‌های دادگاه طعنه می‌زند، ببینید.

شکسپیر نیست اما «عاشقان رومئو و ژولیت» یک کار کثیف «جنایت واقعی» را انجام می‌دهد و در هر مرحله از راه بر کثیفی تأکید می‌کند.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها