با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم So Cold the River 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم So Cold the River 2022 تحقیقات یک فیلمساز مستند در مورد خیرخواه مرموز یک شهر، هنگام اقامت در یک استراحتگاه محلی، شیطانی غیرقابل توضیح را از زیر خاک بیرون می‌آورد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/so-cold-the-river-2022/

SO COLD THE RIVER Trailer Bethany Joy Lenz, Alysia Reiner, Katie Sarife  Thriller Movie 2022 - YouTube

زیرنویس فیلم So Cold the River 2022 خوشبختانه، در طول مدت زمان اجرای خود، So Cold the River چیزی جز سرد است. در مرکز، مقداری درام داغ، طراحی تولید جذاب (ظاهراً یکی از گران‌ترین فیلم‌هایی است که تا به حال در ایالت ایندیانا ساخته شده است) و برخی دسیسه‌ها شامل آب فوق‌العاده مرموز است که به نظر می‌رسد مستقیماً از فیلم درمانی گور وربینسکی گرفته شده است.

از آنجایی که هر دو فیلم همچنین به مکان‌های دورافتاده وهم‌آور غرق در پرسش‌ها و وحشت گوتیک می‌پردازند. همچنین جالب است بدانید که پل شولبرگ، نویسنده و کارگردان، رمانی به همین نام از مایکل کوریتا (که همچنین کسانی که آرزوی مرگم را می‌نویسند، که سال گذشته در وسیله نقلیه آنجلینا جولی اقتباس شده بود) را نوشت، این کتاب را شش سال قبل از آن فیلم می‌نویسد. بیرون آمد. اگرچه از نظر واقع بینانه، مفهوم آب جادویی دقیقاً مفهوم جدیدی نیست.

با این حال، آن را با مهارتی باشکوه حمل می‌کنید، خواه طراحی خود ویال آب باشد که تا حدی قهرمان ما را به این شهر خزنده تشویق می‌کند، هتل دایره‌ای عظیم و گسترده که مانند یک دنیا برای خودش است، یا نورهای شوم. همیشه در اینجا حسی از تاریخ جذاب وجود دارد، چه خوشبین و چه پیچیده.

متأسفانه، همان سطح از ساختن دقیق جهان لزوماً به شخصیت ها یا داستان بزرگتر منتقل نمی شود، که گاهی هیجان انگیز و گاهی اوقات کلیشه ای است. همچنین کمکی نمی‌کند که وقتی داستان ظاهراً در حال رسیدن به اوج است، از بین می‌رود و ناگهان به‌طور گیج‌کننده و به‌صورت ضداقلیمی به پایان می‌رسد.

So Cold the River' Movie Review: West Baden Hotel Setting Adds Eerie Beauty  to Film

زیرنویس So Cold the River 2022 اریکا شاو (بتانی جوی لنز) با تمرکز بر یک مستندساز تخیلی مشهور که به خاطر پرتره‌های تاریک واقعی زندگی انسان تحسین شده است، پس از چرخشی تاریک از یکی از سوژه‌های قبلی‌اش، این حرفه را رها کرد. به طور خاص، او در حین ساختن فیلم، تاریکی را در فرد مشاهده کرد، اما چیزی در مورد آن نگفت و او را با انبوهی از گناه امروزی مواجه کرد. زمانی که آلیسا برادفورد کوهن (آلیسیا راینر) برای معرفی پدر میلیاردر در حال مرگش، مقداری پول خرج می کند، نظرش تغییر می کند. او با زادگاه دورافتاده‌اش و کارهای شیطانی ناتمامش ارتباط دارد.

به محض ورود اریکا، خلق و خوی شخصیت‌هایی که صرفاً با ذکر یک مرد ثروتمند از گفت‌وگو خارج می‌شوند، به‌اندازه کافی عصبی می‌شود. اریکا همچنین با نوه این مرد (اندرو جی وست)، که نتوانسته آینده ای فراتر از شهر پیدا کند، در تماس است و اکنون در یک شغل سطح پایین در داخل هتل کار می کند. این همان جایی است که رودخانه «So Cold the River» به منطقه‌ای مخوف برخورد می‌کند، زیرا اریکا سعی می‌کند مرد را اغوا کند (احتمالاً برای کاهش مراقبت و کشف اطلاعات بیشتر) به روشی ارزان‌قیمت که برای شخصیت احساس قدرت نمی‌کند. اگر هر چه باشد، درستی روزنامه نگاری او بارها زیر سوال می رود زیرا یکی از طرفداران و دستیاران او (کتی ساریفه) با نگاهی دافعه آمیز به برخی از رفتارهای دستکاری او می نگرد. در یک نقطه، عبارت “هرگز قهرمانان خود را ملاقات نکنید” گفته می شود.

So Cold the River (2022) - IMDb

در تمام این مدت، شخصیت‌ها از بطری آب می‌نوشند، خود را در استخرهای سرپوشیده شیک غوطه‌ور می‌کنند و به طور کلی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن بهره می‌برند. برخی از شخصیت‌ها نیز دچار توهمات گذشته می‌شوند، که عمدتاً عمومی هستند، اما گاهی اوقات به روش‌های ناراحت‌کننده‌ای قاب می‌شوند. این دیدگاه‌ها بینشی از تاریخ شهر ارائه می‌کنند، اما So Cold the River هنوز فراتر از اتمسفر تکامل نمی‌یابد. داستان فیلمسازی شرم آور که به نام ماوراءالطبیعه با گناهان میلیاردی برخورد می کند، هرگز به چیزی باارزش یا چیزی که کاملاً منطقی است ادغام نمی شود. اگر به من بگویید پول سازندگان فیلم قبل از اتمام فیلم اوج تمام شده اند، باورتان می شود.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها