با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Te jing dui 2019 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Te jing dui 2019 این فیلم اکشن چینی 2019 از کارگردان دینگ شنگ، SWAT است که به خاطر فیلم‌های اکشن قبلی‌اش از جمله A Better Tomorrow 2018 و Police Story Lockdown شناخته شده است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/te-jing-dui-2019/

Te jing dui (2019) - IMDb

زیرنویس فیلم Te jing dui 2019 در زمانی که فیلمسازان چینی به دنبال روایت داستانی از نیروهای مسلح خود هستند، این فیلم بر بهترین ها در تیم SWAT نیروی پلیس چین تمرکز دارد. بسیار آموزش دیده، خنک تحت فشار. این ترکیب عالی برای یک فیلم اکشن است.

با کمپین بازاریابی عظیم و چشمگیر آن و استفاده هوشمندانه از SWAT به عنوان عنوان آن، به بیننده وعده یک سفر پر اکشن داده می شود.

سلطان مسئول این دارو، با بازی رابرت نپر از Prison Break، به تازگی وارد پکن شده است تا ملاقاتی با قاچاقچی محلی که محصول خود را توزیع می کند، ترتیب دهد. او نگران کاهش سود خود و افزایش یک داروی تقلبی از همین نوع است.

پس از اینکه دو تیم SWAT عملیاتی را انجام می‌دهند که در آن بیشتر دلالان سطح پایین خیابانی را دستگیر می‌کنند، اطلاعاتی درباره جزیره‌ای دریافت می‌کنند که در آن داروهای تقلبی تولید می‌شود.

رئیس متوجه می شود که باید یک تیم نخبه ایجاد کند تا آنها را از بین ببرد و شش نفر از بهترین ها را از بین دو تیم SWAT به اضافه یکی از عوامل زن انتخاب کند و با هم به جزیره نفوذ کرده و باند مواد مخدر را از بین ببرند.

Te jing dui (2019) - IMDb

زیرنویس Te jing dui 2019 این مشکل است، زیرا اگر نمی‌توانید زبان چینی را بفهمید یا بخوانید، هنوز نسخه زیرنویس انگلیسی این فیلم در دسترس نیست. ما این برنامه پخش جریانی Youku را تماشا کردیم، و اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که با کسی که می تواند چینی صحبت کند تماشا کنید یا می توانید اصول اولیه را درک کنید، دنبال کردن داستان بسیار ساده است.

از آنجایی که یک فیلم اکشن هست ، چیزی نیست که شما را به فکر عمیق وادار کند.

با این حال، اگر این را فقط برای اکشن می‌خواهید، ممکن است در نیمه اول فیلم کمی بی‌علاقه باشید زیرا تمرین‌های آموزشی و عملیاتی آن‌ها را به ما نشان می‌دهیم. همچنین رقابت دوستانه ای بین دو تیم SWAT وجود دارد که در افراد غیر چینی زبان از بین می رود، اما اگر قبلاً فیلم های اکشن زیادی دیده باشید، این ایده را خواهید فهمید.

Movie] Te Jing Dui (2019) – Chinese Movie | Mp4 Download

سکانس پایانی با انفجار مخفیگاه/لانه تولید قابل توجه است، اما اگر ویدیویی را در مورد جلوه های بصری SWAT تماشا کنید، خواهید دید که کل کار از طریق CGI انجام شده است.

صحنه های به یاد ماندنی تری در ابتدای فیلم رخ می دهد: تیرانداز از خفا در مترو به آن شلیک کرد، تمرین آموزشی ضد تروریستی در هواپیمای تجاری و صحنه های آموزش تک تیرانداز که با تکان دادن سر ویلیام تل همراه است.

به اشتراک گذاشتن سر به چیز دیگری صحنه بازجویی زمانی است که پلیس به دستگیری قبلی سام برای فرار از زندان اشاره می کند – که اشاره کوچکی بود به نقش طولانی مدت بازیگر رابرت نپر در سریال فرار از زندان در ایالات متحده به عنوان شخصیت T-Bag. خوبی این است که این صحنه به زبان انگلیسی است.

و صحبت از پلیسی که انگلیسی صحبت می‌کرد، و چیزی که به نظرم خیلی جالب بود، این بود که یکی از افسران انگلیسی روان صحبت می‌کرد – با لهجه استرالیایی بسیار قوی.

برای خانم‌های حاضر، ممکن است به دنباله حمام نسبتاً طولانی در ابتدا که همه قهرمانان عضلانی ما را نشان می‌دهد علاقه‌مند باشید.

مانند همه این نوع فیلم‌ها، تیتراژ پایانی مونتاژی از فیلم‌های SWAT واقعی است که دیدن آن هیجان‌انگیز است.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها