با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم The Birdcatcher’s Son 2019 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم The Birdcatcher’s Son 2019 فیلم خیلی خوب ساخته شد و من از همه چیز لذت بردم به جز فرض اصلی فیلم. این ایده که یک زن و شوهر تصمیم می‌گیرند مرد دیگری با همسرش بخوابند تا پسری به دنیا بیاورند، بسیار افراطی است. اگر بتوانید از این مانع عبور کنید، فیلم بسیار لذت بخش است و مناظر و بازیگری شگفت انگیزی دارد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-birdcatchers-son-2019/

Theme (From "The Birdcatcher's Son") - YouTube

زیرنویس فیلم The Birdcatcher’s Son 2019 دکورها و بازیگران همگی شبیه به سال 1890 ساخته شده بودند و آنها کار بسیار خوبی را انجام دادند تا معتبر به نظر برسند. مردان تنومند و خوش تیپ و زنان محجوب و روراست بودند. این درام از داستان خانواده‌ای بود که اگر وارث مرد پیدا نمی‌کردند خانه‌شان را از دست می‌دادند.

یکی از دوستان خانوادگی آنها را متقاعد کرد که به دلیل شرایط شیمیایی والدین به مرد دیگری برای ایجاد پسر نیاز است. من مطمئن هستم که مردم قبل از درک ژنتیک مستعد ایده‌های احمقانه بودند، اما فرض اینکه مادر با مرد دیگری همخوابه بود، دور از ذهن بود. دیالوگ ها و بازی ها نشان می داد که این کار شخصیت ها را آشفته کرده است، بنابراین واکنش آنها به این موقعیت باورپذیر بود.

فیلم در جزایر فارو دراماتیک فیلمبرداری شده و فیلمبرداری زیبایی این مکان را به خوبی به تصویر کشیده است. صحنه‌های زیادی برای برجسته کردن خطرات و دورافتادگی منطقه عجیب و غریب تنظیم شد. از بالا رفتن از صخره ها برای گرفتن پرندگان گرفته تا قدم زدن در اطراف مناظر عجیب و غریب، مناظر برای مردن و بدیهی است که کارگردان ریچارد هوبرت در جزایر دورافتاده فیلمبرداری کرده است.

The Birdcatcher's Son - Kahn Power Pictures & The Derek Power Company

زیرنویس The Birdcatcher’s Son 2019 من به پانل فیلمسازان نوردیک در SBIFF 2020 رفتم و دیدم که هابرت کارگردان/نویسنده/تهیه کننده درباره فیلمش و صنعت فیلم نوردیک صحبت می کند. وی گفت که بودجه این فیلم توسط دولت سوئد تامین شده است و پیش از این نیز ده ها فیلم را کارگردانی کرده است. او یک کهنه کار در هیئت بود و با بودجه مساوی از سوی دولت بدون توجه به تجربه کارگردان و عوامل فیلم به کارگردانی زن و مرد مشکل داشت.

The Birdcatcher's Son - movie: watch streaming online

در حالی که منتظر اولین اکران فیلم بودم، هوبرت را دیدم که به اطراف نگاه می کرد و عکس می گرفت. با او صحبت کردم و او گفت که این فیلم دو میلیون دلار بودجه دارد. من فیلم را از ردیف عقب تئاتر با او تماشا کردم که این عکس را گرفتم.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها