با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم The Good Intentions 2019 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم The Good Intentions 2019 نگاهی لمس‌کننده، خشمگین و بسیار دوست‌داشتنی به رابطه بین یک پدر تنبل و دختر نه ساله‌اش در زمانی که به نظر می‌رسد خانواده‌شان در حال از هم پاشیدن است، «نیت خوب» ترکیبی از فیلم بلند و فیلم خانگی است. پخش یک هوای کم‌هزینه و پشمالو که کاملاً مناسب است، فیلم در جایی که اهمیت دارد قوی‌ترین است، در احساساتی که زیربنای آن است – و این اعماق موجود در زیر خفیف ظاهری آن، همراه با جهش و طراوت محض آن است که احتمالاً باعث جلب توجه می‌شود. بیننده از ابتدا وارد می شود به نظر می‌رسد که قصدها برای نمایش بیشتر جشنواره پس از اولین حضورش در تورنتو مناسب است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-good-intentions-2019/

THE GOOD INTENTIONS Trailer | TIFF 2019 - YouTube

زیرنویس فیلم The Good Intentions 2019 صحنه آغازین دختر جوانی را نشان می‌دهد که روی تشک از خواب بیدار می‌شود و از جایش بلند می‌شود و به آشپزخانه می‌رود که در آنجا شروع به شستن ظرف‌های روز قبل می‌کند. این آمان (آماندا مینوژین)، دختر گوستاوو (خاویر درولاس)، یک پدر تنبل جدا شده است که با رفیقش نستور (سباستین آرزنو) یک فروشگاه موسیقی راه اندازی می کند و آنها به تازگی در کف مغازه خوابیده اند.

از قبل مشخص است که امان در 9 سالگی مسئولیت بیشتری نسبت به پدرش دارد که حضانت بچه ها را با سیسی (جازمین استوارت) تقسیم می کند. اگرچه تجارت او (مانند بسیاری در آرژانتین دهه 1990) پول کافی برای پرداخت هزینه تحصیل امان و برادر کوچکترش مانو (ازکیل فونتنلا) و خواهر لایا (کارملا مینوژین) را به همراه ندارد، گوستاوو که برای یک نیک مناسب است. رمان هورنبی، هنوز هم ترجیح می دهد وقت خود را صرف تماشای فوتبال و گوش دادن به موسیقی کند.

The Good Intentions (2019) - IMDb

زیرنویس The Good Intentions 2019 اما گوستاوو و بچه ها همدیگر را دوست دارند. گوستاوو علیرغم ناکامی‌هایش به‌عنوان مدیر خانواده، پدر بزرگی است، و صحنه‌هایی از رانندگی آن‌ها، فریاد زدن آهنگ‌هایی با هم، شادی محض است. اما پس از آن سیسی که نگران تحصیل بچه‌ها است، به گوستاوو می‌گوید که قصد دارد بچه‌ها را همراه با شریک زندگی‌اش گیله (خوان مینجوین) به پاراگوئه ببرد، جایی که پول بیشتری خواهد داشت.

گوستاوو که ناراضی است اما قادر به انجام کاری برای متوقف کردن او نیست، ادامه می دهد – تا اینکه امان به پدرش می گوید که می خواهد پیش او بماند و برای پرداخت هزینه تحصیل خود به دنبال گرفتن بورسیه تحصیلی می شود و به طور قابل توجهی خطرات عاطفی فیلم را بالا می برد. . امان احساس می کند که گوستاوو به کسی نیاز دارد که از او مراقبت کند: با ادامه فیلم، احساساتی که در زیر سطح موج می زند پیچیده تر می شوند.

The Good Intentions ظاهراً بر اساس تجربیات کارگردان است (که مشخص است موسیقی او را می شناسد، زیرا زمانی در یک گروه فرقه ای به نام Sorry بازی می کرد که به شدت در اینجا حضور دارند). تصاویر زودگذر، تصادفی و اغلب شادی‌بخش از فیلم‌های خانگی به‌طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند – شاید در واقع بیش از حد گسترده، به طوری که شروع به شکستن جریان داستان اصلی می‌کنند، که بیننده از خود می‌پرسد که آیا ممکن است از کمی زمان اضافی استفاده نشده باشد.

The Good Intentions - Rotten Tomatoes

اجراها فوق‌العاده هستند، به‌ویژه از درلاس و آرزنو، که عملاً یک کمدی بی‌فایده را تشکیل می‌دهند. (یک صحنه، ضبط بلادرنگ تلاش های امان برای بیدار کردن نستور آویزان شده از مبل، باعث تماشای کمدی دردناکی می شود.) گوستاوو باید در گذشته بسیار خودخواهانه رفتار کرده باشد، اما هیچ اشاره ای به این موضوع نشده است، فیلمنامه سخاوتمندانه است. گناهانش را بخشید و به درولاس اجازه داد که به طرز شگفت انگیزی ظاهراً شرم آور باشد. (در واقع، هر پدری که در حال حاضر به دلایلی مشابه گوستاوو در خانه سگ است، ممکن است شریک زندگی خود را برای دیدن The Good Intentions ببرد.)

اما نقش برجسته آماندا مینوجین است که به طور شگفت‌انگیزی از خانواده‌ای بازیگر است – پدر و خواهرش هر دو در اینجا نقش دارند. این بازیگر جوان در مواجهه با گوستاوو، به‌ویژه از طریق یک دیالوگ طولانی که بعداً به مقدار زیادی نور و سایه نیاز داشت، خود را بیش از توانایی تحمل بار احساساتی که فیلمنامه بر دوش او گذاشته است نشان می‌دهد. امان هم به اندازه خود فیلم متفکرانه و هم دوست داشتنی است.

Intentions دارای تعداد زیادی موسیقی است – به ندرت وجود دارد که آهنگ ایندی راک آرژانتینی دهه 90 در جایی پخش نشود، و مهم است که این آهنگ نه تنها موسیقی متن فیلم، بلکه در زندگی شخصیت ها نیز باشد. به نظر می رسد فیلمنامه نشان می دهد که موفقیت گوستاوو به عنوان یک پدر در اینجاست – در این واقعیت شگفت انگیز که بچه های او همه کلمات آهنگ هایی را که او سال ها قبل از تولدشان بزرگ شده بود می دانند. ممکن است اجاره را پرداخت نکند، اما مطمئناً این نیز مهم است.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها