با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس مستند The Last Mountain 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس مستند The Last Mountain 2021 چهره ای سبز رنگ به سمت قله اورست می رود. غوغای عنصری بادها در محدوده 1500 مایلی و پنج کشور به گوش می رسد. برف به آرامی می چرخد. ابرها مانند علف های غول پیکر بر فراز قله ها می غلتند. “این فوق العاده ترین روز زندگی من است. تمام شد، این چهره با نفس نفس زدن به اوج جهان نزدیک می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-last-mountain-2021/

The Last Mountain Parents guide | Age Rating | 2021

زیرنویس مستند The Last Mountain 2021 اینگونه است که مستند بلند و دلهره آور کریس تریل The Last Mountain (بی بی سی دو) افتتاح می شود. ما تصاویر آرشیو لحظه ای را در 13 مه 1995 می بینیم، زمانی که آلیسون هارگریوز اولین زنی شد که بدون بطری اکسیژن یا شرپاها که وسایل خود را حمل می کرد به بالای کوه 8849 متری (29031 فوت) رسید. هر چقدر هم که درباره تاریخچه کوتاه و دردناک وسواس انسان (عمدتاً مرد، غربی، سفیدپوست) برای تسخیر قله های جهان احساس می کنید، شاهد آن شگفت انگیز است. از زمانی که The Last Mountain را تماشا کردم دیگر فکر کردن به آن را متوقف نکردم. یا Google the Mummery Spur در نانگاپاربات، که به عنوان کوه قاتل نیز شناخته می شود. اما من به آن باز خواهم گشت.

سه ماه بعد، هارگریوز دوباره این کار را انجام داد و در 13 آگوست به قله K2 رسید. قرار بود آخرین صعود او باشد. ساعاتی بعد، او و پنج نفر دیگر در اثر طوفان جان باختند. او 33 ساله بود. در بازگشت به خانه در فورت ویلیام، شوهرش، جیم بالارد، مجبور شد به فرزندان چهار و شش خود بگوید. جیم 25 سال بعد به یاد می آورد که کیت “گریه کرد و فریاد زد” و تام از او پرسید که آیا می تواند برود و “آخرین کوه مامان” را ببیند. باور نکردنی آنها این کار را کردند و تریل نیز با آنها رفت. سفر غمگین آنها به کمپ اصلی K2 ستون فقرات اولین مستند Terrill را در مورد این خانواده خارق العاده از ماجراجویان تشکیل داد. فیلمی از آن، مانند لحظه دلخراشی که تام می بیند ابری نوک K2 را نوازش می کند و از پدرش می پرسد “این مومیایی است؟”، دوباره در اینجا ظاهر می شود.

The Last Mountain review – a haunting tribute to mother and son |  Television | The Guardian

زیرنویس The Last Mountain 2021 به جز این بار، موضوع زندگی و مرگ همان پسر، تام بالارد است که مانند مادرش یک کوهنورد با استعداد و متعهد شد و تقریباً در همان سنی که در کوهی به نام نانگا پاربات در 100 مایلی از آنجا درگذشت. بدن او برای همیشه در یخ قرار دارد. جسد او نیز هرگز پیدا نشد. بنابراین دو فیلم مستند در فیلم زیبای تریل جاسازی شده است، دو سفر و دو کوه آخر.

شش ماه بعد، تریل از کیت فیلم می گیرد که او نیز یک کوهنورد است، در حالی که سفر دیگری به پاکستان دارد، این بار برای ادای احترام به برادرش. تا در جایی که تام قدم می‌زد راه برود، آنچه را که دیده است ببیند و به جایی که مرده است نزدیک باشد. در یکی از تکان‌دهنده‌ترین لحظات، او در مسیر با «ابراهیم بزرگ»، باربری که او را 25 سال پیش بر پشت خود حمل کرد و اکنون او را تا کمپ اصلی نانگاپاربات همراهی می‌کند، قرار می‌گیرد. به محض دیدن همدیگر اشک ریختند. من هم همینطور.

فیلم صمیمی است اما هرگز سنگین نیست. ما اجازه داریم لحظه ای را ببینیم که جیم از کیت تماس می گیرد و به او می گوید که هلیکوپتر نجات اجساد تام و شریک کوهنوردی او، دانیله ناردی را مشاهده کرده است. ما می دانیم که ناردی وسواس زیادی برای رسیدن به قله از طریق مسیری که هرگز کامل نشده بود گرفتار سراک (سقوط بلوک های یخ یخبندان) و تا پنج بهمن در روز در زمستان بود که به نام Mummery Spur شناخته می شد. با حساسیت گفته می شود که ناردی ممکن است داخل سر تام رفته باشد زیرا تلاش برای صعود به این خیانت کار برای او غیرقابل توصیف بود. راینهولد مسنر، کوهنورد کهنه کار، که برادرش در سال 1970 در مامری اسپور درگذشت، می‌گوید: «بهتر است به آن مکان نروید. اما هرکسی حق انتخاب جایی دارد که خود را بکشد.»

The Last Mountain (2021) - IMDb

راه های زیادی برای بیان این داستان به اندازه مسیرهای صعود به کوه وجود دارد. تریل به جنون رسانه‌ای که پس از مرگ هارگریوز رخ داد، اشاره نمی‌کند، زمانی که او بلافاصله از قهرمان ملی به مادری بی‌ملاحظه تبدیل شد که تصمیم گرفت فرزندانش را رها کند: واکنشی که هیچ کوهنورد مردی هرگز مجبور به تحمل آن نشد. او تجاری سازی وحشتناک اورست یا تاریخ استعمار را بررسی نمی کند. این فیلم درباره کوهنوردان است و بهترین فیلم مربوط به تام بالارد است که بهترین کار را انجام می دهد. شکوفایی در شرایطی که بیشتر ما را در لحظاتی از بین می برد. او می گوید: «وقتی در حال بالا رفتن هستم، بخشی از کوه می شوم و آن هم بخشی از من می شود. “من یک سنگ متحرک یا تکه یخ هستم.” آخرین کوه خلوص و سادگی دارد که به نوعی با فلسفه موضوعات آن همخوانی دارد. این فیلمی است در مورد عدم بیان غم و اندوه و کشش مغناطیسی کوه ها.

این مقاله در 27 سپتامبر 2021 اصلاح شد تا اشاره ای به آلیسون هارگریوز به عنوان “دومین کوهنورد در تاریخ” که بدون اکسیژن بطری یا شرپا به قله اورست رسید حذف شود.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها