با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم The Late Night Ride 2020 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم The Late Night Ride 2020 یک مرد جوان بیکار که برای پرداخت بدهی بزرگ خانواده برای مافیا کار می کند، عاشق یک موتور سوار تاکسی مرموز می شود. اما عشق آنها ممکن است محصول یک تصادف نباشد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-late-night-ride-2020/

LATE NIGHT RIDE Trailer | In Cinemas 28 October - YouTube

زیرنویس فیلم The Late Night Ride 2020 داستان های جداگانه سه نفر را دنبال می کند که با اتفاقات شوم روبرو می شوند. آنها در نهایت مسیرهای خود را قطع می کنند و خطوط طرح به هم نزدیک می شوند. گروهی از اینفلوئنسرهای رسانه‌های اجتماعی، به رهبری نات (جیلی وو)، تصمیم می‌گیرند در یک جاده خالی از سکنه و پارک دوچرخه‌سواری در نزدیکی کاوش کنند تا بینندگان بیشتری برای کانال خود به دست آورند.

نات عمداً برخی از تابوها را به امید تصویربرداری از فعالیت های ماوراء الطبیعه می شکند و در نهایت تسخیر می شود. چه اتفاقی برای او خواهد افتاد؟ جی (اندی چن) همسرش را در یک تصادف رانندگی از دست داد و پسرش جاش از آن زمان دیگر صحبتی نکرده است. پدر و پسر در آخر شب سوار اتوبوس می شوند که در آن تمام اسرار تاریک فاش می شود. مین (لینا نگ) یک راننده اجاره ای خصوصی است که شبانه روز کار می کند تا برای قبض های پزشکی پدرش پول دربیاورد. اتفاقات شوم زمانی شروع شد که او در جاده ها بود و او باید قبل از اینکه اوضاع از کنترل خارج شود، دلیل آن را بفهمد.

The Late Night Ride - Rotten Tomatoes

 

زیرنویس The Late Night Ride 2020 این دسته از تماشاگران سینما هستند که دوست دارند خود را احمقانه بترسانند. این‌ها افرادی هستند که بلیط فیلم‌های ترسناک را می‌خرند، وارد سالن‌های سینمای تاریک می‌شوند، سپس روی صندلی‌های خود می‌چرخند (یا در برخی موارد، نفس نفس می‌زنند و/یا فریاد می‌زنند) وقتی چیزی ترسناک روی پرده بزرگ اتفاق می‌افتد. فیلم‌های ترسناک خارجی وجود دارد، سپس فیلم‌های سنگاپوری که دارای برتری هستند، زیرا به موضوعاتی می‌پردازند که ما با آن‌ها آشنا هستیم.

جدیدترین فیلم ترسناکی که روی پرده‌های ما ظاهر شد، این فیلم کمی دیرهنگام است که توسط Koh Chong Wu ساخته شده است. تولید در سه ماهه سوم سال 2019 آغاز شد و برنامه ریزی برای اکران آن در سه ماهه دوم سال 2020 بود. خوب، ما می دانیم که چه اتفاقی افتاده است و مانند تعداد بی شماری از فیلم های دیگر، این یکی نیز به مصادف شدن با هالووین امسال به تعویق افتاده است.

این مفهوم جالب است زیرا ما سه شخصیت اصلی را می‌بینیم که در حالت‌های قابل تشخیص محلی حمل و نقل – دوچرخه، اتومبیل مشترک و اتوبوس، دخیل هستند، زیرا آنها انواع مختلفی از تسخیر را تجربه می‌کنند. گروهی از اینفلوئنسرهای رسانه‌های اجتماعی تصمیم می‌گیرند تا سواری‌های خود را در یک مسیر دوچرخه‌سواری ظاهراً خالی از سکنه مستند کنند. وقتی یکی از آن‌ها (جیلی وو) تصمیم می‌گیرد خودش سرگردان شود تا فیلم‌های هیجان‌انگیزتری دریافت کند، همه چیز به یک یادداشت وحشتناک ختم می‌شود. سپس یک راننده اجاره ای خصوصی (لینا نگ) وجود دارد که برای گذران زندگی خود بیش از حد کار می کند. او در طول سفر با اتفاقات شومی روبرو می شود و ممکن است دلیل وقوع چنین اتفاقات عجیبی باشد یا نباشد. در داستان سوم، مردی (اندی چن) همسرش را در یک تصادف رانندگی از دست می‌دهد و این فاجعه به شدت به پسرشان می‌رسد که از آن زمان تا به حال یک کلمه حرف نزده است. در حالی که آنها در اواخر شب سوار اتوبوس می شوند، متوجه می شویم که واقعاً در آن شب سرنوشت ساز که تصادف رخ داد، چه اتفاقی افتاده است.

The Late Night Ride (2020) - IMDb

با پیشرفت فیلم 80 دقیقه ای، طرفداران باتجربه فیلم های ترسناک می توانند نحوه ارتباط این سه داستان را پیش بینی کنند و حتی پیچش های فرضی داستان را ببینند. توسعه داستان ممکن است اصلی‌ترین چیزی نباشد که ممکن است دیده‌اید (البته موارد بسیار ترسناک‌تری از این وجود دارند)، اما فیلم کار خوبی در حفظ توجه شما برای تمام مدت انجام می‌دهد.

وو به درستی به عنوان اینفلوئنسر مشتاق رسانه های اجتماعی انتخاب می شود که هر کاری برای بازدید بیشتر در کانال خود انجام می دهد. با چهره زیبایش و گرسنگی در چشمانش برای انجام کارهای غیرقابل تصور، دیدن او در یکی از سکانس ها با گریم های عجیب و غریب شوکه کننده بود. تصویر شخصیت نگ در حالی که مشغول به انجام کارهای بیشتر است، پیراهنی بزرگ به تن می کند. خستگی در او با آرایش و چشمان خسته نگ آشکار می شود. شاید چن با بسیاری از طرفداران زن دل نشین باشد، اما شخصیت او در این فیلم غیرقابل قبول است. این بازیگر نشان می‌دهد که چقدر می‌تواند ناخوشایند باشد، و از همبازی‌اش کنستانس لاو به خاطر اجرای صمیمانه‌ای در نقش همسر سوگوارش قدردانی می‌کند. دیگر شخصیت‌های فرعی با نام‌هایی مانند Cai Ping Kai و Henry Thia بازی می‌شوند.

این فیلم به‌عنوان یک فیلم ترسناک محلی، کار خود را با ترس‌های پرش، مضامین مرتبط، و مهم‌تر از همه، مناظر و صداهایی که سنگاپوری‌ها با آن آشنا هستند، انجام می‌دهد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها