با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم The (Silent) War 2019 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم The (Silent) War 2019 جنگ (خاموش) (معروف به سوردو)، یک فیلم اسپانیایی زبان با زیرنویس انگلیسی، داستانی را روایت می کند که در سال 1944 در اسپانیا اتفاق می افتد، درست قبل از پایان تئاتر اروپایی جنگ جهانی دوم. در این فیلم، تیمی از وفاداران اسپانیایی (ارتش مقاومتی که با نیروهای ناسیونالیست فاشیست ژنرالیسیمو فرانکو مخالف است) امیدوارند پس از خروج نازی‌ها از فرانسه، کشور خود را پس بگیرند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-silent-war-2019/

The (Silent) War (2019) | MUBI

زیرنویس فیلم The (Silent) War 2019 اقتباس سینمایی کارگردان آلفونسو کورتس-کاوانیلاس، بر اساس کتاب کمیک اسپانیایی دیوید مونوز و رایکو پولیدو، به طرز خیره کننده ای خشن است. بینندگان می‌توانند منتظر اعمال بی‌شماری قتل، شکنجه، حمله به حیوانات، تیراندازی‌های بی‌گناه و بی‌گناهان در خطر باشند، از جمله یک تجاوز جنسی وحشیانه – و طولانی. یک سر منفجر شده است. مردی بی امان شکنجه می شود. یک حیوان می میرد همچنین یک عمل جنسی توافقی و برخی برهنگی جزئی وجود دارد. زبان خشن شامل «f–k» به اشکال متعدد، «s–t»، «a–hole» است. شخصیت ها در چند صحنه دود و الکل مصرف می کنند.

The (Silent) War Movie Review | Common Sense Media

زیرنویس The (Silent) War 2019 اکتبر 1944 در جنگ (خاموش) (معروف به SORDO). آخرین تهاجم توسط چریک های وفادار که قبلاً در جنگ داخلی اسپانیا شکست خورده بودند، برنامه ریزی می شود. تیم کوچکی از مبارزان مقاومت در حال آماده شدن برای یک نبرد غافلگیرانه که دیکتاتور فاشیست فرانکو را از پا در می آورد، پلی را منفجر می کنند که برای دشمنشان حیاتی است.

متأسفانه این انفجار به موقع نبوده و تلفات متعددی نیز در پی دارد. آنسلمو روخاس (Asier Etxeandria) در اثر انفجار به شدت مجروح شده و کاملاً ناشنوا شده است. سربازان ناسیونالیست به رهبری “کاپیتان” (آیتر لونا) در نزدیکی ایستگاه، دستور می گیرند تا بازماندگان وفادار و مهمتر از همه، آنسلمو روخاس را دستگیر کنند. یکی از اعضای تیم چریکی، ویسنته روگ (هوگو سیلوا)، به سرعت دستگیر می‌شود، در دهکده خود نگهداری می‌شود و برای فاش کردن محل اختفای آنسلمو شکنجه می‌شود. آنسلمو با وجود اینکه نمی شنود، تلاش مصمم می کند تا خود را به مرز فرانسه برساند و به هموطنانش بپیوندد. از جمله موانع فرار او می توان به نگرانی او برای ویسنته و خانواده اش و یک مزدور زن از روسیه که به طرز غیرقابل توصیفی شیطانی است اشاره کرد.

The (Silent) War (2019) - IMDb

در این داستان جنگی سبک، عکس‌برداری فوق‌العاده، وحشی‌گری خشونت و همچنین خطاهای مکرر در منطق فقط برای افرادی که شکم قوی دارند و به عقل سلیم بی‌اعتنایی می‌کنند جذاب است. (به عنوان مثال: آیا هیچ یک از سربازان آموزش دیده حتی فکر نمی کنند که خانه را با طعمه های خود در داخل محاصره کنند؟) علاوه بر این، جنگ (خاموش) آهسته، طولانی و تکراری است و برخی از شرورها به طور غیر منطقی اغراق شده اند.

از جنبه مثبت، ناشنوایی شخصیت اصلی یک خودبینی بدیع و به خوبی اجرا شده است. فیلم به زیبایی فیلمبرداری، تدوین و تولید شده است و تقدیم به گروه جلوه های صوتی می شود. متأسفانه، کارگردانی با چنین گرایش هنری (فکر کنید سرجیو لئونه یا کوئنتین تارانتینو) در کمربند ابزار فیلمساز خود به کمی خویشتن داری – و همچنین مهارت های قدم زدن و طرح ریزی بهتر نیاز دارد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها