با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Tickles the Clown 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Tickles the Clown 2021  چهارمین و آخرین فیلم در یک تجربه سینمایی بسیار منحصر به فرد. اگر این را به عنوان یک نقد می‌خوانید، این چهارمین فیلم از مجموعه‌های علمی تخیلی متحرک است که شامل عناوین پاگنده علیه ایلومیناتی، ترامپ علیه ایلومیناتی، پاگنده در برابر مگالودون، و در نهایت غلغلک دادن دلقک است. این سریال در بیشتر قسمت‌ها بسیار وحشی است، اما چیزی که می‌تواند بسیار سرگرم‌کننده و خاطره‌انگیز باشد، کار سختی برای پایان دادن به آن بوده است. من می خواهم از MVD برای ارسال این یکی و برای حمایت همیشه از Horror Society تشکر کنم.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/tickles-the-clown-2021/

Tickles The Clown Movie - video Dailymotion

زیرنویس فیلم Tickles the Clown 2021 این فیلم آخرین اعضای نسل بشر را دنبال می کند که آنها برای یافتن درمانی برای آنچه که دشمنان قسم خورده خود، ایلومیناتی ها را بسیار شیطانی می کند، عجله می کنند. تنها امید آنها برای یافتن درمانی برای این امر به دلقک شیطان صفت Tickles نهفته است که در زندانی با حداکثر امنیت محبوس شده است. با این حال، Tickles انسان ها را نمی خواهد. در واقع، او می خواهد تا آنجا که می تواند بسیاری از آنها را بکشد. او می تواند فرار کند و به زودی خانه ای با ایلومینیت پیدا می کند. **هشدار اسپویلر**

من از Tickles the Clown انتظار زیادی نداشتم و این دقیقاً همان چیزی است که به من داده شد. این تنبل ترین فیلم این مجموعه و تکراری ترین فیلم است. من امیدوار بودم که از آنجایی که فیلم بیل اوبرست جونیور را به عنوان نقش اول بازی می کند، بازی را افزایش دهد، اما اینطور نبود. فقط یک ترفند سریع برای جذب بینندگان.

صداپیشگی این فیلم هم مثل بقیه فیلم هاست. بازیگران صداهای منحصربه‌فردی خلق می‌کنند اما با لحن فیلم همخوانی ندارند. صداهایی را تصور کنید که در کارتون های صبح شنبه در بالای فیلم های انیمیشنی مانند Starship Troopers پیدا می کنید. این دو سبک متفاوت است که یکدیگر را تحسین نمی کنند.

CAPSULE: TICKLES THE CLOWN (2021) | 366 Weird Movies

زیرنویس Tickles the Clown 2021 داستان برای این یکی ضعیف ترین از چهار است و خود را تکرار می کند. ما شاهزاده خانم/ملکه را دنبال می کنیم که او سعی می کند تیکلس را متقاعد کند تا به هدفشان کمک کند. این بارها بیشتر از آنچه که فکر می کردم اتفاق می افتد و اساس فیلم است. خنده دار نیست و تماشای آن کار سختی است به خصوص وقتی پاسخ او را بدانید. این صحنه باید یک سناریوی یکپارچه و تمام شده می بود، اما اینطور نیست. آنها آن را به یک فیلم یک ساعته تبدیل کردند. اگر سه مورد دیگر را تماشا کرده اید، به شدت پیشنهاد می کنم این یکی را رد کنید.

Tickles the Clown (Review) - Horror Society

در نهایت، انیمیشن دقیقاً مانند سایر فیلم‌ها است. مناظر و شخصیت‌ها عالی به نظر می‌رسند، اما هرگز دهان خود را برای صحبت کردن باز نمی‌کنند. اثر هنری عالی به نظر می رسد اما انیمیشن کم است. به طور کلی، دلقک Tickles یکی از راه های جهنمی برای پایان دادن به یک سریال بی ارزش است. این یکی از سخت ترین فیلم ها برای تماشا است و من طرفدار آن نبودم.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها