با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Two for the Win 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Two for the Win 2021 یک کرایه معمولی Hallmark است که می توان گفت مناسب است اما فوراً فراموش می شود. داستان عاشقانه با تم اسکی باعث می شود تلویزیون بدون استرس عالی باشد، کرک های بی ضرری که عصر زمستانی شما را گرم می کند. در این فیلم ترور دونوان به عنوان یک اسکی باز قهرمان در حال بهبود و شارلوت سالیوان به عنوان دوست و مربی او بازی می کند. از آنجایی که سعی می‌کند چندین داستان را تعریف کند، بدون اینکه به یکی بپردازد، بخشی از احساسات عاطفی خود را از دست می‌دهد، اما طرفداران این دو سرنخ ممکن است از آن لذت ببرند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/two-for-the-win-2021/

Two for the Win

زیرنویس فیلم Two for the Win 2021 دونوان حداقل نقش جاستین اونیل اسکی باز را دارد. این بازیگر و عضو واقعی تیم اسکی نوجوانان ایالات متحده، با مدیریت برخی گردش‌های متزلزل به‌عنوان یک خواننده کانتری و کشاورز آمیش در میان نقش‌های دیگر، در نقش خود در اینجا حضور دارد. جاستین پس از یک سال پیش که یک سال پیش در سراشیبی سقوط کرد، برای بهبودی به زادگاهش بازمی گردد. خوشبختانه، خانه یک اقامتگاه اسکی در کنار کوه زمستانی است و پدر تام (جان رالستون) خودش یک اسکی باز قهرمان سابق است. جاستین امیدوار است که به بازگشت خود بازگردد و شاید با عملکرد خوب در یک مسابقه محلی، برخی از معاملات را تایید کند، اما او به یک مربی جدید نیاز دارد و به یک سریع نیاز دارد.

کایلا (سالیوان)، دوست خانوادگی اونیل، دختر یک مربی افسانه ای و بهترین مربی کوه زمستانی وارد شوید. او اکثراً تایک ها را آموزش می دهد و چندان مشتاق نیست که تمرکز خود را به مردی غول پیکر با زانوی ناقص معطوف کند، اما تردیدهای او بیشتر از سوء تفاهم گذشته ناشی می شود. او هنوز از خروج عجولانه جاستین سال‌ها قبل احساس درد می‌کند. دوستان سابق رابطه شخصی و حرفه ای نزدیکی داشتند تا اینکه جاستین آن را بزرگ کرد و بی درنگ همه را مجسم کرد. اکنون که یک هفته تا مسابقه بزرگ باقی مانده است، این دو دوباره با هم شریک می شوند.

Two for the Win (2021) Cast, Release Date, Plot, Trailer

زیرنویس Two for the Win 2021 برخی از مضامین آشنا در فیلم تکرار می شوند. جاستین با پدر زورگوش که احساس می کند دائماً او را ناامید می کند کشتی می گیرد. او همچنین با نسل جدیدی از اسکی بازان روبرو می شود، ستارگان آینده آماده هستند تا ظرف یک یا دو سال از او پیشی بگیرند. حمایت و ثباتی که از بازگشت به خانه به دست می‌آورد به او فضایی می‌دهد تا در این مورد فکر کند و در عین حال به او اجازه می‌دهد تا با کایلا جبران کند.

داستان تمام این موضوعات را می کشد و تصویر ظریف تری از جاستین را نشان می دهد. این مفید است زیرا دونوان هرگز به طور کامل در شخصیت خود ساکن نیست. او تمایل دارد با دهان خود عمل کند و برای انتقال احساسات جاستین به مجموعه ای ثابت از گریمس ها و نیم لبخندها متوسل می شود. با این حال، یک مشکل بزرگتر عدم ثبات کلی در داستان سرایی است. لحظاتی وجود دارد که ناامیدی‌های جاستین از پدرش به منصه ظهور می‌رسند و موارد دیگر زمانی که محاسبه شغلی او اولویت دارد، اما این موارد به صورت جرقه‌ای ظاهر می‌شوند. فیلم نیاز به روایت ثابت یا قوس احساسی دارد تا همه چیز را حفظ کند.

On Location - Two for the Win - Hallmark Channel - YouTube

داستان های فرعی به داستان کمک نمی کنند. آماندا مارتینز نقش مکمل به عنوان مدیر بیش از حد جاستین دارد در حالی که سیوبهان مورفی و فرید یزدانی به ترتیب نقش های مهم تری به عنوان خواهر کایلا و بهترین دوست جاستین دارند. جفت دوم خود را در حال شیفتگی می بینند با این تفاوت که تقریباً هیچ شیمی ندارند و صرفاً از طریق حرکت دو نفر عاشق می گذرند. از بین همه بازیگران، سالیوان در این فیلم بهترین ظاهر می شود، اما حتی او هم نمی تواند کار زیادی برای برجسته کردن شخصیت بی مزه خود انجام دهد. کایلا فقط زمانی که در یک حراجی خیریه رها می‌کند کمی تحسین نشان می‌دهد، در حالی که باید یک لباس شامپاین زیبا به تن کند. به اسکی نیز اشاره می کنم. ای کاش فیلم زمان بیشتری را به عکاسی خالص اسکی اختصاص می داد تا این ورزش را به رخ بکشد. هر فیلم زمستانی نباید شامل چندین صحنه چت در گودال آتش باشد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها