با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Vidhi 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Vidhi 2021 داستان بر اساس حوادث واقعی تخریب آپارتمان‌های «ساخت غیرقانونی» مارادو است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/vidhi-2021/

Vidhi: The Verdict (2021) - Movie | Reviews, Cast & Release Date -  BookMyShow

زیرنویس فیلم Vidhi 2021 ویدی: حکم که قبلاً Marad 357 نام داشت، بر اساس تخریب چهار آپارتمان ساحلی در مارادو در ژانویه 2020 بر اساس حکم دادگاه عالی است.

Vidhi | വിധി: The Verdict (2021) - Mallu Release | Watch Malayalam Full  Movies

زیرنویس Vidhi 2021 فیلم در دو داستان می بافد. جدای از تخریب واقعی آپارتمان، داستان قتل های مستعمره قبیله ویاناد و جنایات پلیس وجود دارد. قهرمان داستان بهارات (آنوپ منون) و مانیان (دارماجان بولگاتی) از جنایات پلیس در مستعمره فرار کرده اند و به ترتیب به عنوان تامین کننده آب و نگهبان شغلی پیدا کرده اند. بهارث، که به عنوان محقق جنگل در ویاناد بود، همچنین هوشیار مبارزه با فساد در جامعه است. فیلم با چند پلیس شروع می شود که در کلنی نزدیک آپارتمان برای یافتن مانیان جستجو می کنند.
ساکنان این آپارتمان عبارتند از، شیلو آبراهام، که نقش یک منشی سرسخت اما خوش قلب جامعه مسطح، Manoj K Jayan، Biju، Senthil و Nooren Shereef را بازی می کند. با صدور حکم دیوان عالی کشور برای تخریب آپارتمان، فیلم به مبارزه ساکنان برای عدالت، ضرر و زیان آنها، آسیب های مالی و روحی آنها و فساد در بین مسئولان و سازندگان می پردازد و احساسات به خوبی به تصویر کشیده می شود.

Vidhi: The Verdict Movie: Showtimes, Review, Songs, Trailer, Posters, News  & Videos | eTimes

کانان تاماراکولام داستان را به خوبی بافته است و فساد در مستعمره آدیواسی و کوچی و رنج های مردم عادی را به اشتراک می گذارد. Anoop Menon در نقش خود به عنوان یک قهرمان اکشن خوب عمل می کند. دارماجان در نقش خود به خوبی عمل کرده است، تغییری نسبت به کمدی همیشگی اش. بازیگران دیگر، Sheelu، Manoj K Jayan و Senthil، خوب هستند، در حالی که نورن مانند یک نسیم تازه بود. کمئوی هاریش کاناران مثل همیشه مورد توجه قرار می گیرد.
موزیک سنند جورج با داستان ژل و آرامش بخش است. فیلم‌برداری راوی چاندران به چشمان شما خوشایند می‌دهد، چه پشت‌آب‌های کوچی یا مناظر روستایی وایاناد. فیلمنامه دینش پالات هیچ بعد جدیدی به شما نمی دهد و واقعاً تا نیمه دوم با مخاطب ارتباط برقرار نمی کند.
دیدن اینکه چگونه یک داستان واقعی روی صفحه نمایش می‌گذرد، جالب است، اما واقعاً شما را از نظر احساسی درگیر نمی‌کند. شما می توانید آن را از دست بدهید.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها