با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Where the Crawdads Sing 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Where the Crawdads Sing 2022 جایی که خرچنگ ها آواز می خوانند یک فیلم درام آمریکایی است که بر اساس رمانی به همین نام اثر دلیا اونز به کارگردانی اولیویا نیومن بر اساس فیلمنامه ای نوشته لوسی علیبار ساخته شده است. در این فیلم دیزی ادگار جونز، تیلور جان اسمیت، هریس دیکنسون، مایکل هایت، استرلینگ میسر جونیور و دیوید استراثیرن ایفای نقش می‌کنند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/where-the-crawdads-sing-2022/

Where the Crawdads Sing' Movie: Cast, Plot, Trailer, Release Date and  Everything You Need to Know - Filmy Hotspot

زیرنویس فیلم Where the Crawdads Sing 2022 کیا یک دختر جوان بی‌پایان مدبر است که در مردابی در کارولینای شمالی بزرگ می‌شود. او بعداً مظنون به قتل مردی می شود که زمانی او را تعقیب کرده است.

کیا در اوایل دهه 1950 توسط والدین و خواهر و برادرهای بزرگترش رها می شود و یاد می گیرد که خودش زنده بماند. او توسط دوستش تیت واکر خواندن و نوشتن آموزش داده می شود و عاشق او می شود، اما وقتی او به کالج می رود یک بار دیگر پشت سر می گذارد.

چیس اندروز یک کوارتربک است که کیا را با وعده های ازدواجی که هرگز محقق نمی شود به یک تلاش می کشاند. پس از پایان رابطه آنها، او به او حمله می کند و او به سختی فرار می کند. سپس، در حالی که او دور است، چیس مرده پیدا می‌شود و کیا در یک محاکمه قتل غرق می‌شود، با شواهدی که علیه او به نظر غیرقابل حل می‌رسد.

Where the Crawdads Sing (2022) - IMDb

زیرنویس Where the Crawdads Sing 2022 در 25 ژانویه 2021، اعلام شد که تیلور جان اسمیت و هریس دیکنسون به دیزی ادگار جونز در یک فیلم اقتباسی ساخته شده توسط Hello Sunshine و 3000 Pictures برای Sony Pictures، بر اساس رمان پرفروش دلیا اوونز، Where the Crawdads خواهند پیوست. آواز خواندن. این فیلم توسط اولیویا نیومن بر اساس فیلمنامه ای توسط لوسی علیبار کارگردانی خواهد شد.

در 17 مارس 2021، دیوید استراتایرن به بازیگران فیلم پیوست. در 30 مارس 2021، جیسون وارنر اسمیت به بازیگران فیلم پیوست. در آوریل 2021، گرت دیلاهانت، مایکل هایت، آهنا اوریلی، استرلینگ میسر جونیور و جوجو رجینا به بازیگران پیوستند. در ژوئن 2021، اریک لادین به بازیگران فیلم پیوست.

Where the Crawdads Sing (2022) Movie Review, Details and Release Date »  FilmYT

قرار است در 15 جولای 2022 منتشر شود. قبلاً قرار بود در 24 ژوئن 2022 منتشر شود، قبل از اینکه تا 22 ژوئیه 2022 به تعویق بیفتد، و سپس توسط یک به بالا منتقل شود. هفته تا 15 جولای.

تیلور سوئیفت، خواننده و ترانه‌سرا آمریکایی، که آهنگ اصلی «کارولینا» را برای این فیلم نوشت و اجرا کرد، گفت که «سال‌ها پیش وقتی کتاب را خواندم کاملاً در [کتاب] گم شد» و «می‌خواست چیزی ترسناک و اثیری خلق کند». زمانی که تریلر تبلیغاتی فیلم برای اولین بار منتشر شد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها