با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Woman in Car 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Woman in Car 2021 زن در ماشین اثر وانیا رز در زیر ژانر فیلم های درام قرار دارد که قهرمان آن زنی در آستانه است. این یک زیرژانر با جذابیت متقاطع غافلگیرکننده است زیرا زنانی دارد که ممکن است کسی را بکشند. عامل اصلی قتل احتمالی هلن جوی است که نقش آن را بازی می‌کند و در سکوت خیره می‌شود در حالی که دیگر شخصیت‌ها با صدای خفه‌ای اطراف او صحبت می‌کنند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/woman-in-car-2021/

WOMAN IN CAR at the Canadian Film Fest 2021 on Super Channel - YouTube

زیرنویس فیلم Woman in Car 2021 فیلمبرداری او را با لنزی به تصویر می‌کشد که شایسته چنین پیچیده‌ای است و مانند یک زن سفیدپوست بورژوا در 40 سالگی ورزش می‌کند. اما او، یک همسر جام، دلایل دیگری برای این کار دارد. او یک تیرانداز سابق است که نامزد یک تاجر در یک سفر آمریکای جنوبی شده است. وقتی آن تاجر به کبک دوزبانه برمی‌گردد، با هم ازدواج می‌کنند. این تا زمانی است که او به زودی پسرخوانده اوون با یک زن ترک به نام صفیه (لیان بالابان) به خانه می آید. و آن آن زن را به یک وسواس تبدیل می کند، رانندگی در اطراف، تماشای صفیه از جایی به جای دیگر.

Woman in Car (2021) - IMDb

زیرنویس Woman in Car 2021 جوی به عنوان نقش اول زن در فیلم اسرار مرداک، که اساساً پورنو بدون جنسیت است، طرفداران کوچک اما وفاداری دارد. بازیگران او در اینجا عالی است، با لهجه مصنوعی بریتانیایی که زنان یورک‌ویل وقتی می‌خواهند مردم حرف‌هایشان را بشنوند، استفاده می‌کنند. زن در ماشین دانه هایی مانند پوست کندن خرگوش می کارد و باعث می شود بینندگان احساس کنند داستان او در حال رفتن به مکان هایی است.

Woman in Car (2021) - IMDb

فیلم سعی می‌کند با خط‌های زیادی به او نمی‌دهد، اما در بیشتر قسمت اول، تنها کاری که آن انجام می‌دهد این است که به شخصیت‌های دیگر «بله» بگوید. ارائه خط او باعث می شود به نظر برسد که او به دنبال جدایی عاطفی است، اما در نهایت به کمدی ناخواسته ختم می شود. مثل اینکه یک فیلم اصلی غرغر در یک خانه شیک پست مدرن در کلبه نشین اتفاق می افتد. وقتی صفیه این کار را می کند به همان اندازه خنده دار است. زمانی که آن منفجر می شود، احساس می کند بسیار بازیگر است و باعث می شود بینندگان علاقه خود را از دست بدهند.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها