با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس مستند You Can’t Kill Meme 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

اکنون در دانلود زیرنویس مستند You Can’t Kill Meme 2021 تلاش می کند تا گفتگوی جدی در مورد فرهنگ میم و تأثیر آن بر سیاست آمریکا داشته باشد، که ممکن است رسیدن به هدفی دشوار باشد. هیلی گاریگوس، کارگردان، فرض می‌کند که ما از قبل می‌دانیم ارباب‌ها و پست‌فروش‌ها چه هستند، و درست به انتهای اعماق توله‌های خزنده اینترنتی می‌پرد، جایی که خودخوانده‌های «جادوگران آشوب» با میم‌های پپه قورباغه ارتباط برقرار می‌کنند و تلاش می‌کنند رای‌دهندگان را تحت تأثیر قرار دهند. و اگر به نظر چیزی می رسد که قبلاً چیزی در مورد آن می دانستید، خوب، برخی از آنها آن را به چیزهای غیبی و عصر جدید گره می زنند و به هیلاری کلینتون اعتبار می دهند که باعث شد هیلاری کلینتون شش سال در حین سوار شدن به یک کامیون تکان بخورد و تقریباً غش کند. پیش. من فکر می‌کنم روشی که اینترنت انزوا و جدا شدن از تفسیر جمعی از واقعیت را امکان‌پذیر کرده است، چیزی است که گاریگوس در این مستند به آن دست می‌یابد، که هدفش روشن‌کردن است، اما بیشتر آن را مبهم می‌کند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/you-cant-kill-meme-2021/

YOU CAN'T KILL MEME | Trailer - YouTube

زیرنویس مستند You Can’t Kill Meme 2021 با چیزی در مورد یک خدای قورباغه ای مصری باستان به نام Kek شروع می شود، و من فرض می کنم که Kek خود را در روزگار مدرن به عنوان Pepe the Frog نشان داده است، پسر پوستر کارتونی نماد توطئه های دسیسه آلت راست. سپس متنی در مورد «ویروس‌های فکری» روی صفحه نمایش داده می‌شود که اگر به صورت استراتژیک در «ماتریس اجتماعی ریشه» قرار گیرند، باعث می‌شوند افراد «بر اساس اراده» عمل کنند. و بله، این یکی از مواردی است که در آن از نقل‌قول‌ها سخاوتمندانه استفاده می‌شود تا مزخرفات وارد متن این بررسی نشوند، بنابراین به من این امکان را می‌دهد که به طور واضح و مختصر مضحک را به منابعی که خودم نیستند نسبت دهم.

به هر حال، آن قسمت درباره «ویروس‌ها» و «اراده» از کتابی به نام Memetic Magic: Manipulation of the Root Social Matrix and the Fabric of Reality است که R. Kirk Packwood در سال 2004 نوشت و منتشر کرد و به سرعت در سال 2006 منتشر نشد. وقتی دید که ایده های آن توسط بازیگران بد در اینترنت تصاحب می شود. گاریگوس، کارگردان این فیلم، خود را یکی از طرفداران بزرگ نوشته‌های پک‌وود می‌داند – ما می‌خوانیم که روی صفحه در متنی که او با او مبادله می‌کند و او را متقاعد می‌کند با مصاحبه موافقت کند. (این دقیقاً به چه معناست، “هوادار بزرگ”؟ ما فقط می توانیم حدس بزنیم.) او این کار را می کند، و در پایان فیلم، می گوید که آنقدر که می توانست با او در مورد “جادوی میمتیک” صحبت نمی کند. زیرا افرادی که “برنامه ریزی” شده اند ممکن است فکر کنند او یک دیوانه است.

You Can't Kill Meme (2021) Movie Review from Eye for Film

زیرنویس You Can’t Kill Meme 2021 لطفاً توجه داشته باشید، من به وضوح به آن اظهار نظر شباهت دارم، و بنابراین ترجیح می‌دهم استفاده او از کلمه «برنامه‌ریزی‌شده» را به عنوان «بر اساس واقعیت قابل تشخیص» و/یا «در محدوده منطق و عقل» تفسیر کنم.

به هر حال. گاریگوس در مورد نقل مکان خود به لاس وگاس کار بزرگی انجام می دهد، زیرا لاس وگاس منزوی است و در نتیجه هجوم فرهنگی خود را پرورش داده است و به او کمک می کند تا ذهنیت کاوش در موضوع را پیدا کند. او با مصاحبه با برخی از تمرین‌کنندگان این هنر، به‌عنوان مثال، با مردی به نام بیلی برونو، که یا کلاه قرمزی به سر می‌کند که بیشتر چهره‌اش را پنهان می‌کند، یا هوی متال سیاه و سفید به سر می‌کند، ریشه در ایده «جادوی ممتیک» دارد. رنگ جسد» آرایش. او با زنی به نام کارول (نام خانوادگی ذکر نشده) صحبت می کند، یک خودخوانده «کارگر نور» (تعریفی نیست) که مراسم مبهم انجام می دهد و به زبان ها صحبت می کند (ترجمه زیرنویسی داده نشده است) و می گوید گربه اش می تواند «گرداب ها» را تشخیص دهد ( همچنین هیچ تعریفی ارائه نشده است) و هنگامی که در مورد سیاست از او سوال می شود، در مورد ایلومیناتی ها صحبت های قدیمی را مطرح می کند. یک زن وحشتناک که با گاریگوس مصاحبه می کند، می گوید که به دونالد ترامپ رای داد، زیرا آمریکا به او نیاز دارد تا هرج و مرج ایجاد کند و همه چیز را خراب کند تا بتواند دوباره ساخته شود. او تفنگ های ساچمه ای، یک چاقوی بزرگ و چند مسلسل را از زیر تختش بیرون می آورد. گاریگوس با یک نظامی حرفه‌ای صحبت می‌کند که ظاهراً معتقد است واقعیت آن چیزی نیست که ما تجربه می‌کنیم، و می‌گوید که 85 درصد از جمعیت جهان «ناشنوا و نابینا هستند»، 10 درصد آنها را در این راه نگه می‌دارند و پنج درصد نیز «تلاش می‌کنند همه را بیدار کن.» حدس بزن چی شده؟ او می گوید که در آن پنج درصد است. همچنین حدس بزنید چیست؟

Kek, Pepe the Frog Doc Feature 'Don't Kill the Meme' Goes to Utopia -  Variety

شاید من آنقدر خنگ یا خسته هستم که بدانم با این سند از کجا شروع کنم، که به موضوع باطنی از دیدگاهی فلسفی می پردازد و مانند یک مقاله آماتوری گم شده در مماس های خاص خود می آید. در اینجا زمینه محکمی وجود ندارد، فقط راویان غیرقابل اعتماد زیادی که تفسیرهای لغزنده را به اشتراک می گذارند – و احساس ناراحت کننده ای از این که مصاحبه شوندگان گاریگاس یا مورد سوء استفاده قرار می گیرند یا به طور غیرقابل توجیهی برای تفسیرهای «بیگانه» خود از واقعیت مورد استفاده قرار می گیرند.

هر تحلیل جامعی از دروغ بزرگ و جنگ بر سر حقیقت در فرهنگ آمریکایی – یا حتی اینکه چگونه مردم به طور انبوه متقاعد می شوند تا به گاو نر ظالمانه ایمان بیاورند – در پرده دودی از راندن خسته کننده و بد دهان و بدون زمینه و منطق گم می شود. یا آن چیزهای مزاحم میدونی. وادایاکلم. آن چیزها: حقایق. You Can’t Kill Meme از نقطه نظر فنی ضعیف است، ساختار ضعیفی دارد و دارای تنظیمات میکروفون خودآگاه یا نماهایی است که در آن کارگردان به کادر تکیه می دهد. مستند جریان اصلی؛ شاید به همین دلیل است که IMDb آن را “مستند ترکیبی” می نامد و توضیحات Hulu آن را “ضد مستند” توصیف می کند. معنای این اصطلاحات هر چه که باشد، درست مانند آنچه که «جادوگران آشوب» در واقع انجام می دهند. حدس می‌زنم آنها بیشتر از افراد معمولی شما در اینترنت پست می‌کنند. گاریگوس اغلب در طول فیلم به تصاویر متحرک سوراخ خرگوش بازمی گردد، اما با توجه به عدم وضوح و فوکوس آن، نماهای یک گودال مناسب تر بود.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها