با ما همراه باشید

اخبار 60

دانلود زیرنویس مستند Fantastic Fungi 2019 – زيرنويس آبي

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس مستند Fantastic Fungi 2019 اگرچه عنوان عمومی آن ممکن است خاطرات ویدیوهای علمی قدیمی را که در مدرسه به خواب رفته‌اید، تداعی کند، فیلم شوارتزبرگ به سرعت ثابت می‌کند که یکی از شگفت‌انگیزترین، پاک‌کننده‌ترین و بله، فوق‌العاده سرگرم‌کننده‌ترین پیروزی‌های سال است. با توجه به آتش سوزی جنگل های آمازون و عدم وابستگی ما به سوخت های فسیلی، این تصویر چراغی از امید است که نه توخالی و نه اجباری به نظر می رسد. تصویر آن از انعطاف پذیری قارچ ها هم در سطح بصری و هم در سطح فکری خیره کننده است، در حالی که با وضوح واقعیت تأیید می کند که ما به عنوان یک گونه باید با طبیعت تکامل پیدا کنیم تا از انقراض خود جلوگیری کنیم.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/fantastic-fungi-2019/

Fantastic Fungi: A film by Louie Schwartzberg on Mycelial Connection

راوی بری لارسون با صدایی آسمانی که کاپیتان مارول را بدون طعنه نشان می‌دهد، دیدگاه قارچ‌ها را بیان می‌کند – که به عنوان اجسام میوه‌دهنده قارچ‌ها تعریف می‌شوند – اما این جذاب‌ترین موضوع انسانی مستند، پاول استامتس، قارچ‌شناس است که ماهیت آن‌ها را کانالیزه می‌کند. باید فاش کنم که برادر استامتز، بیل، یک همکار قدیمی و همکار RogerEbert.com است که ماهیت کنجکاو خواهر و برادرش را دارد. او اغلب در پایان نمایش به سمت من خم می‌شود و آنقدر خارج از میدان سمت چپ مشاهده می‌کند که ممکن است از یک توپخانه جداگانه به داخل پرواز کند. این موهبت ذاتی دیدن جهان از زاویه ای کاملاً بدیع و تحلیلی است که می تواند منجر به تغییر رویایی و دگرگون کننده شود، همانطور که توسط چهره های پیشگامی مانند تمپل گراندین و گرتا تونبرگ نشان داده شده است، که قرار گرفتن آنها در طیف اوتیسم ابرقدرت آنها لقب گرفته است.

Fantastic Fungi' Review: The Magic of Mushrooms - The New York Times

استامتس پس از تحمل یک تربیت محافظه‌کارانه که منجر به سوزاندن نسخه‌ای از وضعیت‌های تغییر یافته آگاهی چارلز تی تارت توسط پدر ناراضی یکی از دوستانش شد، به تحقیق در مورد قیام‌هایی که قارچ‌ها به وجود می‌آوردند، مشغول شد. او در یک سکانس هیجان‌انگیز توضیح می‌دهد که چگونه آزمایش اولیه‌اش با قارچ‌های جادویی لکنت او را درمان می‌کند و به او اجازه می‌دهد به جای اینکه نگاهش را منحرف کند، به چشمان زنی که می‌خواست نگاه کند و با او گفتگو کند. او در ادامه Fungi Perfecti را تأسیس کرد، یک شرکت خانوادگی و متخصص در محصولات قارچ که کارگران آن، همانطور که توسط Stamets ادعا می‌شود، آنقدر در طول موج یکسانی متحد شده‌اند که عمدتاً از طریق ژست‌ها با هم ارتباط برقرار می‌کنند.

Fantastic Fungi (2019) - IMDb

شوارتزبرگ کارگردان/فیلمبردار، پس از روشن کردن طرح‌های نقاشی طبیعت در مجموعه‌اش «هنر متحرک»، انگی که اغلب با کلمه «قارچ» مرتبط است را با فیلمبرداری از آن به‌گونه‌ای حذف می‌کند که بر عظمت آن تأکید می‌کند، بدون اینکه قلمرو آن را ترک کند. واقعیت حتی فیلم تایم لپس از تجزیه موش مرده به اندازه ای که انتظار می رود دفع کننده نیست، زیرا انتقال چرخه ای ماده را بدون درنگ شدن در هیچ گودی نشان می دهد. حشراتی که معمولاً در نگاه اول آنها را از بین می‌بریم، زیر لنز شوارتزبرگ به شگفتی‌های نبوغ تبدیل می‌شوند و همدلی را با جهان مملو از حیات میکروسکوپی که درست زیر پای ما قرار دارد، القا می‌کنند. همچنین تصادفی نیست که قارچ‌ها در حالی که در مقابل چشمان ما رشد می‌کنند، درخششی عجیب و غریب اروتیک دارند، زیرا آنها به عنوان اندام تولید مثل قارچی تعریف می‌شوند که تعداد بی‌شماری هاگ را در چیزی که یک دانشمند جوان از آن به عنوان «گاسم اسپور» یاد می‌کند، منتشر می‌کند.

اخبار 60

دانلود زیرنویس مستند Is Covid Racist? 2020 – زيرنويس آبي

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس مستند Is Covid Racist? 2020 در ژوئن 2020، من در تظاهرات Black Lives Matter در شمال لندن، نه چندان دور از خانه ام شرکت کردم. همسرم از دوستانی که در فیس بوک از آن مطلع شده بودند، متوجه این موضوع شده بود. بچه ها را بردیم. بیش از 1000 نفر رفتند. فراتر از حلقه نزدیکم، من فقط تعداد کمی را آنجا شناختم. سیستم صوتی ضعیف بود و من نمی توانستم آنچه را که از روی صحنه می گویند بشنوم. ما زانویی مانند کالین کپرنیک گرفتیم در حالی که مشتی مانند بلک پنترها را بالا می‌بردیم و ژست را برای هشت دقیقه نگه داشتیم – مدت زمانی که درک شووین زانویش را روی گردن جورج فلوید نگه داشت. سپس دست زدیم، گپ زدیم و به خانه‌های دربسته‌مان برگشتیم. من نمی دانم چه کسی تظاهرات را فراخوانده است. این اتفاق افتاد و بعد از بین رفت.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/is-covid-racist-2020/

Coughing while Asian': living in fear as racism feeds off coronavirus panic  | Coronavirus | The Guardian

در هفته های قبل و بعد از آن، نهادها بیانیه هایی ارائه کردند. بررسی ها اعلام شد؛ آواتارهای رسانه های اجتماعی تغییر کردند. موزه ها در فهرست موجودی خود تجدید نظر کردند. سالن‌های شهر به رهبری کارگر به رنگ بنفش درآمد. برنامه های درسی مورد بازنگری قرار گرفتند. مجسمه ها پایین آمدند یک شبه، فهرست‌های کتاب پرفروش‌ها مملو از دستورالعمل‌های ضد نژادپرستی و کاوش‌های سفیدپوستی شد. این ویروس درون ویروس بود: نوعی از آگاهی ضد نژادپرستی که با سرعت زیادی در سراسر جهان پخش شد و به دلیل ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شده بود. همه آن را نگرفتند، اما همه از آن آگاه بودند و بیشتر آنها به نوعی تحت تأثیر آن قرار گرفتند.

Is Covid Racist? - All 4

همه اینها خود به خود اتفاق افتاد. مثل نفتی که منتظر جرقه ای بود، یک حوزه خفته از همفکران شعله ور شد. مشخص نیست که آیا آنها افرادی بودند که به شدت به نژادپرستی فکر می کردند، اما هیچ راه معنی داری برای مداخله در این موضوع پیدا نکرده بودند، یا اینکه با یک رویداد مرگ جورج فلوید از دوگانگی به اشتیاق تبدیل شده بودند. آنها بیدار شدند و همدیگر را پیدا کردند، درست مثل آن روز در لندن.

Stop Using The Coronavirus As An Excuse To Be Racist

احساس تازگی داشت، هرچند اتفاق جدیدی نیفتاده بود. تجربه زیسته نژادپرستی برای افراد غیرسفیدپوست فراگیر و بی امان باقی مانده است. نظرسنجی YouGov از اقلیت‌های قومی در بریتانیا که در همان ماه انجام شد، نشان داد که یک چهارم آنها بارها مورد آزار نژادی قرار گرفته‌اند، در حالی که تقریباً نیمی از آنها گفتند که پیشرفت شغلی آنها تحت تأثیر نژادشان قرار گرفته است. نظرسنجی تفاوت های قابل توجهی را بین گروه های قومی نشان داد، همانطور که می توان انتظار داشت، اما محور گسترده یافته ها برای همه آنها مشابه بود.

در ایالات متحده، منظره کشته شدن فلوید در زمان واقعی تکان دهنده بود، اما خبری از آن نبود. تعداد سیاه‌پوستانی که توسط پلیس در ایالات متحده کشته می‌شوند در طول پنج سال گذشته نسبتاً ثابت مانده است. وقتی تمرکز از ایالات متحده به نابرابری های داخلی در بریتانیا و جاهای دیگر تغییر کرد، مشخص شد که در اینجا نیز هیچ نارضایتی جدیدی وجود ندارد. ما به برخی از مظاهر جدید نژادپرستی در بریتانیا اعتراض نکردیم، بلکه به ماهیت پایدار آن اعتراض کردیم. نظرسنجی YouGov در ژوئن نشان داد که درصد افراد غیرسفیدپوست که فکر می‌کنند نژادپرستی در جامعه 30 سال پیش وجود داشته، تقریباً با نسبتی که فکر می‌کنند امروز وجود دارد، یکسان است.

ادامه مطلب

اخبار 60

دانلود زیرنویس فیلم The Other Me 2022 – زيرنويس آبي

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم The Other Me 2022 یک فیلم معمایی محصول 2022 درباره مردی مبتلا به یک بیماری نادر چشمی است که به او اجازه می دهد انگیزه های واقعی مردم را ببیند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-other-me-2022/

The Other Me trailer: David Lynch-produced thriller coming this weekend

دانلود زیرنویس فیلم The Other Me نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی مشترک توسط گیگا آگلادزه. وانو باکرادزه، گیا بازگادزه، مکس گوتلیب، لاشا میندیاشویلی، جوآنا پلافسکی و جاناتان پی شاو نیز تهیه‌کنندگی آن را بر عهده دارند. تهیه کننده اجرایی توسط دیوید لینچ (توئین پیکس).

جیم استرجس، آندریجا پژیک، آنتونیا کمبل هیوز، رونا میترا، اورلا بردی و جوردی مولا در فیلم تولید گرجستان BA Production-The Fun Group حضور دارند.

THE OTHER ME (2022) Preview of mystery film - MOVIES and MANIA

زیرنویس فیلم The Other Me 2022 ایراکلی (جیم استرجس) یک معمار مشتاق است که با تشخیص بیماری چشمی ناتوان کننده دچار آشفتگی می شود. با بدتر شدن وضعیت او، دنیای بصری عجیبی به روی او باز می‌شود که باعث می‌شود انتخاب‌های زندگی‌اش، حرفه‌اش و ازدواجش با نوتسا (آنتونیا کمپل-هیوز) که به‌طور فزاینده‌ای ناامید شده، که با وفاداری‌اش به همسرش و واقعیت‌های زندگی‌اش مبارزه می‌کند، زیر سوال ببرد. زنده ماندن روزانه

THE OTHER ME Trailer. - Jim Sturgess, Rhona Mitra Star in Giga Agladze's  Thriller - VIMooZ

وقتی دیدها شدیدتر می شوند، او با یک زن مرموز نینو (آندرجا پژیک)، هنرمند زیبایی که تنها زندگی می کند، می افتد. او به موزه هنری او تبدیل می شود و آنها پیوند عمیقی ایجاد می کنند که از شیفتگی به شیفتگی به عشق تبدیل می شود. این زوج یاد می گیرند که به زبان شاعرانه صحبت کنند و یکدیگر را کاملاً درک کنند، که به ایراکلی کمک می کند تا با حقیقت هویت خود روبرو شود.

ادامه مطلب

اخبار 60

دانلود زیرنویس فیلم Immanence 2022 – زيرنويس آبي

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Immanence 2022 فیلم جدید کارگردان Kerry Bellessa و Joshua Oram یکی از نویسندگان، تیمی که Amber Alert را به ما دادند، در یک قایق تاریک و متروک شروع می شود. همانطور که می شنویم تیم جستجو و نجات در حال جستجو برای خدمه هستند، می بینیم که یک چهره خاموش ظاهر می شود و سپس ناپدید می شود. سپس فیلم به ابتدای داستان بازمی گردد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/immanence-2022/

دانلود زیرنویس Immanence نائومی (Summer Bellessa، Funny Thing About Love) و تیمش به دنبال اثبات وجود حیات فرازمینی هستند. هنگامی که یک شهاب سنگ در جایی در مثلث برمودا فرود می آید و شروع به انتشار سیگنال های عجیبی می کند، آنها فکر می کنند که ممکن است آنچه را که به دنبال آن بودند کشف کرده باشند.

آنها یک قایق را کرایه کردند که متعلق به دیویس (یوجین برد، آناکونداس: شکار ارکیده خونی، 8 مایلی) و ناخدای مردی به نام جونا (مایکل بیچ، آکوامن، نیمه شب در علفزار) بود، نامی که باید آنها را می دویدند. در جهت دیگر اما نائومی، سوزو (آسنت دل تورو، سانی داز)، رومن (آنتونی روویوار، تروپیک تاندر، سربازان ستاره‌نشین) و هارپر (کاسیا پیلویچ، پروانه قرمز) از کشتی بالا می‌روند و دریانوردی می‌کنند.

Immanence, movie (2022) - Film review by Kadmon

زیرنویس فیلم Immanence مملو از تصاویر مذهبی است. یک کلاهبرداری ساختگی جن‌گیری فاش می‌شود، مادر بسیار مؤمن نائومی درباره عیسی به او سخنرانی می‌کند، و همانطور که او به سمت قایق می‌رود، نائومی صلیب دور گردنش را برمی‌دارد و آن را در کیفش فرو می‌کند. بنابراین جای تعجب نیست که مردی با نام کتاب مقدسی به جای بیگانگان، دست خدا یا شیطان را در آن می بیند.

بین پاسخ نائومی به صحبت‌های مذهبی مادرش و تمسخر رومن یونس که می‌گوید هر چیزی که در بیرون وجود دارد می‌تواند نشانه‌ای از جانب خدا باشد، احساس بدی داشتم که می‌دانم ایماننس به کجا می‌رود. این واقعیت که نسخه‌های اولیه این پوستر دارای برچسب «جستجوی خدا دری باز برای شیطان است» بود، هیچ کمکی به کاهش ترس من نکرد.

Download Immanence 2021 DVD Cover - Cover Addict

زمانی که تله ماهی قایق یک خوک زنده را به ارمغان می آورد و یونس کتاب مقدس خود را به داستان عیسی می گشاید که ارواح شیطانی را از یک مرد تسخیر شده بیرون می راند و به یک گله خوک می اندازد، شکی وجود نداشت که زیرنویس فیلم Immanence 2022 چندان علاقه ای به ترساندن ندارد. مخاطب همانگونه که در موعظه آن است. و این کار را به روشی بسیار سنگین انجام می دهد.

و سپس در آخرین اکت، ایمان (جمی مک شین، ثور، آرگو) از ناکجاآباد ظاهر می شود. یک شیطان چشم قرمز به معنای واقعی کلمه آمده است تا به ما بگوید که او و خدا واقعاً وجود دارند و ما یک مشت احمق هستیم که باور نمی کنیم. و البته پیشنهادی هم برای آنها دارد. یا حداقل برخی از آنها.

اگر Bellessa و Oram کمی آن را کم کرده بودند، Immanence ممکن بود فیلم نسبتاً مناسبی باشد. لحظات وحشتناکی وجود دارد، مانند زمانی که آنها در حال بررسی یک نسخه خالی از قایق خود هستند که در کنار آنها قرار می گیرد.

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها