با ما همراه باشید

اخبار 23

آخر این هفته به کدام گالری مشهد برویم؟

منتشر شده

در

آخر این هفته به کدام گالری مشهد برویم؟
عکس تزئینی است.

ایسنا/خراسان رضوی آخر این هفته ۸ گالری مشهد میزبان نمایش آثار هنرمندان نقاش و خوشنویس مشهدی خواهد بود.

نمایشگاه‌های نقاشی و خوشنویسی «من و معشوق» در گالری رضوان، «خانه به مثابه پناهگاه» در گالری هنگام، «مطرود» در گالری بن‌بست، «درک مشترک» در گالری آذرنور، «رنگارنگ» در گالری حامی، «روزنامه‌های بی‌خبر» در گالری رادین، «مشهد-باغچه» در گالری قائمی و «زمین گرد نیست، زاویه دارد» در گالری روند این هفته میزبان علاقه‌مندان به هنرهای تجسمی خواهد بود.

«زمین گرد نیست، زاویه دارد» در گالری روند

نمایشگاه انفرادی چیدمان و نقاشی «زمین گرد نیست، زاویه دارد» با آثاری از مرجان براتی از فردا، ۵ آذر، در گالری روند واقع در بولوار خیام، خیابان ارشاد ۶، بین خیابان هجرت ۶ و ۸ افتتاح می‌شود و تا ۱۷ آذر ادامه خواهد داشت. زمان بازدید از این نمایشگاه عصرها از ساعت ۱۷ تا ۲۱ خواهد بود.

«مشهد باغچه» در گالری قائمی

نمایشگاه گروهی نقاشی طبیعت شهری تحت عنوان «مشهد باغچه» با آثاری از محمدجعفر پاکروان، حمید حلیمی، ایمان صادقی، مهدی محدث، نسترن اخوان، امیرمهدی وثوق، حمید برداسکن، یگانه غریب، امیرعباس هاشمی، الهام روحبخش و هدایت فاضل از فردا، ۵ آذرماه، در گالری قائمی واقع در خیابان اقبال لاهوری ۲۵/۱ افتتاح می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ خواهد بود.

«روزنامه‌های بی‌خبر» در گالری رادین

نمایشگاه انفرادی نقاشی «روزنامه‌های بی‌خبر» با آثاری از حسین واحد از فردا، ۵ آذرماه، در گالری رادین واقع در بولوار سجاد، انتهای خیابان حامد جنوبی ۱۲ افتتاح می‌شود و تا چهارشنبه، ۱۰ آذر، نیز ادامه خواهد داشت. زمان بازدید از این نمایشگاه عصرها از ساعت ۱۷ تا ۲۱ خواهد بود.

«رنگارنگ» در گالری حامی

نمایشگاه انفرادی نقاشی «رنگارنگ» با آثاری از لیلا غلامی از روز گذشته، ۳ آذر ماه، در گالری حامی واقع در خیابان لادن ۷ افتتاح شده و تا فردا ۵ آذر نیز ادامه خواهد داشت. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ خواهد بود.

«درک مشترک» در گالری آذرنور

نمایشگاه انفرادی نقاشی «درک مشترک» با آثاری از مریم فتوره‌چی از فردا، ۵ آذرماه، در گالری آذرنور واقع در خیابان راهنمایی ۱۰ افتتاح می‌شود و تا روز سه‌شنبه ۹ آذر نیز ادامه خواهد داشت. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ خواهد بود.

«مطرود» در گالری بن‌بست

نمایشگاه انفرادی نقاشی «مطرود» با آثاری از عبدالله علوی از فردا، ۵ آذرماه، در گالری بن‌بست واقع در خیابان کلاهدوز ۱۷/۲ افتتاح می‌شود و تا چهارشنبه، ۱۰ آذرماه، ادامه خواهد داشت. زمان بازدید از این نمایشگاه عصرها از ساعت ۱۷ تا ۲۱ خواهد بود.

«خانه به مثابه پناهگاه» در گالری هنگام

نمایشگاه گروهی نقاشی «خانه به مثابه پناهگاه» با آثاری از نیما اتفت، فاطمه باقری، تکتم حدادفر، یاسمن خالقی، الهام سلطان‌محمدی، نسرین صادقی، مریم گودرزی، حسین مولویان، پروانه نعمتی و توتا نمازی، به گالری‌گردانی نجمه امینی از فردا، ۵ آذرماه، در گالری هنگام واقع در بولوار خیام، خیابان ارشاد ۶، بین خیابان هجرت ۶ و ۸ افتتاح می‌شود و تا ۱۴ آذر نیز ادامه خواهد داشت. زمان بازدید از این نمایشگاه، به غیر از روزهای پنجشنبه و شنبه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ خواهد بود.

«من و معشوق» در گالری رضوان

نمایشگاه انفرادی خوشنویسی «من و معشوق» با آثاری از احمد قائم‌مقامی از ۶ آذر ماه در گالری رضوان واقع در خیابان کوهسنگی ۱۷ افتتاح خواهد شد و تا پنج‌شنبه، ۱۱ آذر، نیز ادامه خواهد داشت. زمان بازدید از این نمایشگاه صبح‌ها از ساعت ۹ تا ۱۲ و عصرها از ساعت ۱۷ تا ۲۰ خواهد بود.

انتهای پیام

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار 23

بدلکاران سینما نیز وارد رقابت شدند

منتشر شده

در

توسط

بدلکاران سینما نیز وارد رقابت شدند

دبیر جشن سینمایی و تلویزیونی دنیای تصویر (تندیس حافظ) اعلام کرد که از بیست‌ویکمین دوره جشن حافظ، «طراحی و اجرای بدلکاری» آثار سینمایی ایران در بخش بهترین دستاورد فنی و هنری مورد بررسی و داوری قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا، امید معلم  در این مورد کفت: «بدلکاری یکی از ارکان اصلی در اجرای چشمگیر سینمایی بین‌المللی است که در ایران نیز رشد قابل توجهی داشته و امیدواریم که این تصمیم از سوی جشن حافظ نیز به اهمیت بیشتر حرفه بدلکاری در میان مخاطبان و اهالی سینما کمک کند.»

 

بیست و یکمین جشن سینمایی و تلویزیونی حافظ در سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

 

متعاقبا زمان و چگونگی برگزاری مراسم این دوره براساس شرایط جامعه و همه‌گیری ویروس کرونا اعلام خواهد شد.

منبع:ایسنا

ادامه مطلب

اخبار 23

قرارداد انصاری با پرسپولیس فسخ شد

منتشر شده

در

توسط

قرارداد انصاری با پرسپولیس فسخ شد

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با فسخ قراردادش رسما از جمع سرخپوشان جدا شد.

به گزارش ایسنا، محمد انصاری که در چند روز گذشته خواستار جدایی از پرسپولیس شده بود، در نهایت پس از چند دور مذاکره قراردادش به صورت توافقی با پرسپولیس فسخ کرد.

مدیران باشگاه پرسپولیس و یحیی گل‌محمدی مخالف جدایی انصاری بودند اما این مدافع که در تفکرات تاکتیکی گل‌محمدی کمتر فرصت بازی پیدا می‌کند، اصرار به جدایی داشت و در نهایت این مهم محقق شد.

منبع:ایسنا

ادامه مطلب

اخبار 23

شش شهر لرستان به لحاظ گردوغبار در شرایط بسیار ناسالم قرار دارند

منتشر شده

در

توسط

شش شهر لرستان به لحاظ گردوغبار در شرایط بسیار ناسالم قرار دارند

ایسنا/لرستان مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: در یازدهمین روز آلوده امسال شش شهر استان به لحاظ گردوغبار در شرایط بسیار ناسالم قرار دارند.

مهرداد فتحی بیرانوند امروز ۲۷ اسفندماه در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با وجود موجی از گردو غبار که از روز گذشته به لرستان وارد شده است هم‌اکنون وضعیت هوای شهرهای خرم‌آباد، سلسله، دلفان، کوهدشت، پلدختر و رومشکان در شرایط بسیار ناسالم قرار دارند.

وی اضافه کرد: وضعیت آلودگی در این شش شهر پنج برابر حد استاندارد است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت:  همچنین وضعیت  شهرهای الیگودرز، ازنا، بروجرد و دورود نیز در شرایط ناسالم و بین سه تا سه‌ونیم برابر حدمجاز است.

فتحی بیرانوند تصریح کرد: امروز  یازدهمین روز آلوده لرستان در سال ۹۹ است.

منبع:ایسنا

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها