کد خبر : 196735
تاریخ انتشار : جمعه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۷

برخی در عرصه‌های سیاسی از گناه حمایت می‌کنند تا چند لامذهب را جذب کنند

برخی در عرصه‌های سیاسی از گناه حمایت می‌کنند تا چند لامذهب را جذب کنند

امام جمعه مشهد گفت: ما در عرصه‌های سیاسی و سیاسی‌کاری‌ها می‌بینیم که گناه میکنند و از گناه حمایت می‌کنند برای اینکه ۴ مضلف از آنها خوششان بیاید برای اینکه چند بی‌دین لاییک را جذب کنند این خیلی بی حیایی است که آدم با خدا دربیفتد تا یک عده لامذهب از او خوششان بیاید.   سید

برخی در عرصه‌های سیاسی از گناه حمایت می‌کنند تا چند لامذهب را جذب کنند

امام جمعه مشهد گفت: ما در عرصه‌های سیاسی و سیاسی‌کاری‌ها می‌بینیم که گناه میکنند و از گناه حمایت می‌کنند برای اینکه ۴ مضلف از آنها خوششان بیاید برای اینکه چند بی‌دین لاییک را جذب کنند این خیلی بی حیایی است که آدم با خدا دربیفتد تا یک عده لامذهب از او خوششان بیاید.

  سید احمد علم‌الهدی امام جمعه مشهد در خطبه‌های این هفته عنوان کرد: امام علی علیه السلام می فرماید انبیا طبیب دوار به طب هستند یعنی هم نقطه درد را می‌شناسند و هم قدرت تشخیص بیماری را دارند و جای جراحت را مرهم گذاری می‌کنند. اطبا در معالجه بیماران دو برنامه دارند یکی مثبت و دیگری منفی شما وقتی به یک طبیب در دوره بیماری مراجعه می‌کنید بعد از تشخیص بیماری برای شما یک برنامه مثبت دارد در کنار این برنامه برنامه منفی هم دارد و می‌گوید اینها را نباید انجام دهید و چنین چیزهایی را نباید بخورید انبیا هم مانند طبیب یک برنامه مثبت و یک برنامه منفی دارند.

وی افزود: تقوا یک واژه ای است که هم در مبنای عربی هم در معنای فارسی فقط ناظر به معنای منفی ست اما علمای ما می‌گویند تقوا به معنی حفظ کردن چیزی از هر چیزی است که به آن ضربه بزند. آنچه بیش از هر چیزی می‌تواند به ما زیان برساند غضب خداست. اگر فکر می کنید برخی چیزها مثل دشمن و بیماری ضرر میزنند وقتی مشغول خشم خداوند نشویم هم آن ضرر را خدا برطرف می کند و هم اینکه اگر ضرری متوجه ما شد خداوند آن را جبران می کند.

امام جمعه مشهد یادآور شد:  اگر کاری کردیم که خدا خشمگین شد ضرر این دیگر قابل جبران نیست در اوج قدرت و ثروت بدانید که در زندگی هر کاری می‌کنید بکنید اما خداوند را به غضب نیاورید از خدا بخواهید در این شب قدر مقدر کند باعث خشم خداوند نشویم. علم‌الهدی گفت:  ما در عرصه‌های سیاسی و سیاسی‌کاری‌ها می‌بینیم که گناه میکنند و از گناه حمایت می‌کنند برای اینکه ۴ مضلف از آنها خوششان بیاید برای اینکه چند بی‌دین لایک را جذب کنند این خیلی بی حیایی است که آدم با خدا دربیفتد تا یک عده لامذهب از او خوششان بیاید.

امام جمعه مشهد با اشاره حادثه مزار شریف گفت: به خاک و خون کشیده شدن شیعیان امیرالمومنین در مسجد مزار شریف توسط عناصر ضدشیعه را به جامعه دوستداران اهل بیت تسلیت عرض می‌کنم واقعاً مظلومیت امیرالمومنین در حدی است که اگر هزار سال بگذرد اگر کسی از علی دم بزند به خاک و خون کشیده می شود امروز حساس ترین روزها و ایام از نظر یادآوری مظلومیت مولا است.

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها