کد خبر : 188978
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۴

خدشه به جمهوری اسلامی خدشه به مردم است

خدشه به جمهوری اسلامی خدشه به مردم است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: خدشه به جمهوری اسلامی خدشه به مردم است. ما باید از امنیت مردم حفاظت کنیم و نباید اجازه سو استفاده و نفوذ به دشمنان بدهیم. به گزارش ایسنا به نقل از بسیج، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم گرامیداشت سالروز عملیات والفجر ۸ و روز حفاظت اطلاعات

خدشه به جمهوری اسلامی خدشه به مردم است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: خدشه به جمهوری اسلامی خدشه به مردم است. ما باید از امنیت مردم حفاظت کنیم و نباید اجازه سو استفاده و نفوذ به دشمنان بدهیم.

به گزارش ایسنا به نقل از بسیج، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم گرامیداشت سالروز عملیات والفجر ۸ و روز حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن تبریک ایام دهه فجر اظهار کرد: بدون تردید پیروزی انقلاب اسلامی شروع پایانی برای مارکسیست و لیبرالیسم بود. این دو مسیر در ادامه پاسخی است که اروپایی ها به قرون وسطی داده اند. آن چیزی که از دل این دو تفکر بیرون آمده پایان خداباوری در دنیای به اصطلاح متمدن غرب بود .

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: انقلاب اسلامی عصر جدیدی است که خدا باوری را برای بشریت مطرح کرد.

وی با اشاره به بیانیه اجلاس واتیکان تصریح کرد: گفتمان غالب در دنیا گفتمان اسلام است و گفتمان مسیحیت در جهان جدید جایی ندارد. این پیامد بیش از دو قرن مکاتب برآمده از رنسانس است.که مکاتب جدید ریشه های خداباوری را زدند.

وی دلیل دچار شدن بشریت به بحران را وجود طرز فکرهایی مانند لیبرالیسم و مارکسیست دانست و گفت: انقلاب اسلامی تابلوی خداباوری و معنویت را بلند کرده است. همه توجه جهانیان به این تابلو جلب شده است. استکبار و طرز فکر های ناشی از رنسانس غرب تمام زمینه ها را به خدمت گرفته تا از پیشرفت انقلاب اسلامی جلوگیری کند. جهان غرب در سواستفاده از علم مهارت دارد.

سردار سلیمانی با اشاره به تلاش جهان غرب برای استثمار جهان اسلام ادامه داد:رشد اسلام در دوران انقلاب اسلامی است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا انقلاب ظهور کرد؟ با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و بند عزت ملی در بیانیه گام دوم بیان داشت: عزت ملی مردم ایران پاسخی بود به ذلت رژیم پهلوی. اولین موسس دولت در تاریخ ایران بود که در مقابل تجاوز دشمن به ایران هیچ مقاومتی نکرد.

سردار سلیمانی با اشاره به این که رضا پهلوی حتی جرأت ماندن در کشور خود را نداشت تصریح کرد: زبونی ،خفت و خواری و پست ترین کلمات نیز برای رذالت رژیم پهلوی کافی نیست.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به بی کفایتی رژیم پهلوی اظهار داشت: ملت ما پس از انقلاب اسلامی صاحب عزت ملی شده و ما با هیچ گونه تجاوزی به حریم انقلاب سازگاری نداریم.

وی با اشاره به مصادیقی نظیر حضور شصت هزار مستشار انگلیسی در ایران در زمان محمد رضا پهلوی گفت: رژیم پهلوی عزت ملی ما را زیر سوال برد. یکی از اهداف برجسته انقلاب اسلامی دستیابی به عزت ملی بود که ملت ایران در سایه رهبری امام خمینی (ره) و مدیریت و تداوم شجاعانه رهبری توسط مقام معظم رهبری مجددا عزت خود را به دست آورد.

غلامرضا سلیمانی در ادامه افزود: امروز هیچ ملتی در دنیا عزیز تر از ملت اسلامی ایران نیست .

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با یاد آوری از شهید بهنام محمدی و شهید محمد حسین فهمیده خاطر نشان کرد: این عزت ملی و دوران مقدس است که کار آمدی نظام جمهوری اسلامی را اثبات میکند. اگر همه ی جنبه های مردم سالاری اسلامی به منصه ظهور برسد جهان از ما الگو خواهد گرفت.

وی بیان این که جهان غرب از به تحقق رسیدن همه جنبه های مردم سالاری در ایران ممانعت میکند و از این امر هراس دارد افزود:در بخش دفاع و امنیت به طور کامل مردم سالاری اسلامی رعایت شده است. دوران دفاع مقدس باعث شد که کاملا مردم سالاری اسلامی در حوزه امنیت رعایت شود. جمهوری اسلامی علی رغم همه ی دشمنی ها تحریم ها و توطئه ها و فشار های حد اکثری ونفوذ غرب توانسته است که اینقدر موفق و رو به جلو باشد.

سلیمانی در ادامه گفت: آنجایی که مردم سالاری اسلامی به منصه ی ظهور نرسیده جایی است که هنوز تحت تاثیر تفکرات لیبرالیستی و مارکسیستی غرب است که نمیگذارند جوانان ما با روحیه جهادی خود نقش آفرینی کنند.

سردار سلیمانی با بیان اینکه دوران دفاع مقدس تجلی گاه عینی مردم سالاری اسلامی است، اظهار داشت: عملیات والفجر ۸ یکی از شاهکار های نیرو های مسلح به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

وی با روایتی از عملیات والفجر ۸ و توصیه امام خمینی (ره) که فرمودند « توکل کنید بر خدا و انجام دهید»به توصیف موانع و دشواری های این عملیات پرداخت و گفت : یکی از دلایل پیروزی در این عملیات حفظ مسائل حفاظت اطلاعات بود.

سردار سلیمانی با اشاره به حفاظت اطلاعات، موفقیت این عملیات را مدیون تمهیدات امنیتی سپاه دانست.

وی اشاره ای به بی کفایتی ژاندارم ها قبل از حضور سپاه و بسیج در ساحل اروند کردو گفت: جمهوری اسلامی توانسته است معادلات تمام جنگ ها را تغییر دهد. نقش حفاظت اطلاعات برای ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی و برای نجات بشریت مهم است.

سردار سلیمانی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج متجلی کننده و مظهر کامل تحقق مردم سالاری دینی است، افزود: ما باید برای تحقق مردم سالاری اسلامی همگی مسائل حفاظت اطلاعات را رعایت کنیم .دشمن اطلاعات ما را از فضای مجازی جمع آوری میکند. رفت و آمد به خارج از کشور و سفارت خانه هایشان از نمونه های اقدامات جاسوسی آنها علیه امنیت جمهوری اسلامی است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: مسئله حفاظت اطلاعات برای همه مهم است. اما برای ما در سپاه به عنوان پاسداران انقلاب اسلامی و در بسیج به عنوان متجلی کننده ی همه جنبه های مردم سالاری اسلامی باید مهم است.

وی حفاظت اطلاعات را برای همه مهم دانست و در پایان تصریح کرد:خدشه به جمهوری اسلامی خدشه به مردم است. ما باید از امنیت مردم حفاظت کنیم و نباید اجازه سو استفاده و نفوذ به دشمنان بدهیم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها