کد خبر : 203013
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۳

دانلود زیرنویس سریال The Silent Sea 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال The Silent Sea 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال The Silent Sea 2021 یک اخترزیست شناس مصمم است حقیقت پشت حادثه ای را در ایستگاه تحقیقاتی متروکه Balhae Base در ماه، جایی که خواهر متوفی او محقق بود، کشف کند. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس سریال The Silent Sea 2021 یافته های اولیه خدمه با دانش آنها از ایستگاه

دانلود زیرنویس سریال The Silent Sea 2021 یک اخترزیست شناس مصمم است حقیقت پشت حادثه ای را در ایستگاه تحقیقاتی متروکه Balhae Base در ماه، جایی که خواهر متوفی او محقق بود، کشف کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس سریال The Silent Sea 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال The Silent Sea 2021 یافته های اولیه خدمه با دانش آنها از ایستگاه تحقیقاتی در تضاد است. به سه قسمت تقسیم شدند و اعضا به دنبال نمونه رفتند. دوربین بدن جیان لحظه شگفت انگیز زندگی و مرگ را ثبت می کند. غوطه ور در عرق، گونگ سوچان نشانه های نگران کننده ای از عفونت غیرعادی را نشان می دهد.

Han Yunjae مدیر را به روز می کند و به یک منطقه محدود دسترسی پیدا می کند.دانلود زیرنویس سریال دریای خاموش 2021 اعضای خدمه از قدرت نمونه و انگیزه واقعی پشت ماموریت خود مطلع می شوند.

زیرنویس سریال The Silent Sea 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Silent Sea 2021 جیان با یادآوری پیام رمزگذاری شده خواهرش، پایگاه داده را برای لونا جستجو می کند. یک مزاحم جوان و یک متقاطع دوگانه از سایه ها بیرون می آیند.

E2، Ryu Taesuk و نمونه ها گم می شوند. زیرنویس سریال دریای خاموش 2021 جیان برای پاسخ دادن، به دنبال متجاوز از دریچه ها می رود. جیان دیسک سختی را باز می کند که زندگی و کار سونگ ونکیونگ را در ایستگاه روایت می کند. در همین حال، دیگران بقایای آزمایش را کشف می کنند.

زیرنویس The Silent Sea 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس دریای خاموش 2021 در حالی که ایستگاه تحقیقاتی در معرض نابودی قرار می گیرد، با زمان مسابقه می دهند، اعضای خدمه بازمانده در مورد سرنوشت ماموریت – و سرنوشت خودشان تصمیم می گیرند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها