کد خبر : 202323
تاریخ انتشار : جمعه ۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۰

دانلود زیرنویس فیلم Liger 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Liger 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Liger 2022 یک فیلم اکشن ورزشی هندی به نویسندگی و کارگردانی پوری جاگاناد است. این فیلم به طور همزمان به زبان‌های هندی و تلوگو فیلمبرداری شده است و توسط Dharma Productions و Puri Connects تهیه شده است. ویجی دوراکوندا در نقش مبارز MMA در کنار Ananya Panday، Ramya Krishna و Ronit Roy

دانلود زیرنویس فیلم Liger 2022 یک فیلم اکشن ورزشی هندی به نویسندگی و کارگردانی پوری جاگاناد است. این فیلم به طور همزمان به زبان‌های هندی و تلوگو فیلمبرداری شده است و توسط Dharma Productions و Puri Connects تهیه شده است. ویجی دوراکوندا در نقش مبارز MMA در کنار Ananya Panday، Ramya Krishna و Ronit Roy در نقش های محوری بازی می کند. مایک تایسون بوکسور آمریکایی نقش کوتاهی را ایفا می کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Liger 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم  Liger 2022 پس از مرگ پدرش، Lion Balram، در مسابقات قهرمانی ملی MMA، Liger و مادرش، Balamani، از Banaras/Karimnagar به بمبئی نقل مکان کردند. بالامانی مصمم است که لیگر را به یک قهرمان MMA تبدیل کند و او را نزد مربی به نام کریستوفر می برد که او را آموزش می دهد. در حالی که لیگر در راه رسیدن به کمال در این ورزش است، با تانیا ملاقات می کند و عاشق او می شود. تانیا پس از اینکه از برادرش، سانجو، فهمید که لیگر یک مشکل لکنت زبان دارد، او را ترک می‌کند. لیگر پس از انگیزه رد شدن، قهرمانی کشور را برنده می شود. لیگر برای شرکت در مسابقات بین المللی که توسط سانجو و پدر تانیا حمایت می شود، حرکت می کند.

لیگر در هر مسابقه پیروز می شود و به فینال می رود. با این حال، تانیا چند روز قبل از فینال ربوده می شود. لیگر پس از اطلاع از این موضوع با پدر تانیا روبرو می شود. او فاش می‌کند که از یک گانگستر برای راه‌اندازی کسب‌وکارش پول قرض کرده است، و درمانده می‌شود، زیرا نمی‌توانست پول را به او پس بدهد. لیگر تصمیم می گیرد تا تانیا را به تنهایی نجات دهد، که در نهایت باعث می شود او بازی نهایی را از دست بدهد. او به کسی که تانیا را ربوده، مارک هندرسون، برخورد می کند. مشخص شد که مارک هندرسون الگوی لیگر است و او را به خاطر عظمتش در این ورزش تحسین می کند. هندرسون او را به مبارزه دعوت می کند تا تانیا را پس بگیرد. پخش زنده مبارزه در فینال MMA آغاز می شود. وقتی لیگر در آستانه باخت است، نصیحتی را که بالامانی به او کرد به یاد می آورد و هندرسون را شکست می دهد. هندرسون که تحت تأثیر مهارت هایش قرار گرفته، با لیگر و تانیا عکس می گیرد و آنها را رها می کند. در نتیجه مبارزه موفق، هیئت داوران MMA مبارزه بین هندرسون و لیگر را به عنوان مسابقه نهایی اعلام کردند. در نتیجه، Liger تبدیل به یک مبارز بین المللی MMA می شود.

دانلود زیرنویس فیلم Liger 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Liger 2022 ویجی دوراکوندا که در نقش یک کیک بوکسور با لکنت بازی می کند، برای نقش خود دچار دگرگونی فیزیکی چشمگیری شد و برای آموزش هنرهای رزمی به تایلند رفت. پس از اینکه جانوی کاپور به دلیل مسائل مربوط به تاریخ این پیشنهاد را رد کرد، آنانیا پاندای در مقابل دوراکوندا انتخاب شد. موسیقی متن فیلم توسط مانی شارما ساخته شده است. آهنگساز تانیشک باغچی نیز برای این فیلم قرارداد دارد. در سپتامبر 2021، بوکسور مایک تایسون برای یک بازیگر کوتاه مدت قرارداد امضا کرد، بنابراین اولین بازیگری خود را در سینمای هند انجام داد.

حقوق موسیقی به Sony Music India فروخته شده است. اولین تک آهنگ با عنوان “The Liger Hunt Theme” در 9 مه 2022 به مناسبت تولد ویجی دوراکوندا منتشر شد. دومین تک‌آهنگ با نام «اکدی پاکدی» در 11 جولای 2022 منتشر شد. سومین تک آهنگ با عنوان “Waat Laga Denge” که توسط ویجی دوراکوندا خوانده شد در 29 ژوئیه 2022 منتشر شد. چهارمین تک آهنگ با نام «عافات» در ۶ اوت ۲۰۲۲ منتشر شد. پنجمین تک‌آهنگ با عنوان “Coka 2.0” در 12 اوت 2022 منتشر شد.

فیلمبرداری در 20 ژانویه 2020 در بمبئی با عنوان آزمایشی Fighter آغاز شد. زمانی که تولید در مارس 2020 به دلیل همه‌گیری COVID-19 در هند متوقف شد، 40 روز فیلمبرداری کامل شد. فیلمبرداری در فوریه 2021 از سر گرفته شد. برنامه دوم در حیدرآباد فیلمبرداری شد. فیلمبرداری دوباره در آوریل 2021 به دلیل موج دوم قرنطینه COVID-19 به تعویق افتاد. بازیگران و خدمه فیلمبرداری را در سپتامبر 2021 از سر گرفتند. در نوامبر 2021، بازیگران و خدمه به لاس وگاس رفتند تا با مایک تایسون قسمت‌ها را فیلمبرداری کنند. فیلمبرداری در فوریه 2022 به پایان رسید.

زیرنویس فیلم Liger 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم هندی Liger 2022 در 25 اوت 2022 به زبان های هندی و تلوگو همراه با نسخه های دوبله شده به زبان های تامیل، مالایالام و کانادا منتشر شد. پیش از این در ژانویه 2021، تاریخ اکران فیلم 9 سپتامبر 2021 اعلام شد. تاریخ انتشار فعلی در دسامبر 2021 اعلام شد.  حقوق نمایش جهانی این فیلم 81 کرور بود که بالاترین رقم برای هر فیلم دوراکوندا است.

حقوق ماهواره ای این فیلم توسط شبکه استار ایندیا به دست آمده است، در حالی که حقوق دیجیتالی پخش جریانی توسط دیزنی + هاتستار به دست آمده است. این فیلم از 22 سپتامبر 2022 به صورت دیجیتالی در دیزنی + Hotstar به زبان تلوگو و نسخه‌های دوبله شده به زبان‌های تامیل، مالایایی و کانادا پخش شد.

Liger اغلب نقدهای منفی از منتقدان دریافت کرد. Neeshita Nyayapati از The Times Of India به این فیلم امتیاز 2 از 5 ستاره داد و نوشت: “طعنه آمیز است که از لیگر خواسته می شود چندین بار در فیلم تمرکز کند، اما خود فیلمنامه همان تمرکز را ندارد”. Janani K از India Today به این فیلم امتیاز 2 از 5 ستاره داد و نوشت: “Liger یک درام ورزشی پیچیده با داستانی کم رنگ است. به عبارت دیگر، Liger یک فرصت تلف شده است”. Arvind V از Pinkvilla به فیلم 2 از 5 ستاره داد و نوشت: “بازی ها در بهترین حالت ترکیبی هستند. ویجی دوراکوندا سنجیده و جدی است”. سونیل دضیا از نیوز 18 به این فیلم امتیاز 1.5 از 5 ستاره داد و نوشت: “لیگر آنقدر طولانی به نظر می رسد که در پایان احساس کردم چرا وارد این عافات شدم”. او همچنین اجرای دوراکوندا را تکراری و خسته کننده خواند. Sudhir Srinivasan از The New Indian Express به این فیلم 1.5 از 5 ستاره داد و آن را “تقابلی بین کریج و کلیشه” نامید. او افزود: «لگدها و مشت‌ها در Liger نوشته ضعیف پوری جاگاناد، به نظر می‌رسد به سمت ما باشد». یکی از منتقدان بالیوود هونگاما به این فیلم 1.5 از 5 ستاره داد و نوشت: “در مجموع، Liger به دلیل روایت احمقانه و عجیب و غریب و نگارش ضعیفش نمی تواند تاثیرگذار باشد. در گیشه، کار سختی برای جذب مخاطب خواهد داشت. به سینماها».

زیرنویس فیلم Liger 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم هندی Liger 2022شوبهرا گوپتا از ایندین اکسپرس به این فیلم 1 از 5 ستاره داد و نوشت: “هیچ چیز جدید یا تازه ای در مورد اجزای سازنده این Liger وجود ندارد. طرح داستان پر از انواع موقعیت های عجیب و غریب است و درمان این است. خسته».  Saibal Chatterjee از NDTV به این فیلم امتیاز 1 از 5 ستاره داد و نوشت: “Liger یک فیلم درهم و برهم است که هیکل جدید و اکشن ویجی دوراکوندا نمی تواند آن را نجات دهد”. سوکانیا ورما از سایت Rediff.com به این فیلم امتیاز 1 از 5 ستاره داد و نوشت: “شوخ طبعی و جاه طلبی های مضحک کارگردان پوری جاگاناد تضمین می کند که لایگر یک اردک مرده است”. سورش بیشنوی از سایت cinereveal.com به این فیلم امتیاز 1.5 از 5 ستاره داد و نوشت: “فیلم نمونه خوبی از رقص اکشن را ارائه می دهد، اما بازیگران، بازیگری و کارگردانی بسیار بیمار هستند” Stutee Ghosh از The Quint به فیلم 1 از 5 ستاره داد و فیلم را “ناامیدی از بخش های عظیم” نامید. Sanyukta Thakare از Mashable India به فیلم 0.5 از 5 ستاره داد و گفت: “0.5 برای طولانی ترین مونتاژ مبارزه ای است که من حتی دیده ام، همچنین تنها بخش خوبی از فیلم است.” Anna M.M. Vetticad از Firstpost به این فیلم امتیاز 0.1 از 5 ستاره داد و نوشت: «Liger از ویژگی‌های چسبندگی فیلم‌های پوری جاگاناد و زن‌ستیزی که ویجی دوراکوندا از زمانی که با آرجون ردی طلای باکس آفیس را کسب کرد، با افتخار در آستین‌های خود پوشیده است، سرریز می‌شود».

زیرنویس Liger 2022 - بلو سابتايتل

Sanjukta Sharma از Moneycontrol در بررسی خود خاطرنشان کرد: “Devarakonda یک بمب تستوسترون دارد اما در جعل هویت خود از معشوق یا جنگنده هیچ ثباتی ندارد. Liger نمونه ای از این است که چگونه بالیوود بزرگ می تواند فروش بلیط را احیا کند. این تلاش یک مورد گمشده از چنین ناامیدی است.” او افزود که فیلم فاقد هر گونه طرح، اجرا یا اکشن منسجمی است که قهرمان در حرکت آهسته را شامل نمی شود. شومینی سن از WION در بررسی خود خاطرنشان کرد: «تعداد زیادی از سکانس‌های اکشن بی‌معن، آهنگ‌های دلخواه و داستانی که منطق ندارد – «لایگر» مانند یک مصیبت است که باید پشت سر گذاشت». آدیتی چاوان از First India در نقد خود نوشت: “در مجموع، Liger یک فیلم آسینی با ارزش است که به عنوان اولین فیلم هندی ویجی عدالت را رعایت نمی کند.”

Liger در روز افتتاحیه خود 23.12 کرور در سراسر جهان از جمله 15.3 کرور از آندرا پرادش و تلانگانا، با سهم توزیع کننده 13.45 کرور روپیه شامل 2.56 کرور روپیه از بازار خارج از کشور به دست آورد. در روز دوم، 7.7 کرور روپیه در سراسر جهان، در روز سوم و چهارم به ترتیب 6.55 کرور و 5.24 کرور روپیه جمع آوری کرد. بنابراین در آخر هفته 35.44 کرور هند خالص و 48.5 کرور در سرتاسر جهان خالص جمع آوری کرد و در روز پنجم 1.5 کرور روپیه جمع آوری کرد.

لیگر در باکس آفیس ضعیف عمل کرد. Latha Srinivasan از Firstpost شکست فیلم را به تبلیغات بیش از حد تبلیغاتی و انتظارات مخاطب نسبت داد.  ابیمانیو ماتور که برای هندوستان تایمز می نویسد، اظهار داشت که این فیلم با انتخاب بازیگرانی از صنعت فیلم هندی برای ساختن یک موفقیت پان هندی خسته شده و شکست خورد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها