با ما همراه باشید

اخبار 52

داور با روح و روان بازیکنانم بازی کرد/ ولاسکو معرف کمپدلی است

منتشر شده

در

داور با روح و روان بازیکنانم بازی کرد/ ولاسکو معرف کمپدلی است

ایسنا/اصفهان سرمربی تیم والیبال زنان باریج اسانس کاشان با انتقاد از داوری بازی تیم‌اش و سایپا گفت: نتیجه ست چهارم را داور مشخص کرد، خطاهای مشخص، گرفته نشد و در امتیازات حساس ۳ مورد تکرار رالی «به جا» اعلام شد که همه بر علیه ما بود و با روح و روان بازیکنانم بازی شد.

فاطمه خمسه در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص بازی تیمش در مقابل سایپا با اعتراض به قضاوت داور مسابقه اظهار کرد: بازی بسیار خوب و با کیفیتی بود، نتیجه بازی به گونه‌ای بود که می‌توانست به ست پنجم کشیده شود، تیم ما در دو ست اول و دوم با توجه به ظرفیت و پتانسیلی که در تیم ما وجود دارد، آن‌گونه که توقع داشتم، نبود، اما در ست سوم عملکرد بسیار خوبی داشتیم و به ویژه در ست چهارم، تیم ما تیم برتر میدان بود؛ اما این داور بود که نتیجه این ست را تغییر داد.

وی افزود: در ست چهارم و در امتیازات حساس برابر ۲۳ و یا ۲۶ درحالی که امتیاز رالی به نفع ما بود، داور هیچی امتیازی به تیم ما نداد و تکرار رالی«به جا» را اعلام کرد که هر ۳ مورد به ضرر تیم ما بود چرا زمانی که نتیجه رالی به خوبی مشخص است داور باید دستور تکرار رالی را بدهد، در واقع ست چهارم را داوری از ما گرفت، ستی که می‌توانست با برتری ما و کشیده شدن بازی به ست پنجم ختم شود.

وی با اشاره به رقابت بین ۳ یا ۴ تیم بالای جدول در این فصل لیگ برتر اضافه کرد: از اواسط لیگ فکر می‌کنم چهره تیم‌های پلی‌آف مشخص شد و به ویژه ۳ تیمی که بیشتر مدعی هستند و نکته مثبت اینکه حتی همین ۳ تیم مدعی سطح کیفی خوبی نسبت به فصل گذشته دارند.

سرمربی تیم باریج اسانس کاشان با اشاره به این‌که برخی از مسابقات بانوان این فصل از آپارات پخش می‌شود، خاطرنشان کرد: اگر این داور بازی را دوباره ببیند، متوجه اتفاقات رخ داده خواهد شد، فکر می‌کنم داور این بازی نتوانست مدیریت خوبی داشته باشد، خطاهای مشخص گرفته نشد و امتیازاتی حساس تکرار رالی «به‌جا» اعلام شد که همه بر علیه ما بود و با روح و روان بازیکنان‌ام بازی شد و این خیلی بد است، فدراسیون باید در چیدمان داوری به خصوص برای بازی‌های مهم حساسیت و دقت بیشتری داشته باشد، چرا که باشگاه‌ها برای رسیدن به اهداف خود تلاش کرده و هزینه می‌کنند و درست نیست که داوری این گونه باشد.

خمسه تاکیدکرد: در بازی رفت نیز مشکلات داوری داشتیم و همین اتفاقات افتاد، نمی‌گویم دلیل باخت ما داوری بود، اما مزید بر علت بود. ما همیشه سعی کردیم حرمت داوران را نگه داریم و اعتراضی نداشته باشیم، اما بعد از هر سوت داور بازیکنان حریف به داوران می‌رفتند و فشار زیادی را به داور وارد می‌کردند. اگر باید این گونه امتیاز بگیریم ما هم از بازی‌های آینده چنین رفتاری خواهیم داشت و تغییر رویه می‌دهیم.

سرمربی تیم والیبال زنان باریج اسانس با اشاره به برگزاری مسابقات پلی‌آف گفت: پلی آف به تیم‌ها امید و انگیزه می‌دهد که تا آخرین لحظه برای رسیدن به هدف دست از تلاش برندارند و این فرصت را به آن‌ها می‌دهد که بتوانند اشتباهات مراحل قبل خود را جبران کنند و به نوعی هیجان لیگ را بالا می‌برد.

وی در خصوص بازی بعدی تیم‌اش در مقابل شهرداری ورامین گفت: تمام تیم‌ها برای ما قابل احترام هستند از جمله شهرداری ورامین، تیمی که با انگیزه کار می‌کند و مربیان خوبی دارد، جدای از تیم‌های مدعی، تیم‌هایی هستند که برای کسب تجربه بازیکنان جوانی که دارند به میدان می‌آیند تا در مقابل تیم‌های بزرگ و بازیکنان ملی پوش و با تجربه تیم‌های دیگر تجربه اندوزی کنند، این تیم‌ها با توجه به اینکه چیزی برای از دست دادن ندارند، سر خود را مقابل رقبا می‌گذارند. بازی مقابل چنین تیم‌هایی بسیار سخت است که امیدوارم بتوانیم نمایش خوبی در این بازی داشته باشیم.

وی حضور کمپدلی را به سود والیبال زنان ایران خواند و افزود: قطعا این حضور می‌تواند کمک بزرگی برای والیبال ما باشد. والیبال زنان ایران با چنین ظرفیت و پتانسیلی می‌تواند در آسیا حرف برای گفتن داشته باشد، اما باید برنامه‌ریزی منظم داشته باشیم.

خمسه گفت: تقویت تیم‌های پایه برای ما بسیار مهم است، باید بتوانیم در این رده‌ها از نظر فنی و فرهنگ‌سازی یک‌سری موضوعات اقدامات مفید و مثبت انجام دهیم، خوشحالم که این اتفاق برای تیم ملی رخ داد و یک مربی خوب و با دانش در راس هدایت تیم ملی قرار گرفت، گویا خولیو ولاسکو معرف این مربی بوده و باتوجه به کیفیت و اخلاقی که از ولاسکو سراغ داریم، بعید می‌دانیم مربی با رزومه ضعیف انتخاب کرده باشد و قطعاً مربی خوبی خواهد بود.

انتهای پیام

اخبار 52

بررسی طرح “تاسیس خانه تهران” روی میز شورا

منتشر شده

در

توسط

بررسی طرح "تاسیس خانه تهران" روی میز شورا

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از بررسی طرح تأسیس خانه تهران در جلسه فردا سه شنبه شورا خبر داد.

به گزارش ایسنا، علیرضا نادعلی با اشاره به برگزاری سی و هفتمین جلسه شورای شهر تهران در روز سه شنبه ( فردا) گفت:  این جلسه با بررسی طرح تأسیس خانه تهران و گزارش مشترک کمیسیون های برنامه و بودجه ، فرهنگی و اجتماعی برگزار خواهد شد.

 

نادعلی در ادامه افزود: همچنین انتخاب شش نفر نماینده شورا از شخصیت های صاحب نظر در حوزه های ماموریتی موضوع بند (چ) ذیل تبصره دوم مصوبه «اصلاحیه مصوبه اعطای نشان های شهروندی» نیز در این جلسه صورت خواهد گرفت.

 

در پایان نادعلی تاکید کرد: همچنین در این جلسه ۸ مورد پرونده پلاک ثبتی باغات تعیین تکلیف می‌شوند.

انتهای پیام

ادامه مطلب

اخبار 52

معاون رئیس جمهور: تداوم مسیر رشد و تعالی از شاهراه وحدت می‌گذرد

منتشر شده

در

توسط

 معاون رئیس جمهور: تداوم مسیر رشد و تعالی از شاهراه وحدت می‌گذرد
عکس آرشیوی است.

ایسنا/فارس معاون امور مجلس ریاست جمهوری با اشاره به بخشی از دستاوردهای انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف، تاکید کرد که ایران امروز در حوزه‌های گوناگون علمی، پژوهشی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی به هیچ عنوان قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست و تداوم مسیر رشد و تعالی از شاهراه وحدت و تقویت همدلی می‌گذرد.

حسینعلی امیری چهارشنبه در مراسم بزرگداشت ۲۲ بهمن در شیراز که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با حضور جمع زیادی از زنان و مردان انقلاب و حامی نظام اسلامی در میدان شهدا برگزار شد، گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی در ۴۲ سال گذشته هر کدام، گامهای بزرگی به سمت توسعه و پیشرفت کشور است.

او با اشاره به اینکه امروز و دیروز ایران را می‌توان در لابلای سطور نوشته‌های شخصیت‌های مختلف ایرانی و غیرایرانی جست و جو کرد، گفت: امروز شرکتهای دانش بنیان در ایران اقداماتی را پایه گذاری کرده و انجام میدهند که با کشورهای پیشرفته جهان برابری میکند.

امیری یکی از دستاوردهای انقلاب را امنیت در ابعاد مختلف برشمرد و این داشته را مدیون تلاشهای نیروهای مسلح، دستگاه های امنیتی و انتظامی دانست و تاکید کرد که توان ایران در این بخش بسیار فراتر از دوران قبل از انقلاب است.

معاون رئیس جمهوری با بیان اینکه در سالهای ابتدایی دولت تدبیر و امید، گامهای بلند و تاثیرگذاری در حوزه های مختلف به ویژه اقتصاد برداشته و رشد قابل توجهی حاصل شد، اقدامات نابخرادانه رئیس جمهور پیشین آمریکا و اعمال تحریم‌های ظالمانه و همه جانبه و دشمنی‌ها را عامل بروز مشکلات مختلف دانست.

امیری در عین حال گفت: علیرغم آن همه تحریمهای سخت و جنگ اقتصادی که دشمنان ایران اسلامی راه انداختند، این همه کار توسعه ای و عمرانی در کشور اجرایی شده است و هر هفته شاهده افتتاح طرحهای بزرگ و تاثیرگذار در ابعاد مختلف توسط رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت هستیم.

او با بیان اینکه بررسی وضعیت ایران پیش و بعد از انقلاب برای جوانان منجر به روشنگری خواهد شد، لزوم بیان و تاکید بر دستاوردهای بی شمار انقلاب اسلامی تاکید و اضافه کرد: این مقایسه برای طیف های مختلف انقلاب حائز اهمیت است و میتواند کمک شایانی به بیان  دستاوردهای انقلاب داشته باشد البته امام خمینی (ره) نیز با پشتیبانی مردم ایران توانست انقلاب را به پیروزی برساند.

امیری در عین حال یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب را برچیدن نظام سلطنتی دانست و گفت: در نظام سلطنتی مردم هیچ جایگاهی در تصمیم گیری های سیاسی نداشتند و اگر انتخاباتی در دوران قبل از انقلاب برگزار می شود صرفا انتصابات بود و رای مردم جایگاهی در تصمیم گیری های سیاسی نداشت.

امیری با بیان اینکه هیچ نظام سیاسی در جهان نیست که در سال اول استقرار انتخابات برگزار کند، انجام رفراندوم در روزهای پیروزی انقلاب را یکی از مهمترین دستاوردهای ماندگار دانست و گفت: پس از انقلاب اسلامی ایران شاهد بودیم که نسبت به برگزاری انتخابات اقدام شد تا دیدگاه مردم به عنوان اصلی‌ترین ملاک در تصمیم گیری های سیاسی لحاظ شود.

او بازگشت اقتدار به منطقه و بهبود وضعیت کشورهای اسلامی را بعد از پیروزی انقلاب یادآور و متذکر شد: پس از انقلاب، ایران دستاوردهای مختلفی نظیر استقلال سیاسی، آزادی و دمکراسی دینی را به ارمغان آورد؛ انقلاب اسلامی در ادبیات سیاسی جهان نیز نقش مهمی داشته و توانست جهان سیاسی را از دو قطبی بودن خارج و خود را به عنوان یکی از قطب های سیاسی در جهان معرفی کند.

وی با اشاره به اینکه ایجاد فرصتهای برابر آموزشی برای همه افراد جامعه از دستاوردهای انقلاب بوده است، گفت: برخی تصور کردند خارج شدن آمریکا از برجام موجب لطمه خوردن اقتصاد ایران خواهد شد اما فرامین مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و تعیین سیاستهای کلی اقتصادی، موجب جلوگیری از آسیب در این حوزه شد.

امیری اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی را موجب شکوفایی کشور دانست و تاکید کرد که علیرغم تمام تحریمها و فشارها، تنها در استان فارس 1146 پروژه با اعتباری بالغ بر 23 هزار میلیارد تومان، در این ایام به بهره برداری رسیده است.

معاون رئیس جمهور گفت: تا قبل از انقلاب در همین استان فارس تنها یک سد ساخته شده بود، حال آنکه روز گذشته در قالب طرحهای افتتاح شده به مناسبت دهه مبارک فجر، 2 سد در این استان به بهره برداری رسید.

او گفت: اگر انقلاب اسلامی تا الآن با صلابت و اقتدار به سمت آرمانهایش حرکت کرده به خاطر یکپارچگی و وحدت است؛ طی 42 سال گذشته در هر صحنه‌ای مردم با هم همدل و همراه بودند و با هم حرکت کردند و از عهده مشکلات برآمدند و حتی مشکلاتی که از بیرون تحمیل میشده را تحمل کرده اند.

معاون رئیس جمهوری با بیان اینکه برای توسعه بیشتر و فائق آمدن بر مشکلات، نیازمند تداوم و استحکام وحدت هستیم، گفت: میدانیم که مردم با مشکلات متعددی مواجه‌اند، منکر گرانیها و شرایطی که عمدتا ناشی از تحریمها بوده، نیستیم، اما برای فائق آمدن بر این مسائل، نیازمند همراهی و همدلی هستیم.

او با اشاره به اینکه فارس یکی از استانهای دارای ظرفیتهای متعددی‌ست که یک دهم این ظرفیتها را در کمتر استانی میتوان یافت، گفت: در این استان همه بسترها برای توسعه همه جانبه فراهم است.

امیری با قدردانی از نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز، آیت‌الله دژکام را محور وحدت در فارس معرفی و از استاندار این استان به عنوان شخصیتی کارشناس و پرتلاش یاد و دستگاه قضایی را به عنوان مجموعه‌ای همراه و همدل ارزیابی کرد و یادآور شد که نمایندگان مردم فارس در مجلس و فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولان امنیتی این استان هم همراهی و همدلی مطلوبی دارند.

معاون رئیس جمهوری تاکید کرد که با وجود ظرفیت‌های فارس و همدلی و همراهی و توانمندی مسئولان ارشد و دستگاه‌های مختلف، همه ابزارها برای توسعه و پیشرفت فراهم است و هیچ عذری از ما پذیرفته نیست.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

ادامه مطلب

اخبار 52

نعیم قاسم: روابط ما با تهران بر اساس مصلحت نیست

منتشر شده

در

توسط

نعیم قاسم: روابط ما با تهران بر اساس مصلحت نیست

معاون دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به اینکه حمایت از محور مقاومت حق ایران است تاکید کرد که روابط ایران و حزب الله بر اساس منافع نیست.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری العهد، رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لبنان سمیناری مجازی به مناسبت چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگزار کرد.

شیخ نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب الله لبنان که در این سمینار مشارکت کرد در سخنانی گفت: غنی سازی اورانیوم و حمایت از محور مقاومت در منطقه حق ایران است.

وی تاکید کرد: حزب الله به روابط خود با تهران افتخار می کند زیرا این روابط حزب الله را در دفاع از استقلال و آزادی سرزمین تقویت می کند.

معاون سید حسن نصرالله همچنین خاطرنشان کرد که ایران در مقابل روابط خود با حزب الله هیچ درخواستی از این حزب ندارد و این روابط بر اساس مصلحت و منافع نیست.

شیخ نعیم قاسم در بخشی از صحبت های خود گفت: ما سرزمین خود را آزاد کردیم و کرامت خود را بازگرداندیم و این نمونه از خدمات و حمایت های ایران است .

از سوی دیگر، عباس خامه یار، رایزن فرهنگی ایران در بیروت در این سمینار گفت: یکی از اهداف عالی جمهوری اسلامی ایران در زمینه سیاست خارجی، رهایی از تبعیت ابر قدرت ها است به ویژه اینکه در مرحله قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، ایران تابع آمریکا و قدرت های غربی بود.

وی تاکید کرد: تحلیلگران غرب بر این باورند که یکی از دلایل شکل گیری انقلاب اسلامی ایران استبداد حکومت وقت و تبعیت مطلق از بیگانگان است.

عباس خامه یار خاطرنشان کرد: استقلال ما در زمینه سیاست خارجی بسیار مهم است؛ منظور از استقلال در اینجا استقلال در تمامی زمینه ها از جمله سیاسی، نظامی و اقتصادی است.

منبع:ایسنا

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها