با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس مستند Bob Ballard: An Explorer’s Life 2020 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس مستند Bob Ballard: An Explorer’s Life 2020 جالب است که یک کاوشگر باشید. من اغلب تصور کرده‌ام که برای اولین انسان‌ها که از مرزهای جدید می‌گذرند، باید چگونه بوده باشد – و از اینکه همه مرزها ناپدید شده‌اند، تاسف خوردم. اما این تنها در صورتی است که تخیل نداشته باشید. هر مرزی که ما فتح می کنیم افق های جدیدی را به همراه دارد و خوشبختانه افرادی مانند باب بالارد را داریم که راه های خلاقانه ای برای کشف آنها پیدا می کنند. مستند جدیدی از Nat Geo، Bob Ballard: An Explorer’s Life، نگاهی به زندگی باب بالارد و دستاوردهای شگفت انگیز او دارد. این کتاب با کتاب جدیدی به نام «در اعماق: خاطرات مردی که تایتانیک را پیدا کرد» همراه است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/bob-ballard-an-explorers-life-2020/

Bob Ballard: An Explorer's Life (2020) - IMDb

زیرنویس مستند Bob Ballard: An Explorer’s Life 2020 در فهرست کوتاه افرادی که دوست دارم وقتی بزرگ شدم باشم، باب بالارد برجسته است. لاشه کشتی تایتانیک پیدا شد؟ بررسی. لاشه بیسمارک را کشف کردید؟ بررسی. لاشه PT 109 را پیدا کردید؟ بررسی. در دنبال کشف رمز و راز ناپدید شدن آملیا ارهارت هستید؟ بررسی. و اینها فقط نکات برجسته نکات برجسته هستند. بالارد کارهای بسیار بسیار بیشتری انجام داده است.

باب بالارد به عنوان یک کاشف به اثبات نظریه تکتونیک صفحات کمک کرد. او همچنین یکی از پیشگامان استفاده از زیردریایی های راه دور و حضور از راه دور برای اکتشافات زیر دریا بوده است – که نقش مهمی در کشف بقایای تایتانیک ایفا کرد. بالارد همچنین در کشف اشکال جدید حیات در منافذ هیدروترمال در کف اقیانوس نقش داشت.

همه این دستاوردهای شگفت انگیز زیر آب از بچه ای که در کانزاس بزرگ شده است. این ایالت محصور در خشکی است – و تقریباً تا جایی که می توانید از اقیانوس در هر جهتی در ایالات متحده برسید. من حتی مطمئن نیستم که آنها دریاچه هایی در کانزاس داشته باشند (شوخی می کنم)، و با این حال این مرد به یکی از مشهورترین اقیانوس شناسان جهان تبدیل شد.

او نزدیک به 160 سفر در اعماق دریا انجام داده است. در سال 2008 او کشتی خود را به نام E/V NAUTILUS خریداری کرد. این تحقیق تا حدی توسط دفتر اکتشاف اقیانوس NOAA تأمین می شود. علاوه بر فهرست بلندبالا از دستاوردهای شگفت‌انگیز، بالارد دارای افتخارات مختلفی از جمله مدال باشگاه کاوشگران، مدال نشنال جئوگرافیک هابارد و مدال وقف ملی برای علوم انسانی است.

Bob Ballard: An Explorer's Life full movie. Documentary film di Disney+  Hotstar.

زیرنویس Bob Ballard: An Explorer’s Life 2020 من باب بالارد را چند سال پیش در جشنواره Nat Geo Explorer در واشنگتن دی سی ملاقات کردم. او در آن زمان در مورد پیشرفت آنها در ردیابی اتفاقاتی که برای آملیا ارهارت رخ داد بسیار هیجان زده بود. هفته گذشته، دوباره با او چت کردم تا درباره مستند، کتاب، و کارهایی که او و تیمش انجام می دهند صحبت کنم.

باب توضیح داد که چگونه تصمیم گرفته است به طور سیستماتیک دنیای و کار خود را واگذار کند تا بتواند مدتی را صرف انجام کارهای دیگر کند. او این قطعات را از ژانویه گذشته در جای خود قرار داده بود و تصمیم گرفت که زمان خوبی برای نوشتن خاطراتش باشد. سپس همه‌گیری COVID-19 شروع شد و او متوجه شد که ناگهان زمان بسیار بیشتری از آنچه حتی پیش‌بینی می‌کرد داشته است. “من توانستم یک لیمو را بگیرم و آن را به لیموناد تبدیل کنم و بتوانم واقعاً روی کتاب و نمایش تمرکز کنم.”

Bob Ballard Exemplifies What's Possible With Technology And A Little  Imagination

«از آنجایی که من یک دانشمند هستم، طبیعتاً شروع کردم به کندوکاو در آن، و این کتاب مهم که توسط دو متخصص در نارساخوانی نوشته شده است. زن و شوهری به نام براک و فرنت ایدی کتاب مزیت نارساخوانی را نوشتند. و با داشتن این دو کلمه در کنار یکدیگر – هرگز نارساخوانی و مزیت را به عنوان یک صفت نمی بینید. و من کتاب را خواندم و گریه کردم – به معنای واقعی کلمه اشک روی صورتم سرازیر شد زیرا این کتاب مرا برایم توضیح داد.

باب بالارد زندگی شگفت انگیزی داشته و به اهدافی دست یافته است که اکثر مردم فقط رویای آنها را می بینند. هنوز چیزهای زیادی برای نسل بعدی “باب بالاردز” کشف نشده است. باب به من گفت 3.4 میلیون کشتی غرق شده در آنجا در زیر اقیانوس جایی در انتظار یافتن هستند.

باب بالارد: زندگی کاوشگر را در Nat Geo امشب (دوشنبه، 14 ژوئن) ساعت 22:00 شرقی / 9 شب مرکزی ببینید. همچنین می‌توانید درباره باب بالارد و تحقیقات در حال انجام از او و تیمش در nautiluslive.org، توییتر و فیسبوک اطلاعات بیشتری کسب کنید.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها