با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس مستند Days of Rage: the Rolling Stones’ Road to Altamont 2020

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس مستند Days of Rage: the Rolling Stones’ Road to Altamont 2020 در پایان دهه 1960، آمریکا فوران کرد. خوش بینی پر جنب و جوش تابستان عشق به شدت از بین رفته بود و خود فرهنگ جوانان مورد حمله قرار گرفت. در میان شورش‌ها، ترورها و جنگی که از کنترل خارج می‌شد، گروهی که به عنوان برجسته‌ترین صدای این دوره جدید ظاهر شد، رولینگ استونز بودند که خشم و ناامیدی نسلی را که در حال جنگ با تشکیلات بودند، تسخیر کردند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/days-of-rage-the-rolling-stones-road-to-altamont-2020/

Days of Rage: The Rolling Stones' Road to Altamont - YouTube

زیرنویس مستند Days of Rage: the Rolling Stones’ Road to Altamont 2020 در دسامبر 1969، گروه به سازماندهی یک کنسرت رایگان مهم با Grateful Dead در Altamont Speedway کمک کرد. این رویداد پر هرج و مرج و خشونت آمیز که به عنوان جشنی از آتش های مثبتی که هنوز در قلب ضدفرهنگ شعله ور است برنامه ریزی شده است، در عوض به عنوان آخرین میخ بر تابوت رویای دهه شصت در یادها می ماند. 50 سال بعد، “Days of Rage” استونز را در این دوران آشفته دنبال می کند، تا کنسرتی که به عنوان تاریک ترین روز راک شناخته شد.

Days of Rage: the Rolling Stones' Road to Altamont (2020) - IMDb

زیرنویس Days of Rage: the Rolling Stones’ Road to Altamont 2020 شامل فیلم‌هایی که قبلاً دیده نشده بود از جشنواره آلتامونت به‌علاوه گزارش‌های شاهدان عینی از رونی اشنایدر، تهیه‌کننده تور رولینگ استونز، که کنسرت‌های سال 1969 آن‌ها از جمله جشنواره آلتامونت را سازماندهی کرد. مدیر تور سام کاتلر که در خط مقدم آلتامونت حضور داشت.

Days of Rage: the Rolling Stones' Road to Altamont (2020) - IMDb

گرید مانکوویتز، عکاس استونز، که به شکل گیری تصویر پسر بد گروه کمک کرد. مایکل لیدون، خبرنگار آلتامونت، یکی از اولین روزنامه نگارانی که داستان این فاجعه را بازگو کرد. جوئل سلوین، نویسنده «آلتامونت: رولینگ استونز، فرشتگان جهنمی، و داستان درونی تاریک‌ترین روز راک»؛ کیت آلتام، نویسنده NME و روزنامه‌نگار رولینگ استونز؛ مورخ مشهور چارلز کایزر، نویسنده کتاب “1968 در آمریکا”؛ نویسنده موجو و نویسنده «رولینگ استونز: خارج از رکورد»، مارک پیترس. آنتونی دکورتیس، سردبیر مجله رولینگ استون. نایجل ویلیامسون از مجله Uncut و نویسنده «بزرگراه ساده: تاریخچه فرهنگی مردگان سپاسگزار»، پیتر ریچاردسون.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها