با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Memory Box 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Memory Box 2021 مانند همکاری‌های قبلی‌شان در سینما و گالری، این جدیدترین اثر از کارگردانان مشترک جوآنا حاجیتوماس و خلیل جوریگه (یک روز عالی، می‌خواهم ببینم) به میراث دردناک جنگ داخلی و مشکلات جاری سرزمینشان لبنان می‌پردازد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/memory-box-2021/

Memory Box (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Memory Box 2021 اما در حالی که Memory Box به شکل بازیگوشی رسانه‌های مختلف و بافت‌های فیلمی (فیلم 8 میلی‌متری و 16 میلی‌متری، عکس‌های ثابتی که تبدیل به انیمیشن‌های کوتاه و مواردی از این دست می‌شوند) را در داستان خود گنجانده است، مانند کارهای قبلی کارگردان‌های مشترک، در نهایت بسیار قابل دسترس است.

فیلم داستانی درباره سه نسل است که از طریق آسیب های شدید زندگی می کنند و از طرف دیگر بیرون می آیند، عمدتا دست نخورده. این یادداشت امیدوارکننده با درخشندگی واقعی طنین انداز می شود، زیرا آخرین تصاویر طلوع خورشید بر فراز بیروت را می گیرند، شهری که به شدت رام نشدنی در مرکز داستان قرار دارد و عملاً یکی دیگر از شخصیت های اینجاست.

Memory Box (2021) - IMDb

زیرنویس Memory Box 2021 این اکشن به درستی از امروز در مونترال شروع می شود، جایی که الکس نوجوان (پالوما واتیر) با مادرش مایا (ریم ترکی) و مادربزرگ تتا (کلمنس ساباگ) زندگی می کند. یک شب کریسمس برفی، جعبه‌ای عظیم از مجلات، دفترچه‌ها، نوارهای کاست و عکس‌ها از فرانسه می‌آیند، همه یادگاری‌هایی که مایا از بیروت برای دوستش لیزا در پاریس فرستاد، در حالی که جنگ داخلی لبنان در دهه 1980 در جریان بود. (برخی از مطالب در اصل متعلق به حاجی توماس است.)

الکس از ترس خاطرات دردناک و رازهای طولانی غوطه ور که ممکن است مطالب را فاش کند، توسط مادربزرگش و مایا از نگاه کردن به محتویات جعبه منع می شود. البته، مانند یکی از همسران ریش آبی در افسانه، او جلو می رود و شیرجه می زند. در نتیجه، او می آموزد که چگونه مایا نوجوان (با بازی منال عیسی در فلش بک ها) با والدینش درگیر شده است، وسواس زیادی نسبت به پسرها و قیافه خودش پیدا کرده، مهمانی می گیرد. و شادی را در زمانی تجربه کرد که نه تنها تلفن همراه یا واتس اپ وجود نداشت، بلکه جنگی با بمباران های مداوم و ایست های بازرسی تحت کنترل شبه نظامیان در جریان بود که اغلب مردم در آن کشته می شدند. (تقریباً فکر می کنید که هاجیتوماس و ژوریگه فیلم را به عنوان خدماتی به والدین معاصری ساخته اند که با نوجوانان ممتاز جهان اول که از مشکلات بی اهمیتی مانند وای فای ضعیف یا دسترسی لغو شده به ماشین شکایت دارند، سروکار دارند.)

Memory Box (2021) - IMDb

با جدیت تمام، این فیلمی است با مخزن عمیقی از همدلی برای همه شخصیت هایش. در حالی که قدیمی‌ترین نسل خود را بین انتظارات مرسوم گذشته و شدیدترین آسیب‌های زمانه می‌بینند، جوان‌ترین‌ها نیز به همان اندازه گیج و گم شده‌اند، دردشان کمتر واقعی نیست، حتی اگر دلایل آن کمتر دراماتیک به نظر برسد. این فیلم که با دقت دقیق ویرایش شده، بین دوره‌های زمانی به طرز ماهرانه‌ای به عقب و جلو می‌رود، به گونه‌ای که همیشه داستان را به جلو می‌برد، در حالی که بازی‌های فوق‌العاده از کل گروه، به‌ویژه Vauthier مراقب و عیسی خشن، لنگر فیلم است.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها