با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم The Story of Film: A New Generation 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم The Story of Film: A New Generation 2021 مارک کازینز، منتقد و سازنده فیلم مستند، با اپیزود دیگری از تاریخ جاه‌طلبانه شگفت‌انگیز سینمای خود، داستان فیلم، یک کلیپ-لحاف تکه‌کاری روشن، همراه با صداپیشگی بی‌نظیرش بازگشته است. این نمونه دیگری از رویکرد منحصربه‌فرد اوست: کازنز تقریباً در حد معاشرت آزاد یا حتی در خواب صحبت می‌کند (شاید برای وضعیت رویایی فیلم‌ها مناسب باشد) اما همچنین بسیار آگاه، شجاعانه بین‌المللی‌گرا و واقعاً آموزشی است. من هیچ وقت فیلم Cousins را تماشا نکرده ام بدون اینکه چیزی یاد بگیرم و در مورد چیزهایی که نمی دانستم کمی گشنه باشم.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-story-of-film-a-new-generation-2021/

The Story of Film: A New Generation Review - Cannes 2021 - HeyUGuys

زیرنویس فیلم The Story of Film: A New Generation 2021 با این اوصاف، سبک کازنز مستلزم عادت کردن به آن است – تقریباً مانند یک انتقاد فوق‌العاده بی‌گناه، با چشم‌های گشاد شده همراه با شگفتی از دنیای جدید شجاع سینما، میراندای فیلم‌ها. گاهی اوقات تفسیر کازنز به چیزهای زائد نزدیک می‌شود، و صرفاً آنچه را روی صفحه نمایش می‌دهد، توصیف می‌کند، اگرچه تقریباً همیشه بینش زیرکانه‌ای در آن وجود دارد: او بخش بزرگی از یک فیلم مسافرتی ترسناک در فیلم ترسناک روان‌شناختی آن دنبال می‌کند دیوید رابرت میچل دارد.

در واقع، کازنز به این دلیل که آنچه را که روی پرده نمایش داده می‌شود به‌عنوان واقعی می‌گیرد، و آنچه را که به‌عنوان مقاصد دقیق فیلم‌ساز می‌داند از آنچه می‌بیند، رونویسی می‌کند، لحظه‌به‌لحظه، جایی که نوع دیگری از منتقد می‌خواهد ساختارشکنی کند، تلاش می‌کند تا از طریق آن ببیند، قابل توجه است. و از تصویر گذشته دیدن کنید تا معانی دیگر را بیابید. این واقعاً سبک کازنز نیست و در یک عرصه انتقادی که همه افراد بدبین و کنایه‌گر هستند، کازنز قلب خود را در آستین خود می‌بندد.

هدف این فیلم این است که به این موضوع بپردازیم که در حال حاضر با سینمای قرن بیست و یکم در کجا هستیم: چه چیزی تغییر کرده است؟ Cousins ​​با صدای بلند درباره فناوری دوربین دیجیتال و انواع جدیدی از فیلم‌هایی که این امکان را فراهم کرده است شگفت‌زده می‌شود: فیلم‌هایی که در آیفون فیلم‌برداری شده و با نسل جدیدی از فناوری دسکتاپ مقرون‌به‌صرفه ویرایش شده‌اند. دنیای یوتیوب، بازی‌ها و نمای خیابان گوگل، حس سینما را در مورد اینکه چقدر سریع می‌توان جهان را در بر گرفت، با چه سرعتی می‌توان تصاویر را پیدا کرد و منتشر کرد، افزایش می‌دهد. و سینما باید با سرعت و اشتهای تازه‌ای به جهان پاسخ می‌دهد.

Celebration of looking ... The Story of Film: A New Generation.

زیرنویس The Story of Film: A New Generation 2021 اما همیشه مجبور بوده‌ایم، و مشخص کردن یا خلاصه کردن دقیقاً آنچه این فیلم در مورد چگونگی تغییر فیلم می‌گوید دشوار است. (کازینز در واقع خود را به کلیپ های قرن بیست و یکم محدود نمی کند و این تفاوت چندانی با فیلم های قبلی او ندارد.) شاید موضوع خود مبهم باشد.

به طرز عجیبی، کازنز در مورد چیزی که به درستی یا نادرست تصور می‌شود تهدید بزرگی برای سینما محسوب می‌شود، کم می‌گوید: سرویس‌های پخش نتفلیکس، آمازون و غیره. دو تجربه شکست خورده بزرگ قرن جدید در سینما: احیای سه بعدی، که قرار بود اینجا بماند، اما اکنون بی سر و صدا بدون اینکه کسی حرفی بزند، کنار گذاشته شده است، و دست زدن به High Frame.
نرخ (48 فریم در ثانیه)، که توسط پیتر جکسون و انگ لی استفاده شده است، و قادر به ارائه جزئیات خیره کننده است، اما همچنین می تواند همه چیز را بدون غنا و چگالی فیلم، شبیه به ویدیوهای معمولی کند. این نیز به نظر می رسد بی سر و صدا رها شده است.

Author and filmmaker Mark Cousins' The Story of Film: A New Generation  comes to the big screen December 2021 - Pavilion Books

چیزی که در داستان فیلم نشاط آور است این است که هر کلیپ جدید، هر نظر جدید، تمرینی است برای بازگشت به اصول، تمرینی برای نگاه کردن، و نگاه کردن دوباره و سخت تر نگاه کردن – چیزی که وقتی احساس می کنیم در حال حاضر هستیم، حتی سخت تر می شود. غرق شدن در محتوا و تمرکز او بر مستندهای سیاسی فعال نیز نشاط آور است. این یک جشن بی شرمانه از سینما به عنوان یک هنر است: پسرعموها یک زیبایی شناس است.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها