با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس مستند Lioness: The Nicola Adams Story 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس مستند Lioness: The Nicola Adams Story 2021 زندگی شگفت انگیز نیکولا آدامز در فیلم Lioness از Prime Video: The Nicola Adams Story به چشم می خورد. این به دنبال تربیت او در لیدز برای تبدیل شدن به یک قهرمان بوکس المپیک در سال‌های 2012 و 2016 است، سپس به شخصیت رسانه‌ای که امروز تبدیل شده است – از جمله اینکه بخشی از اولین زوج LGBTQ+ در Strictly Come Dancing در سال 2020 است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/lioness-the-nicola-adams-story-2021/

Lioness: The Nicola Adams Story | Official Trailer | Prime Video - YouTube

زیرنویس مستند Lioness: The Nicola Adams Story 2021 این فیلم زندگی‌نامه‌ای بدون ممنوعیت، – که نام مستعار نیکولا، “شیر زن” در رینگ گرفته شده است – به پرایم ویدئو می‌آید و نیکولا در تمام مراحل این پروسه شرکت داشت.

مارتین بک لاند، رئیس محتوای UK Prime Video گفت: “نیکولا یک پیشگام است و داستان او داستانی است که الهام بخش مخاطبان با هر پیشینه ای است. شیر: داستان نیکولا آدامز زندگی نیکولا را در مبارزه با رقبای سرسخت، تعصبات، و ناملایمات و او بررسی می کند. ما نمی توانیم از به اشتراک گذاشتن داستان او و انعطاف پذیری بی حد و حصر و خوش بینی او با مشتریان Amazon Prime Video خوشحال باشیم.”

بنابراین در اینجا همه چیزهایی است که شما باید در مورد مستند تکی Lioness: The Nicola Adams Story از Prime Video بدانید و آنچه نیکولا در یک مصاحبه بسیار صریح برای ما فاش کرد …

بله، اکنون یک تریلر برای Lioness: The Nicola Adams Story منتشر شده است که نشان می دهد چه چیزهایی را می توانیم در مورد زندگی بوکسور قهرمان المپیک، نیکولا آدامز و مبارزاتی که او برای رسیدن به آنجا با آن مواجه شد، بدانیم.

نیکولا که اکنون از این ورزش بازنشسته شده بود، در لندن 2012 طلا گرفت، اولین باری که زنان اجازه داشتند در بازی های المپیک در بوکس شرکت کنند و سپس چهار سال بعد در ریو همین کار را کرد. او همچنین اولین دگرباش جنسی بود که برنده طلای بوکس المپیک شد. سال گذشته، او بخشی از اولین جفت همجنس‌گرایان در برنامه Strictly Come Dancing با رقصنده کاتیا جونز شد و او و شریک زندگی‌اش الا بیگ نیز از مدافعان قدرتمند جامعه LGBTQ+ هستند.

نیکولا آدامز به ما گفت: “می دانستم که داستان من الهام بخش کسی خواهد بود. وقتی جوان تر بودم، تصمیم گرفتم فیلم اولین مبارزه ام را از رسانه ها دور نگه دارم، زیرا می دانستم که قرار است روزی آن را در فیلمی قرار دهم… فیلمبرداری احساس شد. مانند درمان، دوران کودکی‌ام و همه چیزهایی را که برای رسیدن به جایگاهم لازم بود دوباره مرور می‌کردم. بازگشت به کسب مدال طلا در المپیک 2012، همه در فاصله دو سال.

Lioness The Nicola Adams Story | Watch Full Documentary Online

زیرنویس Lioness: The Nicola Adams Story 2021 نحوه تربیت سخت نیکولا در لیدز، بریتانیا و لحظه ای که او اولین مبارزه خود را در سن 13 سالگی جنگید (و برنده شد) تا قهرمان المپیک المپیک و همچنین یک چهره ورزشی نادر ورزشی LGBT شد، نشان می دهد. همچنین قرار است در این فیلم خود نیکولا برداشتی منحصر به فرد و صمیمی از موفقیت ها و مبارزات خود در داخل و خارج از بوکس ارائه دهد.

نیکولا آدامز به ما گفت: “من می‌خواستم الهام بخش نسل بعدی باشم و آنها را به خود باور داشته باشند. من از یک شهرک شورایی در لیدز، از یک خانواده تک والدی آمده‌ام. می‌خواهم به بچه‌ها نشان دهم که اگر سخت کار کنند و تلاش کنند، می‌توانند به هر چیزی دست پیدا کنند. که هیچ چیز غیرممکن نیست شما فقط یک بار زندگی می کنید، پس اولین قدم را بردارید و آن را دنبال کنید اجازه ندهید چیزی شما را عقب نگه دارد.

“فکر می‌کردم باز کردن آن در مقابل دوربین آسان خواهد بود، اما بعد، وقتی شروع کردم به صحبت کردن در مورد همه چیز، تمام احساسات و خاطرات قدیمی را که فراموش کرده بودم به ذهنم خطور کرد. شما در حال زندگی کردن همه چیزهایی هستید که برای رسیدن به آن گذرانده اید. جایی که امروز هستید، مثل این بود که دوره درمانی را پشت سر گذاشته باشید.

“بزرگ شدن با خانواده ام و همچنین آسیب دیدگی کمرم [نیکولا در سال 2009 پس از سقوط از پله ها مهره اش را شکست]. این سخت ترین نقطه در زندگی حرفه ای من بود. من سه ماه در بستر بودم. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که دروغ بگویید. آنجا و از نظر جسمی و روحی سخت بود.

“بوکس به من این شانس را داد که به جهان سفر کنم، مکان ها و فرهنگ های مختلف را ببینم. چشمانم را باز کرد و درهای جدیدی را باز کرد. اما همه چیز می توانست واقعاً متفاوت باشد، به خصوص جایی که من بزرگ شدم. می توانستم درگیر جنایت باشم. وقتی بوکس را پیدا کردم خوشحالم، اما احساس می‌کنم عزم و اراده دارم که هر کاری انجام داده‌ام، می‌خواهم بهترین باشم. هنوز هم موفق می‌شوم. شعار من این است: “به من بگو نمی توانم، و به همین دلیل است که خواهم کرد!

المپیک 2012 لندن غرور آفرین ترین دستاورد من بود. کسب مدال طلا و ایجاد تاریخ در کشور خود، این چیزی است که هر ورزشکاری رویای آن را دارد. این غیر واقعی بود.”

Lioness The Nicola Adams Story | Watch Full Documentary Online

نیکولا آدامز به ما گفت: “حرفه بازیگری من برای من آینده است! من اکنون روی آن کار می کنم و مربیگری می کنم. بازیگری همیشه یکی از علایق من در کنار بوکس بود، اما وقتی مدال طلای المپیک را گرفتم، بوکس کار را به دست گرفت. حالا که من من بازنشسته شده ام، می توانم روی بازیگری تمرکز کنم. من در مورد آینده هیجان زده هستم و می توانم از مرزهایم عبور کنم و چیزهای جدیدی را تجربه کنم. دوست دارم یک قهرمان اکشن باشم و بدلکاری انجام دهم! من عاشق فیلم های مارول هستم و دوست دارم عاشق حضور در [درام فانتزی ویدیوی نخست] خدایان آمریکایی هستم. شخصیت ها شبیه انسان های معمولی به نظر می رسند اما قدرت های ویژه ای دارند. این واقعا عالی و عالی است.

“من واقعاً به رقصیدن ادامه ندادم، خیلی سرم شلوغ بود! اما کمی Strictly را تماشا کردم. یوهانس رادبه و جان وایت با رقص دزدان دریایی کارائیب فوق العاده بودند!”

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها