با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم A Certain Kind of Silence 2019 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم A Certain Kind of Silence 2019 یک زن جوان ناخواسته به گروهی شیطانی شبیه به فرقه کشیده می‌شود در «نوع خاصی از سکوت»، اولین فیلم نویسنده و کارگردان اهل چک، میخال هوگناور. این تریلر روان‌شناختی با ترکیب زیبا با الهام از رویدادهای واقعی، برخی از حس‌های ترسناک خانگی و وحشتناک The Handmaid’s Tale یا Rosemary’s Baby را در مکان‌هایی دارد. پس از اولین نمایش جهانی خود در زمین چمن خانگی در کارلووی واری این هفته، محصول مشترک چک، هلند و لتونی هوگناور که ظاهری براق دارد، باید از جشنواره ای سالم برخوردار باشد و پس از آن شاهد نمایش خوبی در اکشن تئاتری باشد. چشم انداز تجاری با عناصر داستانی ژانر پسند و عمدتاً گفتگوهای انگلیسی زبان تقویت می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/a-certain-kind-of-silence-2019/

A Certain Kind of Silence (2019) - IMDb

زیرنویس فیلم A Certain Kind of Silence 2019 نوع خاصی از سکوت با میا (Eliska Krenkova) اهل پراگ آغاز می شود که به خانه ای مجلل در حومه شهر در یک شهر اروپایی غیر خاص می رسد تا کار جدید خود را به عنوان یک au pair آغاز کند. این خانه یک قلعه مینیمالیستی بکر است که به زیبایی در سایه های آبرنگ پاستلی به پایان رسیده است و ظرافت سرد آن توسط صاحبان بی عیب و نقص آن منعکس شده است. کارفرمایان میا که صرفاً به عنوان مادر (مونیک هندریککس) و پدر (رولند فرنهات) شناخته می‌شوند، مشخص می‌کنند که او در محاکمه موقت است و چشم‌انداز آینده او به رابطه خوب او با پسر 10 ساله‌شان، سباستین (جاکوب جوت) بستگی دارد. .

خیلی زود، مادر و پدر شروع به تضعیف و از بین بردن میا به روش‌های ظریف روانی می‌کنند. آنها به طور معمول به حریم خصوصی او حمله می کنند و به رژیم غذایی، زندگی اجتماعی و ارتباطات او با دنیای خارج علاقه زیادی نشان می دهند. میا که در ابتدا همکاری داشت، در نهایت شورش می‌کند که مجبور می‌شود سباستین را تحت ضرب و شتم آیینی قرار دهد، ظاهراً برای نظم عمومی و نه مجازات خاص. اما به عنوان یک غریبه در سرزمینی غریب، از خانواده جدا شده و تهدید می شود که در صورت اعتراض، شغل خود را از دست خواهد داد، دفاع او به زودی شروع به ضعیف شدن می کند. زندگی او به نوعی آزمایش 24 ساعته میلگرام تبدیل می شود که در آن اطاعت بی چون و چرا از قدرت بر اخلاق شخصی ارجحیت دارد. یک تسلیم اخلاقی که البته به مکان‌های بسیار تاریکی منتهی می‌شود.

Review: A Certain Kind of Silence - Cineuropa

زیرنویس A Certain Kind of Silence 2019 با پالت رنگی شیک Scandi خاموش، پورن معماری پرزحمت کادربندی شده و امتیاز تقریباً ناخودآگاه مبتنی بر هواپیماهای بدون سرنشین، یک تجربه زیباشناختی فوق‌العاده است. اگرچه برخی از دیالوگ‌های انگلیسی زبان کمی ترجمه‌شده به نظر می‌رسند، اما محیط وهم‌آمیز بدون مکان، وزن عاطفی بیشتری به احساس دررفتگی میا می‌افزاید، با بازیگران هلندی که در شهری بی‌نام انگلیسی و آلمانی صحبت می‌کنند که در واقع ریگا، پایتخت لتونی است. . هوگناور با دقت پزشکی قانونی، تعلیق آهسته‌سوزی می‌سازد، و از ترس‌های پرش و اوج دراماتیک فیلم‌های ترسناک معمولی‌تر اجتناب می‌کند. با این حال، پایان نادیده گرفته او هنوز هم مشتی هولناک است و به جنایات وحشتناک خارج از صفحه نمایش اشاره می کند.

A Certain Kind of Silence (2019)

هوگناور بزرگ‌ترین تغییر خود را برای تیتراژ پایانی ذخیره می‌کند، جایی که شرح‌های روی صفحه داستان واقعی پشت «نوع خاصی از سکوت» را نشان می‌دهد. در اینجا خبری از اسپویلر نیست، اما این تغییر دوری از فانتزی دیستوپیایی ممکن است برخی از طرفداران ژانر را که آزادی تخیلی تفسیر تمثیلی گسترده تر را ترجیح می دهند، آزار دهد. بقیه ما به سراغ موتورهای جستجوی خود می‌رویم تا واقعیت را از ساختگی جدا کنیم، اما متوجه می‌شویم که تعداد بسیار زیادی از وقایع وحشتناکی که در اینجا به تصویر کشیده شده‌اند، واقعاً در زندگی واقعی اتفاق افتاده‌اند.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها