با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم A Christmas Carol 2020 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم A Christmas Carol 2020 از ژاکی و دیوید موریس، دو برادر و خواهری که مستند معتبر نوریف در سال 2018 را برای ما آورده اند، این اقتباس مبتنی بر رقص از یک کلاسیک است. لازم نیست افراد بی فرهنگ که در طول فیلم فندق شکن به خواب می روند، به تعویق بیفتند: خانواده موریس رقص معاصر را با داستان جاودانه دیکنز ترکیب کرده اند تا تجربه ای جذاب و تکان دهنده را خلق کنند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/a-christmas-carol-2020/

A Christmas Carol Featurette (2021) - Martin Freeman, Carey Mulligan -  YouTube

زیرنویس فیلم A Christmas Carol 2020 در یک خانه دنج خانوادگی ویکتوریایی، بچه ها یک نمایش کاغذی از داستان اسکروج را اجرا کردند. هنگامی که مادربزرگ (سیان فیلیپس) شروع به روایت کردن می کند، تئاتر آنها جان می گیرد و هر شخصیت توسط یک رقصنده اجرا می شود و توسط یک بازیگر صداگذاری می شود. اسکروج اثر سایمون راسل بیل به عنوان یک مرد جوان توسط جاکوب فراناسوویچ و در نقش پیرمرد توسط مایکل نون تجسم می‌یابد، در حالی که دانیل کالویا صدایی برای Ghost of Christmas Present به کارگردانی مایکی بواتنگ ارائه می‌کند.

Usual and unusually faithful to Dickens ... A Christmas Carol.

زیرنویس A Christmas Carol 2020 رمان 1843 دیکنز باید یکی از اقتباس‌شده‌ترین آثار تمام دوران باشد و نسخه‌های متعدد صفحه‌نمایش – از ماپت‌های عجیب و غریب گرفته تا آلستر سیم در لباس خواب و دوران طمع-خوبی اسکروگ – به این معنی است که می‌توان با آن آشنا شد. طرح بدون اینکه هرگز درک عمیق تری از مضامین آن به دست آورد. ترکیب رسانه‌ها در این سرود کریسمس – رقص، تئاتر، سینمای صامت، نمایش رادیویی، حتی کلاژ – به آن اجازه می‌دهد هر دو به طور غیرعادی به متن اصلی دیکنز وفادار باشد.

A Christmas Carol (2020) - IMDb

ما پیش‌زمینه‌ای را دریافت می‌کنیم که اغلب حذف می‌شود که انسان را به بخیل تبدیل می‌کند، همراه با انتقادی کوبنده از سرمایه‌داری در ظالمانه‌ترین حالتش. (جملاتی مانند «اگر دوست داشت بمیرد، بهتر است این کار را بکند و جمعیت مازاد را کاهش دهد» را می‌توان مستقیماً از بحث غذای رایگان اخیر پارلمان حذف کرد.) به یک دلیل کلاسیک است: هیچ‌کس بهتر از این نیست. دیکنز برای برانگیختن احساسات مخلوط کریسمس ویکتوریایی، و دیگر کریسمس کریسمس وجود ندارد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها