با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم A Dose of Happiness 2019 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم A Dose of Happiness 2019 بزرگترین گردهمایی فیلم داخلی بلغارستان، جشنواره فیلم گلدن رز، امسال دو سورپرایز بسیار دلپذیر را ارائه کرد: دو فیلم اول کاملاً مستقل که توسط بازیگران ساخته شد. یکی از آنها فیلم Till the Final Caprice اثر ایوان یوروکوف و دیگری A Dose of Happiness اثر یانا تیتووا است که در واقع هیئت داوران به رهبری دو کارگردان بلغاری کریستینا گروزوا و پتار والچانوف را مجذوب خود کرد و آنها را متقاعد کرد که بهترین فیلم اول را به آن اهدا کنند. جایزه. فیلمی کاربردی و ساده، یک دوز شادی موفق می شود در کانون توجهات به اعتیاد به مواد مخدر بتابد، موضوعی که به ندرت در اروپای شرقی به طور عمومی مورد بحث قرار می گیرد، اگرچه تعداد معتادان سال به سال در حال افزایش است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/a-dose-of-happiness-2019/

A Dose of Happiness Soundtrack Tracklist | A Dose of Happiness (2019) -  YouTube

زیرنویس فیلم A Dose of Happiness 2019 این فیلم بر اساس کتاب زندگی‌نامه‌ای Fall and Salvation نوشته روزنامه‌نگار Vessela Toteva، هشت سال مبارزه شخصی با اعتیاد به هروئین و متادون را بررسی می‌کند. ما وسلا (با بازی والنتینا کارولوا، دختر توتوا در زندگی واقعی) را از همان ابتدا ملاقات می کنیم، جایی که او به عنوان یک مادر بسیار جوان، اشتیاق تازه یافته شوهرش (الکساندار الکسیف) به زندگی مسیحی را رد می کند و تبدیل به یک دختر مهمانی می شود. چند سیگار با بوی خنده دار بعد، وسلا یک روز صبح خود را در ترک دردناک می بیند، تنها راه حل او ادامه استفاده از داروهای قوی تر و قوی تر است.

A Dose of Happiness هیچ زمینه جدیدی را در سینمای بلغارستان ایجاد نمی کند، اما صداقت و همدلی چشمگیری را ارائه می دهد که ممکن است مخاطب را خلع سلاح کند. به نظر می رسد این فیلم برای تبدیل شدن به یک غذای هشدار دهنده به ویژه برای بینندگان جوان طراحی شده است، زیرا نشان می دهد که چقدر راحت می توانیم معتاد شویم و مبارزه با اعتیاد چقدر سخت است. ما می توانیم به راحتی تصور کنیم که این ویژگی در مدارس متوسطه و دانشگاه ها بررسی شود، بحثی را در مورد اعتیاد باز کند و همچنین پیام بسیار مهمی را منتقل کند: این که رستگاری ممکن است.

A Dose of Happiness (2019) - IMDb

زیرنویس A Dose of Happiness 2019 تیتووا که فیلمنامه را نیز نوشته است، شخصیت های مختلفی را احاطه کرده است که برخی از آنها فرشتگان نگهبان و برخی شیاطین وسوسه کننده هستند. در میان آنها جورو (دیمیتر نیکولوف همیشه تأثیرگذار) است، مرد جوانی که بخشی از همراهان وسلا از مصرف کنندگان مواد مخدر است و به مخاطب نشان می دهد که چقدر آسان است که مجذوب دنیایی خاص شوید، هنجارهای اجتماعی را کنار بگذارید و به دوز بعدی شادی شما تسلیم شوید.

درام تقریباً واقعی تأثیرات اعتیاد را بر زندگی فرد نشان می دهد. این واقعیت که وسلا یک دختر بسیار خردسال به نام والنتینا دارد (با بازی آیا الکسیف، سوفیا بوریسووا و استلا بوریسووا در سنین مختلف)، در زمینه‌سازی اعتیاد بسیار کارآمد است: چگونه می‌توان چنین دختر کاملی داشت و در عین حال وسواس داشت که کجا کجاست. اصلاح بعدی از طرف می آید؟ تیتووا از چند صحنه دلخراش استفاده می‌کند – برای مثال، صحنه‌ای که در آن وسلا در صندلی جلوی ماشین به خود هروئین تزریق می‌کند در حالی که از والنتینا که روی صندلی عقب است می‌خواهد چشمانش را بسته نگه دارد. دختر جوان چشمانش را باز می کند، نگاه می کند که مادرش در حالی که هروئین در رگ هایش می گذرد به یک غول تبدیل می شود و سپس اشک روی گونه هایش جاری می شود.

Review: A Dose of Happiness - Cineuropa

با کمک دکتر مارتین بالکانسکی، تیتووا از چند تکنیک، از جمله PoV استفاده می‌کند تا به مخاطب نشان دهد که یک معتاد به مواد مخدر، چه قبل و چه بعد از مصرف، جهان را چگونه می‌بیند. شخصیت‌های کابوس‌وار در زوایای ناراحت‌کننده و با استفاده از رنگ‌های زنده عکس‌برداری می‌شوند، در حالی که زمان به عنصر مهم داستان تبدیل می‌شود و نشان می‌دهد که چگونه معتاد به تدریج به ورطه می‌لغزد، روابط را از بین می‌برد و به اعضای نزدیک خانواده خیانت می‌کند. یافتن راه کارآمدتر و ساده تر برای منصرف کردن یک نوجوان از مصرف مواد، دشوار است.

A Dose of Happiness به طور مستقل توسط استودیوی No Blink بلغارستان تولید شد و توسط دیگر گروه‌های بلغاری bTV Studios، Brod Film، B2Y و Dream Team Films و بریتانیایی Reason8 تولید شد. ده ها شرکت و مشارکت کنندگان خصوصی از تولید حمایت کردند.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها