با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Aaraattu 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Aaraattu 2022 یک فیلم اکشن هندی به زبان مالایایی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی B. Unnikrishnan و نویسندگی Udaykrishna است. در این فیلم مهنال با شرادا سرینات، راماچاندرا راجو، صدیق، ویجایاراغاوان، سایکومار و ندومودی ونو در نقش‌های فرعی بازی می‌کنند. راهول راج آهنگ‌های اصلی و موسیقی پس‌زمینه فیلم را ساخت.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/aaraattu-2022/

Aaraattu (2022) | Aaraattu Malayalam Movie | Movie Reviews, Showtimes |  nowrunning

زیرنویس فیلم Aaraattu 2022 عکاسی اصلی در 23 نوامبر 2020 در منطقه پالکد آغاز شد.[2] فیلمبرداری در مارس 2021 به پایان رسید. Aaraattu در 18 فوریه 2022 اکران شد. این فیلم با نقدهای منفی منتقدان مواجه شد اما فیلم موفقیت متوسطی در باکس آفیس اعلام کرد.

Aaraattu در یک روستای Palakkad، جایی که مردم از طریق کسب خودکفایی از طریق سرمایه‌گذاری‌های کشاورزی متعدد، از سیل‌های سال 2018 بهبود می‌یابند. چهار جوان و یک فرد مسن در هنگام سیل به روستا می آیند و به روستا کمک می کنند و گروه تصمیم می گیرند در روستا بمانند. آنها اکثریت کشاورزی را در اختیار می گیرند و یک آشرام برای یوگا و تمرینات معنوی راه اندازی می کنند.

با دستور جدید دولت ایالتی مبنی بر تبدیل هر قطعه خالی و بلااستفاده به زمین کشاورزی، روستاییان به همراه افسر بخش درآمد (RDO) Anjali از ثروتمندترین مرد روستا، Edathala Mathai درخواست می کنند که زمین 18 هکتاری خود را بدهد. به دولت برای جلوگیری از از دست دادن زمین و ایجاد یک شهرک با تغییر طبقه بندی زمین، او تصمیم می گیرد ملک خود را به Neyyattinkara Gopan که قصد دارد زمین را تحت عنوان پرورش ماهی تسطیح کند، اجاره دهد.

با این حال، بعداً مشخص شد که او در واقع طرفدار روستاییان است. علاوه بر این، گوپان همچنین به نظر می‌رسد انگیزه‌ای پنهان در پشت دیدارش از مادالاکوتو دارد. سپس داستان گوپان را دنبال می کند که برنامه واقعی خود را برآورده می کند.

Aaraattu (2022) - IMDb

زیرنویس Aaraattu 2022 در ماه مه 2020، کارگردان B. Unnikrishnan تصویری از او در حال ملاقات با فیلمنامه نویس Udaykrishna، فیلمبردار Jomon T. John، تدوینگر Shameer Muhammed و برخی از خدمه فنی برای فاش کردن اینکه آنها در حال پیش تولید یک فیلم در بحبوحه COVID-19 هستند به اشتراک گذاشت. -19 قرنطینه در هند.

در ماه اکتبر، مشخص شد که مهنل در این فیلم که داستانی روستایی دارد، نقش اول را بازی می کند و در آن نقش یک روستایی را بازی می کند. گفته می‌شود که فیلم‌برداری در اواسط نوامبر و پس از پایان موهنلال فیلمبرداری Drishyam 2 آغاز می‌شود. این فیلم نشان دهنده اولین همکاری بین Unnikrishnan و Udaykrishna است. Unnikrishnan گفت که او، Mohanlal و Udaykrishnan در ابتدا روی پروژه دیگری با موضوعی تاریک کار می کردند. بحث نهایی آن قبل از فیلمبرداری Drishyam 2 در جریان بود، اما با افزایش موارد COVID-19، فیلمبرداری فیلم در آن زمان تقریبا غیرممکن شد که نیاز به فیلمبرداری در چندین مکان داشت. سپس مهنل پیشنهاد کرد که بر روی یک “نوع فیلم جشن” کار کنند تا تغییری در برابر افزایش تعداد فیلم‌های تیره‌تر تولید شده در آن زمان انجام شود و اودایکریشنا داستانی را توسعه داد که به Aaraattu شکل گرفت.

Unnikrishnan گفت که آنها بودجه 18 کرور روپیه تخمین می زنند که 30 لک روپیه برای اقدامات احتیاطی کووید-19 اختصاص داده می شود و فیلم بر اساس استانداردهای همه گیر کووید-19 گروهی بزرگتر از حد معمول خواهد داشت که فیلمبرداری آن 60 روز طول می کشد. بازیگران و خدمه موافقت کردند با توجه به بحران COVID-19 با دستمزد کاهش یافته کار کنند. Unnikrishnan گفت که در یک سناریوی معمولی فیلم 30 کرور هزینه داشت.  عنوان فیلم در نوامبر 2020 اعلام شد. ویجی اولاگانات به عنوان فیلمبردار به جای جان گزارش شد. این فیلم توسط خانه های تولید RD Illuminations، Hippo Prime Motion Pictures و Movie Pay Media’s تولید شده است.

Aaraattu (2022) - IMDb

Aaraattu اولین فیلم Unnikrishnan بود که دارای 45 شخصیت بود. Mohanlal نقش Neyyattinkara Gopan را بازی می کند، که Unnikrishnan او را به عنوان “شخصیتی با صدای بلند از شروع کار” توصیف می کند. مهنل در اکتبر 2020 در فیلم تایید شد. در همان ماه، Shraddha Srinath در نقش اصلی زن تایید شد که نقش یک افسر I.A.S را بازی می کند که به عنوان افسر بخش درآمد خدمت می کند. شرادا پس از پنج سال وقفه در یک فیلم مالایایی بازی می کرد. راماچاندرا راجو در ژانویه 2021 تایید شد.

گروه برای فیلمبرداری این فیلم در پالکاد و حیدرآباد برنامه ریزی کرده اند. ویجی اولاگانات فیلمبردار این فیلم بود. فیلمبرداری با پیروی از پروتکل‌های COVID-19 و اقدامات ایمنی انجام شد. عکاسی اصلی فیلم در 23 نوامبر 2020 در منطقه پالکاد آغاز شد. Shraddha Srinath در روز بعد به مجموعه پیوست.  Varikkasseri Mana به عنوان لوکیشن برای فیلم خدمت کرد. برخی از بخش های قابل توجهی در Ottapalam و Ooty تیراندازی شد. هزینه تصویربرداری دو روزه در ایستگاه راه‌آهن شهر پالاکاد برای اجاره شش واگن از راه‌آهن هند، 23.46 لک است. شخصیت مهنل با یک مرسدس بنز 300SEL 6.3 مشکی قدیمی با شماره 2255 رانندگی می کند، که اشاره ای به خط نمادین مهنل از فیلم او در سال 1986 Rajavinte Makan است. مهنل بخش خود را تا 11 فوریه 2021 تکمیل کرد، با یک روز عکسبرداری باقی مانده برای شلیک در هفته دوم مارس. آهنگساز A. R. Rahman در یک سکانس آهنگ همراه با Mohanlal در ماه مارس ظاهر شد. در چنای فیلمبرداری شد. فیلمبرداری در اواخر مارس 2021 به پایان رسید.

آهنگ های اصلی و موسیقی پس زمینه فیلم توسط راهول راج ساخته شده است. متن ترانه ها توسط B.K. Harinarayanan، Rajeev Govindan، Fejo و Nikesh Chembilode نوشته شده است. A. R. Rahman در این فیلم یک قطعه کوتاه و یک آهنگ اجرا کرده است.  Unnikrishnan گفت که استخدام رحمان برای این فیلم دشوار است زیرا او به ندرت در فیلم ها ظاهر می شود. او در بخش محوری فیلم ظاهر می شود. میکس نهایی فیلم در نوامبر 2021 ادامه داشت.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها