با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم All My Friends Hate Me 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم All My Friends Hate Me 2021 تصور کنید که قهرمان یک فیلم ریچارد کورتیس در صبح هر مراسمی که قرار بود در مراسم تشییع جنازه یا عروسی شرکت کند از خواب بیدار شد و ناگهان با آگاهی از خود نفرین کرد. فیلم به دست آمده، کمدی که چنان ترسناکی را برمی انگیزد که از ترس قابل تشخیص نیست، ممکن است بسیار شبیه به فیلم «همه دوستانم از من متنفرند» اندرو گینورد به نظر برسد، فیلمی به شدت شوخ آمیز و عمیقاً بریتانیایی از اضطراب هزاره طبقه بالای جامعه که به اعتقاد به این که اگر نمی توانید احمق را در یک گروه پنج نفره یا بیشتر تشخیص دهید، احمق شما هستید.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/all-my-friends-hate-me-2021/

All My Friends Hate Me Review: A Scary-Funny British Friendship Satire |  IndieWire

زیرنویس فیلم All My Friends Hate Me 2021 پیت (تام استورتون) به تازگی از یک کار داوطلبانه در یک اردوگاه پناهندگان بازگشته است و با روحیه ای عالی به راه می افتد تا آخر هفته تولد خود را در خانه باشکوهی که متعلق به دوستش جورج (جاشوا مک گوایر) است بگذراند.

دوست دختر ساده پیت، سونیا (چارلی کلایو) روز بعد به او ملحق خواهد شد، اما در ابتدا فقط او و دوستداران دانشگاهش خواهند بود: جورج و همسرش فیگ (جورجینا کمپبل) و همسرش فیگ (جورجینا کمپبل)، کوک هاوند احمق، آرچی (گراهام) دیکسون) و سابق تا حدودی بی ثبات پیت، کلر (آنتونیا کلارک). ممکن است پیت در چند سال گذشته کمی ارتباطش را با آنها از دست داده باشد، اما این به سختی مهم است، نه با سابقه لذت‌پرستانه‌ای که او با این افراد به اشتراک می‌گذارد، درست است؟ همانطور که آنها به طور مکرر به یکدیگر می گویند، هر بار که کمتر از دفعه قبل متقاعد به نظر می رسند، آنقدر جفت های خوبی هستند که می توانند دقیقاً از همان جایی که ترک کردند ادامه دهند.

مشکل این است که آنها ممکن است دقیقاً در مورد اینکه کجا این کار را ترک کرده‌اند، یا در مورد اینکه چه کسی برای یکدیگر بوده‌اند، یا در مورد اینکه چقدر مایلند در برابر ناتوانی‌هایی که ممکن است در ۲۱ سالگی سرگرم‌کننده بوده اما بسیار احمقانه به نظر می‌رسند، توافق نداشته باشند. یک دهه بعد و بنابراین، پس از چند برخورد ناراحت کننده، به سبک “Withnail and I” در راه، پیت می رسد، نه به استقبال پرحاشیه ای که انتظار دارد، بلکه به یک عمارت خالی. آیا چیزی بیش از حد مضحک تر از این وجود دارد که مردی با صدای موسیقی مشمئز کننده مهمانی که از استریوی ماشینش بلند می شود (استقرار حیله گرانه «طوفان شن» که داروی اصلی دارود کاملاً غیر قابل تحمل است) غر بزند. کشف کنید که هیچ کس نیست که به عقب بیفتد؟ وجود ندارد.

بدتر از آن، زمانی که گروه در نهایت از میخانه برمی گردند، غریبه ای را در دوش دارند. هری (داستین دمری-برنز) محلی است که به نظر می‌رسد برای جایگزینی پیت که به طور فزاینده‌ای ناامن و پارانوئید در مرکز توجه قرار می‌گیرد، بی‌خطر به نظر می‌رسد، و این فقط بدترین تفسیر از رفتارهای عجیب و غریب و اظهارات غیرضروری او است. همانطور که نوشیدنی‌ها پایین می‌آیند، مواد مخدر خرخر می‌کنند و شکاف‌های کوچکی بین این‌که چگونه پیت چیزها را به خاطر می‌آورد و اینکه چگونه بقیه فکر می‌کنند اتفاق افتاده‌اند، همچنان به سطح آب می‌رسند، تنور آخر هفته به‌طور فزاینده‌ای کابوس‌کننده می‌شود.

All My Friends Hate Me

زیرنویس All My Friends Hate Me 2021 اما به طرز فزاینده‌ای خنده‌دار است: «همه دوستان من از من متنفرند» را می‌توان به عنوان نمایشنامه A در دفاع از این نظریه استفاده کرد که کمدی و ترسناک دقیقاً از یک ریشه سرچشمه می‌گیرند، تعادلی که در موسیقی پیش‌بینی کمدی جو رابینز و ویل لووز تقلید شده است. و این یین یانگ خنده‌دار و وهم‌آور درونی است: در حالی که گینر («شخصیت‌ها» از نتفلیکس) اولین کارگردانی داستانی را ارائه می‌دهد، و هم فیلم‌برداری غنی، مهارشده، گاه بی‌تفاوت بن مولدن و هم تدوین بی‌پرده و شگفت‌انگیز سام هودیلوالا فوق‌العاده هستند. ، ترقه واقعی از فیلمنامه فوق العاده خوب مشاهده شده فیلم می آید.

این فیلم که توسط استورتون و تام پالمر نوشته شده است، که به عنوان کاملا تام در دو نمایش کمدی صحنه ادینبورگ با استقبال خوب همکاری کرده‌اند، واقعاً شاهدی است بر خودارزیابی دقیق سازندگانش، که در بریتانیا عمل می‌کند. در سطح اضطراب طبقاتی و اضطراب مرحله زندگی/ نسلی. و بنابراین، در حالی که آشکارا به گذشته بریتکام اشاره می کند (هری در طول یک جلسه کارائوکه تم “چهار عروسی” را “Love Is All Around” می خواند؛ به نظر می رسد که مکان Manor و نام پیت به طور مستقیم به “دوستان پیتر” محبوب کنت برانا اشاره دارد. که این فیلم می‌تواند بازسازی بونوئیلی باشد) اثر در اینجا بسیار خراب‌کننده‌تر از شیطنت‌های غم‌انگیز رامکام و عذرخواهی با موهای شلخته و قلابی طبقه‌ی بالای آن نقاط تماس است.

All My Friends Hate Me (2021) - IMDb

همچنین یک مزیت آشکار در داشتن یک نویسنده-ستاره وجود دارد. نقش استورتون به گونه‌ای طراحی شده است که او را به‌عنوان یک مجری کاملاً جا بیاندازد، به‌طوری که تصور نمی‌شود کسی دیگر از خط «اسکیپی! کاپیتان! چون من کاپیتان پارتایی بودم!» بداخلاقی ذاتی او می‌تواند، مانند حقه‌ای از نور، سوسو بزند و به شدت ضربه‌زدگی را تشدید کند، شخصیت و در نتیجه فیلم را تبدیل به یک استاد کلاس در هدایت نادرست همدردی‌ها کند. در واقع «همه دوستانم از من متنفرند» این کار را به قدری خوب انجام می‌دهد که شاید در لحظات پایانی زمانی که می‌توانست برای کشتن وارد عمل شود، پنجه‌هایش تا حدودی جمع می‌شوند. اما با این حال، این یک کارت ویزیت فوق‌العاده است، مخصوصاً برای شراکت در نوشتن، یک کمدی خنده‌دار، وحشتناک، مصیبت‌آمیز که ممکن است برای هر کسی که تا به حال فکر کرده است که چرا روی زمین تک تک افراد حاضر در اتاق اینطور رفتار می‌کنند قابل تشخیص باشد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها