با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Alone at My Wedding 2018 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Alone at My Wedding 2018 وقتی به شما می گویم که فیلم مارتا برگمان درباره درام درباره مادری مجرد از یک جامعه رم است که سعی می کند با پیدا کردن یک شوهر فرانسوی در اینترنت زندگی خود را بهتر کند، چه چیزی را تداعی می کند؟ اگر به طور منظم در جشنواره‌ها یا سینماهای خانه هنری شرکت می‌کنید، به احتمال زیاد در حال تصور برش بدی از بدبختی هستید که در آن معلوم می‌شود که او چیزی بیش از یک طرح داستانی ناامیدکننده و پول‌گیر در یک مارپیچ نزولی به سمت نیهیلیسم و نهیلیسم است. جایی که شوهر آینده او در نهایت نمونه وحشتناکی از مردانگی توهین آمیز است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/alone-at-my-wedding-2018/

Alone at My Wedding (2018) - IMDb

پس چه لذتی داشتیم که کشف کنیم اولین داستانی انسانگرایانه و متفکر برگمان – که توسط لوران براندنبورگر، بوریس لوژکین و کاتل کویلوره نوشته شده و در نوار کناری ACID در کن نشان داده شده است – بسیار ظریف تر از آن است و علیرغم فضای زمستانی آن، درخشش گرمی از درک شخصیت ها، عیوب و همه چیز دارد.

تصویر را کپی کنید
شکی نیست که زندگی برای پاملا سخت است (با کالیبراسیون خوب توسط Alina Ioana Serban که تازه وارد بازی می شود). او با مادربزرگش (ویوریکا تودور) و دختر نوپایش بیبی (ربکا آنگل) در شرایط تنگ زندگی می کند و چشم انداز کمی برای بهبود اقتصادی ندارد. شاید جای تعجب نباشد که او رویای یک زندگی متفاوت در جای دیگر را در سر می پروراند، موهایش را رنگ می کند و لباس “خوب” خود را برای بازدید از آژانسی در شهر که ممکن است یک کبریت پیدا می شود بپوشد.

او ممکن است فقط تعداد انگشت شماری از کلمات فرانسوی داشته باشد، اما “عاشق” یکی از آنهاست و پس از ملاقات با برونو بلژیکی (تام ورمیر) در اسکایپ، ما به زودی او را به کشورش دنبال می کنیم، جایی که این جفت – او نمی داند که او یک مادر است. او کاملاً آگاه است که دارد – سعی کنید یک پیوند برقرار کنید.

'Alone at My Wedding' ('Seule a mon mariage') review – The Hollywood  Reporter

برگمن وقت خود را صرف می‌کند و مطمئن می‌شود که ماهیت چندوجهی جامعه روما را درک می‌کنیم، که اغلب در درام به عنوان چیزی بیش از یک کانون جنایت به تصویر کشیده می‌شود. در اینجا یک سختی وجود دارد، اما، به طور کلی، انعطاف پذیری، که مظهر روابط پاملا با مادربزرگ و پسر محلی اش ماریان (میتیکا سامو) است، که او اغلب در حالی که بچه را در آغوش می گیرد، ترک می کند.

بلژیک، در مقابل، به عنوان سرزمین آپارتمان‌های جادار و سطوح روشن معرفی می‌شود، اما همچنین مکانی است که در آن فضا زمینه‌ای حاصلخیز برای ریشه‌گیری تنهایی فراهم می‌کند. سبک برگمن صمیمیت دارد، در حالی که پاملا و بیبی بازی می کنند یا با احترام نگاه می کند که برونو و پاملا سعی می کنند یک ارتباط آزمایشی پیدا کنند. احساسات فیلم او هرگز جعلی به نظر نمی رسد – از لحظه وحشت بین مادر و دختر تا ترکیبی عالی از انتظار و تردید که سربان و ورمیر با آن به تعاملات اولیه شخصیت هایشان می پردازند. دلهره و جذب بیگانه هر دو طرف را قطع می کند.

اگرچه پاملا نیروی غالب در فیلم است، همانطور که او با تدبیر شروع به چنگ زدن به زندگی جدید خود می کند، برونو نیز عمق زیادی دارد. انگیزه ها و احساسات خود او مجاز است آشفته و پیچیده باشد، اما مانند پاملا، نوعی امید را هدایت می کند، حتی اگر او همتای وحشتناکی برای زن باهوشی باشد که وارد زندگی او شده است.

Alone at My Wedding (2018) - IMDb

حقیقت در جزئیات و ژست یافت می شود. نیازی نیست به گونه ای تلاش کنیم که پاملا تفاوت بین بلژیک و زادگاهش را احساس کند، زمانی که می توانیم آن را در عمل ساده رها کردن شیر آب برای لذت بخشیدن به یک لذت کوچک ببینیم. کاراکترهای فرعی نیز با اعمالشان مورد خیانت قرار می‌گیرند، مانند زمانی که مادر برونو، به محض ورود به آشپزخانه‌اش، بلافاصله دو کشو قفسه ادویه جات را عوض می‌کند، صرفاً به این دلیل که «اینطور بهتر است» یا گیج‌کننده بودن تعداد بوسه‌های مورد نیاز برای احوالپرسی. . این لحظات سبک تر به جریان فیلم کمک می کند.

موسیقی نیز نقش کلیدی ایفا می کند، پیانوی زمستانی و سیم های موسیقی Vlaicu Golcea در ابتدا دارای پژواک هایی از موسیقی رومی است که در آن موج می زند، و بعداً با انحرافات سخت تر جاز «غربی» جایگزین شد. دو صحنه رقص نیز لحظاتی از احساسات ناخوشایند اما صمیمانه را ارائه می دهند – یک “رقص آهسته” با دت متال و یک زانو زدن بداهه به یکی از مورد علاقه های پاملا.

برگمن هوشمندانه از آن رنگ مو برای نشان دادن گذشت زمان استفاده می‌کند، و لباس‌های کلودین تایکن نیز قابل توجه است، و با یک جفت جوراب پشمی در لحظه مناسب به پاملا جذابیت می‌بخشد یا یکی دیگر را با این همه مهم مشخص می‌کند.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها